7 טיפים רבי תושייה לניקוי משרדים יעיל

7 טיפים רבי תושייה לניקוי משרדים יעיל

מרץ 15, 2022 0 By admin

משרדים הם הבית השני לאנשים עובדים מכיוון שהם מבלים בו את רוב זמנם. ניקיון משרדים נראה עבור רובם כפעילות מעייפת מאוד, שכן קשה לבלות את רוב הזמן בניקיון או אבק של החלל. משרד מסודר ומנומס לא רק שנראה מדויק אלא גם סוחף את הנבט והחיידקים בחוץ. עם המון עבודה ופחות זמן, קשה לתחזק את המשרד כמו מנקי המשרדים המקצועיים.

האם המשרד שלך בלגן גדול? יש לך פחות זמן למצוא איזון בין חיי העבודה לשגרת הניקיון?

אל דאגה. להלן כמה טיפים שניתן להשתמש בהם כדי לנקות את המשרד מהליבה במינימום זמן וכלים.

שחרר את העומס בשולחן העבודה או השולחנות

התחל את היום שלך עם ניקוי וניקוי אבק של שולחנותיך. נקו את המדפים, מחזיקי העטים, שולחן העבודה, כל מה שיש על השולחן. נגב או זרוק את שאריות האוכל או כוסות הנייר לפח האשפה. קח תרסיס נוזלי ושטיח לניקוי החלק.

לזרוק את האשפה מדי יום

אף אחד לא היה רוצה שהר הזבל יצטבר מעל פחי האשפה. עשה לך מנהג יומי או שבועי לזרוק את האשפה.

שמור על ניירות רופפים מסודרים

הרגל למיין או לארגן את הנייר הרופף למקום הרצוי שלהם על בסיס קבוע. סדר את תיקי הארון לפי סדר דחיפותם. שמור חשבונות, קבלות וניירות חשובים אחרים בתיקייה אחרת, כך שיהיה קל לגשת אליהם.

שימו לב לשירותים

יש צורך מאוד לחטא את השירותים או את חדר הרחצה מכיוון שהם מהווים בית לחיידקים וחיידקים מזיקים. השתמש בקרצוף ובתמיסה נוזלית כדי לשטוף את אזור הכיור יחד עם ברזים. מלאו מחדש את הסבון הנוזלי במרווחי זמן קבועים. נגב את הרצפה והקערות עם חומר הניקוי היעיל. התקן מטהר חדרים או מוצרים ארומטיים.

נקה פריטים אלקטרוניים בדיוק

השתמש באבק מיקרופייבר כדי להסיר את הלכלוך מחללים קרובים של מכשירי חשמל כמו מרכזיה, רגולטורים, ציוד וכו' כדי למנוע את הסכנה. השתמש באבק לח עם תמיסה נוזלית כדי לקבל ניקוי יעיל.

נקה את אזור המטבח

אזור המטבח במשרדים מספק מזון בריא ואין להתפשר עליו בכל מחיר, ולכן יש צורך לנקות גם את אזור המטבח. אכילת מזון מזוהם או מעופש עלולה לגרום למחלות קשות. נקו את המקרר על בסיס קבוע. נגב את האבק מדלפקים, שולחן, כיסאות וארונות. נקו את הכיריים, הגז, המיקרוגל באופן קבוע. החלף את הספוגים או השפשפים המשמשים לשטיפת כלים.

הפוך את השטח הציבורי ליצוגי

למשרדים יש לרוב אורחים או לקוחות, חשוב לגרום להם לזמן איכות במקום. נקה את החלל עם תמיסות או סמרטוט על בסיס קבוע. נגב אבק מכיסאות, שולחן ורהיטים אחרים.

אלו היו 7 הטיפים שיכולים להפוך את ניקיון המשרד להרגל מהנה אך תכליתי. אם הזמן שלך לא מאפשר לך לעשות את השלבים הנ"ל, אז אתה יכול לשכור מנקי משרדים, צוות של מומחים יחד עם כלים יעילים יכולים לגרום לכל משרד להיראות יוצא מן הכלל.Source by Karanveer Rawat