6 רעיונות לשיפור חווית מכשירי הכספומט ביחס ללקוחות

6 רעיונות לשיפור חווית מכשירי הכספומט ביחס ללקוחות

ינואר 14, 2022 0 By admin

בשנת 1967 פתח בנק ברקליס באנגליה את הכספומט הראשון, או הקופה האוטומטית. המכונה בדרך כלל גם כספומט, או כמכונת בנק, כספומטים נמצאים בשימוש נרחב. אנשים רבים המשתמשים בכספומט עושים זאת רק במטרה לקחת כסף מחשבון החיסכון הנוכחי שלהם, או חשבון העובר ושב הנוכחי שלהם. חשבונות טלפון, וגם חשבונות שירות, בין היתר, ניתן לשלם באמצעות כספומט.

לקוחות הבנק רגילים לשירותים הניתנים על ידי כספומטים, וכיום רואים אותם חיוניים. כל ענף הבנקאות עבר מהפכה על ידי הכספומט. אנשים כבר לא היו צריכים לעמוד בתורים ארוכים כדי לגשת לכסף בבנק. מוערכת על ידי אנשים רבים העובדה שיש להם גישה לכל הכספים שלהם גם אם הבנק לא היה פתוח. חווית הלקוח בעת שימוש בכספומט עדיין עשויה לקבל שיפורים.

שש ההמלצות הללו הן תחומים שיכולים להשתמש בשיפור עם מכונות בנק:

1. זמינות כספומטים מתפקדים:

יכולות להיות בעיות בכספומטים, שהופכות אותם ללא זמינים וגורמות לתסכול רב בקרב הלקוחות. במקרים רבים הסיבה לכך היא שהבנק הפעיל מערכת כספומט ישנה מיושנת. זו ציפייה חשובה מאוד של הלקוחות שתמיד יהיה ניתן לגשת לכספומטים, ופועלים באופן מלא.

2. ניקיון והיגיינה של כספומטים:

אחת החוויות המטרידות ביותר שלקוחות כספומט יכולים לחוות היא לנסות לגשת למכונה המכוסה בשמן ובשומן ממזון של אדם אחר. מספר מכונות בנק משמשות בדרך כלל כפחי אשפה לכל סוגי האשפה. על הבנקים לשמור על השטחים סביב כספומטים מטופחים ונקיים. זה משפר את החוויה של לקוחות המשתמשים במכונות האלה.

3. קלות גישה לכספומטים:

לפעמים זה יכול להיות קשה להגיע פיזית למכשירי כספומט מסוימים. כל מכשיר כספומט צריך להיות נגיש בקלות לכל האנשים. חשוב גם שגודל הטקסט על המסך יהיה גדול מספיק.

4. ביטול עמלות וחיובים

אחת המגמות העדכניות והמבורכות יותר בגישה למכשירי בנק היא ביטול חיובים ועמלות הבנק בעת השימוש במכונה. למרות שאלו צעדים טובים, לא כל מכונות הבנק מעסיקות אותם, וחלקם עדיין גובים עמלות גבוהות מאוד כדי לגשת לכספים.

5. פרטיות, בטיחות ואבטחה של לקוחות וכספם:

שיקול חשוב עבור אנשים רבים הוא הפרטיות שלהם, מכיוון שהם לא רוצים שאחרים יראו כמה מזומנים הם לקחו, או מהו קוד ה-PIN שלהם. פעמים רבות ניתן למצוא כספומטים שאינם נמצאים באזור בטוח אשר נוגע להרבה מאוד אנשים. גם בטחונם של אנשים מעורר דאגה, שכן גנב רק צריך למצוא אדם בעצמו כדי לשדוד אותו.

6. מספיק כסף במלאי במכונות:

זה מאוד מתסכל כשאתה עומד בתור כדי לגשת לכספומט שלך רק כדי לגלות שהוא ריק ממזומנים. זה צריך להיות בראש סדר העדיפויות של כל בנק לוודא שתמיד יהיו מספיק מזומנים בכספומטים שלו.Source by Jon J Nestorovic