9 יתרונות של שימוש במים מרוככים

9 יתרונות של שימוש במים מרוככים

פברואר 8, 2022 0 By admin

היתרונות העיקריים של שימוש במערכות מרכך מים הם הבאים:

מערכת חימום

מרככי מים מסירים את האבנית שהצטברה במערכת החימום ומונעים את הופעתה שוב, מה שבתורו מפחית את כמות הדלק הדרושה לחימום מים. על פי בדיקות שערכה מעבדה מוכרת ממשלתית, השיפור עמד על 5.6%.

מכשירי חשמל וצינורות ביתיים המשתמשים במים

שימוש במרככי מים יסלק, בסופו של דבר, את כל האבנית הקיימת בצינורות ביתיים ובמים באמצעות מכשירי חשמל וכן משטחים כמו מקלחות ואמבטיות. הם לא יזדקקו להחלפה מוקדמת שלא כמו כשהם מושפעים ממים קשים. כמו כן, זה ימנע אבנית להצטבר שוב.

עור ושיער

מים רכים גם מספקים למשתמשים יתרונות עבור העור והשיער שלהם. לטענת מספר לקוחות, מאז התקנת מערכת מרכך המים, נעלמה להם הקרקפת היבשה המחרידה.

מחקר מגלה כי ניתן להקל על אקזמה בתוספת בעיות עור אחרות הנגרמות על ידי עור יבש שנגרם על ידי מים קשים. זה מצביע על כך שעדיף להשתמש במים רכים בעת רחצה וכביסה מכיוון שהם משתמשים בפחות סבון וחומרי ניקוי, וממזערים חומרים מגרים שיכולים להשפיע על אנשים עם אקזמה. מים רכים יכולים בקלות לגרום לשמפו להקציף אותנו בעת שטיפת השיער, ולהשאיר אותו רך, מבריק וקל לניהול. אז, אין קרקפת מגרדת ומתקלפת. יתר על כן, העור יהיה רך יותר.

ראש מקלחת ומסך

ראשי מקלחת כבר לא יהיו סתומים ולכן אין צורך להשתמש בקיסמים בתוך החורים כדי לנקות אותם.

כאשר מים קשים שנבדקו על ראשי מקלחת גרמו להצטברות מופרזת ואיבדו 75% מקצב הזרימה תוך פחות מ-1-1/2 שנים, החורים שלהם החלו להיסתם לאחר 19 יום.

קבלת מסך מקלחת חצי נקי לא ידרוש כימיקלים חזקים ומזיקים. למעשה, חומרי הניקוי הללו יפגעו בעור הידיים שלהם יותר מאשר האבנית על מסך המקלחת. הם יכולים להיראות טוב כמו ביום שבו הם הותקנו רק על ידי ניגובם.

כְּבִיסָה

בגדים ירגישו נקיים ורכים יותר בעוד שהלבנים יישארו לבנים יותר והבד יחזיק מעמד זמן רב יותר ב-20%. כמו כן, שטיפת כביסה תדרוש פחות חומר ניקוי.

מוצרי ניקוי

אין צורך להשתמש בלימון לניקוי אבנית ולא יישארו סימני חלאות בכיורים או כתמים על הברזים בנוסף, יהיה צורך בפחות מוצרי ניקוי. זה מאפשר לאנשים לחסוך זמן, כסף ומאמץ. יתר על כן, זה הופך את הבית שלהם לידידותי יותר לסביבה.

גילוח

גילוח עם מים מרוככים הוא הרבה יותר טוב. זה נותן גילוח באיכות גבוהה וגורם לסכיני גילוח להחזיק מעמד לאורך זמן.

אוטו

שטיפת המכונית מהירה וקלה בעת שימוש במים מרוככים מכיוון שאין צורך להקציף לאחר מכן. זו הסיבה שרוב חברות השירותים משתמשות במים רכים.

סביבה

שימוש במרכך מים גם עוזר להגן על הסביבה. מוצרי ניקוי מכילים הרבה כימיקלים שרובם יורדים לטמיון. צמצום זה באופן משמעותי יגן על הנחלים והנהרות מההשפעות המזיקות של השפלה כימית.Source by Karina Popa