7 דברים שכדאי להימנע מהם במוצרים להבהרת עור

7 דברים שכדאי להימנע מהם במוצרים להבהרת עור

פברואר 10, 2022 0 By admin

האם אתה מוצא שהעור שלך איבד את הברק שלו? בואו נודה באמת, לפעמים קשה להשיג עור זוהר ורענן. אתה רוצה שגוון העור שלך יהיה אחיד ככל האפשר. העור שלך צריך להיות גמיש, רך וללא פגמים. כדי לקבל את המראה הזה שתמיד רצית, אולי כבר נקטת להשתמש בקרמים מסחריים מסוימים. אבל שיפור גוון הפנים שלך הוא לא תמיד פשוט או בטוח כמו שאתה עשוי לחשוב. ישנם חומרים מסוכנים רבים הכלולים בקרמים פופולריים להלבנת עור שאולי לא ידעתם עליהם.

בוא נסתכל על כמה מהדברים שאתה חייב להישאר זהיר מהם אם אתה שוקל להשתמש בחומר הלבן עור. היזהרו אחר המרכיבים המזיקים הבאים:

1. נגזרות כספית – ספיגת חומרים אלו דרך עורכם עלולה להוביל לבעיות כליות חמורות, לבעיות נפשיות כמו עצבנות ודיכאון ולבעיות נוירוטוקסיות כמו בעיות שמיעה ודיבור ואטקסיה.

2. הידרוקינון – חומר מסוכן זה, המשמש בחלק ממוצרי הלבנת העור, נמצא כגורם לסרטן בבדיקות מעבדה. זה יכול גם לגרום למצב הנקרא אוכרונוזה, התכהות ועיבוי של העור עם כתמים מדי פעם.

3. סטרואידים מקומיים – קרמים או משחות אלו עשויים להפחית את המראה של פגמי עור, אך הם גם יכולים להיות אחראים באותה מידה לבעיות כמו אקזמה, אקנה, זיהומים חיידקיים ופטרייתיים, ניוון עור והפרעות פיגמנטציה.

4. דיוקסן – זוהי נגזרת קוקוס מלאכותית שנמצאת בדרך כלל במוצרי טיפוח שונים. כמו הידרוקינון, כמה מחקרים מצאו שהוא מסרטן.

5. שמן מינרלי – המרכיב הנפוץ ביותר הזה עשוי להיקרא במספר שמות שונים, כגון פרפין נוזלי, פטרולטום ושעוות פרפין. מכיוון שהוא כל כך זול, ניתן למצוא שמן מינרלי כמעט בכל סוג של מוצרי טיפוח לעור. הבעיה היא שברגע שהוא נמרח, הוא סותם את הנקבוביות ומונע מהעור שלך "לנשום". בנוסף, שמן מינרלי גם מפריע ליכולת הטבעית של העור שלך לסלק רעלים, ועלול לגרום לפצעונים ואקנה. והגרוע מכל, החומר הזה תורם להזדקנות מוקדמת של העור.

6. אלכוהולים – למרות שלא לכולם יש את אותן תכונות, המשותף להם הוא נטייה לגרות את העור ולייבש אותו. הרשימה כוללת אלכוהול איזופרופיל, אלכוהול בנזיל, אתנול, אלכוהול אתילי ומתנול.

7. ניחוחות – ריחות אטרקטיביים רבים המצויים במוצרי טיפוח עשויים מחומרים הידועים כרעילים או מסרטנים.

עם כל כך הרבה מרכיבים מסוכנים או מפוקפקים, אין זה פלא מדוע הבהרת העור בדרך החוצה, והבהרת העור נכנסת. מבהירי עור כגון Revitol משתמשים במרכיבים טבעיים, לא רעילים, ללא תוספים מזיקים שעלולים לפגוע בעור שלך או שלך בְּרִיאוּת. מרכיבים אלה כוללים חמאת שיאה, תמצית זרעי אשכוליות, שמן נר הלילה, וויטמינים A, C ו-E. מבהירי עור הם חלופות מצוינות להלבנת עור או מבהירי עור, שומרים עליך במיטבך תוך שמירה על בטוח לחלוטין לשימוש.Source by Lana Skye