6 סיבות לאכול אוכל ביתי לעתים קרובות יותר

6 סיבות לאכול אוכל ביתי לעתים קרובות יותר

דצמבר 31, 2021 0 By admin

המשך לקרוא כדי לגלות מדוע כדאי לך לאכול אוכל ביתי

הודות לאורח החיים ההולך וגדוש שלנו, אכילה הפכה לאחד מסדר העדיפויות הפחות טוב בחיים. לדוגמה, אנחנו אוכלים רק כשאנחנו פוגשים מישהו במסעדה מפוארת או מנשנשים בלי דעת בזמן צפייה בסרט. מתי בפעם האחרונה הוצאתם כמה שעות רק כדי להכין אוכל ולהתענג עליו בנחת? מתי בפעם האחרונה הכנסת את "ארוחת צהריים" לרשימת המטלות היומית שלך? עם זאת, אכילת אוכל ביתי הוא אחד ההרגלים הבריאים ביותר שאפשר לטפח. יש לו השפעות חיוביות מרובות על הגוף כמו גם על הנפש.

מזין: – מסעדות ומזונות אחרים שהוכנו מסחרית עשירים לשמצה בשומן, מלח וסוכר. ארוחות ביתיות, לעומת זאת, חופשיות מאלה ויש להן גם אפשרות להחליף פריטים מסוימים בחלופות הבריאות יותר שלהם. אכילת ארוחות ביתיות באופן קבוע מכינה את החיך שלנו למזונות פשוטים ובריאים יותר בטווח הארוך, שבסופו של דבר מתחילים להשתקף בקווי המותניים ובבריאות הכללית שלנו.

היגייני: סרטון אחרון שמראה לכאורה עובד של אחד מהדאבים האהובים עלינו ללוש אתא ברגליו גרם לכולנו להתפתל במושבינו. אמנם לא כל המסעדות עומדות בסטנדרטים כאלה, אך קשה ביותר לשמור על רמות ניקיון והיגיינה רצויות תוך הכנת מזון ברמה תעשייתית. עם זאת, טכניקות זהירות של טיפול ובישול במזון שנמצאות בדרך כלל בבתים נוטות לשמור על הארוחות בריאות יותר ועל הבטן שלנו מאושרת יותר.

מנות מתאימות: מאז ילדות, כולנו תמיד לימדו לעולם לא לבזבז מזון. עקבתי אחר הכלל הזה מילדותי ועדיין עושה זאת, אפילו כשאכלתי בחוץ עם החברים שלי. עם זאת, מסעדות מפורסמות במנות הגדולות שלהן, שהפכו בסופו של דבר לאחת הסיבות העיקריות לאכילת יתר שלי ולבעיות בריאותיות שלאחר מכן. בזמן שכדור הארץ כולו מתקדם לעבר "Hara Hachi Bu" היפנית (אכול עד שאתה מלא ב-8/10), הגיע הזמן שגם אנחנו נבצע שינוי פרדיגמה ונשנה את הרגלי האכילה שלנו. אכילה בבית נותנת לנו את המותרות להתאים את גודל המנות שלנו לפי הצרכים שלנו, באופן בלעדי.

ידע מוגבר באוכל: האם אתה יודע איזה אוכל אתה צריך לאכול כשאתה מרגיש נמוך אחרי הפגישות המשעממות האלה? לצלחת גדולה של צ'יפס ומנה בינונית של אורז ודאל יהיו השפעות שונות על הגוף, הנפש והנשמה שלכם. מכיוון שהמזון הוא מקור האנרגיה העיקרי שלנו, יכול להיות לו השפעה ממלאת, מרפאה או אפילו שלילית על גופנו. מכיוון שאוכל ביתי הוא בדרך כלל מזין ועשוי ממרכיבים הרבה פחות, ניתן להתענג ביסודיות על הטעם וההשפעות של כל מרכיב.

בונה הרגלים בריאים: – אכילת ארוחות ביתיות מקפיצה הרבה הרגלים טובים שמתגלים כמועילים לאורך כל החיים.

קל לכיס:- קרא כל ספר או מאמר על "פריצות לחיסכון בכסף" וזה מגיע בראש. אכילת אוכל ביתי לעתים קרובות יותר היא אחת הדרכים הגדולות והקלות ביותר לחסוך כסף. אפילו לאכול בחוץ מהשכונה שלך ת'לה הוא עניין יקר יותר בטווח הארוך.

כמובן, בישול אוכל הוא לא כוס התה של כולם. הרבה גורמים כמו להיות לחוץ בזמן, עצלות עצם אחרי יום ארוך וחוסר יכולת לבשל היטב באים בינינו וארוחה טעימה ומזינה לעיתים קרובות. לאחים שלי שעדיין כמהים לכמה ארוחות ביתיות פשוטות אבל לא מצליחים למצוא כאלה, הרשו לי להראות לכם את האור אל השביל האפל.Source by Priya M