9 הצעות לניקוי ושטיפה של שמיכות התינוק שלך

9 הצעות לניקוי ושטיפה של שמיכות התינוק שלך

פברואר 24, 2022 0 By admin

ניקוי ושטיפה של שמיכת התינוק שלך חשובים מכיוון שהם יקבלו שימוש רב מהילוד שלך. תינוקות נוטים לעשות בלגן עם הרגלי האכילה והחיתולים המלוכלכים שלהם. פעמים רבות השמיכה היקרה הזו פשוט מתלכלכת ויש צורך לכבס אותה. להלן 9 הצעות:

  1. אתה יכול לכבס ביד או לכבס במכונה במים קרים במחזור עדין מכיוון שהם עשויים מ-100% פלנל כותנה לתינוק או 100% כותנה.

  2. בדיוק כפי שהיית מכבס את כל שאר הבגדים עבור תינוקך שזה עתה נולד, השתמש בחומרי ניקוי עדינים לתינוק כדי לא לפגוע בסיבים. קרא בעיון את חבילת ההוראות בעת כביסה של פריטים המשמשים לתינוקות, במיוחד אלה תינוקות עם עור רגיש.

  3. אם יש צורך בטיפול מקדים בכתמים לא רצויים, שפשפו בעדינות על הכתמים, ואז כבסו ביד או במכונה במים קרים במחזור העדין

  4. שמיכות תינוק בהתאמה אישית הן מזכרת, אז הקפידו על כביסה למינימום. עם הבדים החדשים בשוק של היום, הם אכן מחזיקים מעמד טוב יותר משנים קודמות, אך הצבעים יתפוגגו בסופו של דבר לאחר כביסות חוזרות ונשנות.

  5. כדי להסיר עודפי מים לאחר השטיפה, השתמש בכף ידך ולחץ כלפי מטה על השמיכה. אין לסחוט יבש. סחטת השמיכה תשאיר קווים וישבור את התפרים לאורך זמן.

  6. אם מתייבשים במכונה, השתמשו בחום נמוך עד להסרת רוב הלחות ולאחר מכן יבשו באוויר.

  7. השתמש במשטח לא נקבובי בעת הנחת השמיכה שלך לייבוש שטוח. ודא שהמשטח גם נקי וללא כל פריטים שעלולים לנעוץ חורים או לגרום נזק לחומרים.

  8. לא לניקוי יבש. תהליך זה יפגע בבדים. בתהליך זה נעשה שימוש בכימיקלים מזיקים. תינוקות גם לא צריכים להיחשף לכימיקלים מזיקים כלשהם, ולכן השימוש בחומר ניקוי עדין מומלץ עבורם הוא תמיד הטוב ביותר.

  9. לבסוף, הרחק שמיכות צבעוניות עזות מאור השמש. אם אינך משתמש בשמיכות התינוק, אחסן אותן בארון, מתחת לעריסה או בשידה. שמיכות המשמשות כקישוטי קיר ותלויות על הקיר ידהו עם הזמן. לאחר האחסון, הוציאו את השמיכה על בסיס קבוע וקפלו מחדש כך שקמטים וקמטים קבועים לא ייראו לאורך זמן.

כל התינוקות צריכים מקום רך שאפשר לשכב עליו, מקום שאפשר להתהפך בו בפעם הראשונה, וכל הפעמים האלה אחר כך. הקפד לבצע את 9 ההצעות הללו לניקוי וכביסה.Source by Sharon Camp