5 סימנים שאתה בחנות הקעקועים הלא נכונה

5 סימנים שאתה בחנות הקעקועים הלא נכונה

פברואר 9, 2022 0 By admin

1. מריח רע – חנויות קעקועים צריכות להריח כמו מוצרי ניקוי ואוויר סטרילי, אם נכנסת לחנות קעקועים והתקבלת על ידי שאיפה גדולה של עשן, או ריח רע אחר, ייתכן שאתה במקום הלא נכון. לבעלי חנות הקעקועים ולאמן לא אכפת מהריח של החנות היא אינדיקטור טוב לכך שרמת העיקור עשויה להיות נמוכה.

2. בעלי חיים – בחלק מהטרקלינים הבעלים יעמיד כלוב נחשים או כלב יתרוצץ. זוהי הפרה של חוקי הבריאות של רוב המדינות, ובכל מקרה, מצב מגעיל תמיד הימנעו מכל חנות קעקועים שבה חיות נוכחות. לצד הריח, נוכחותם של בעלי חיים פוגעת בכל אזור סטרילי שהאמן הקים.

3. עובדים מלוכלכים – עובדי חנויות קעקועים צריכים להיות נקיים עם כפפות סטריליות לא רק ושימוש בציוד סטרילי. אבל שם גם היגיינה אישית צריכה להיות גבוהה. אם המקעקע שבחרתם מלוכלך, יש לו דיו או כתמים אחרים על הבגדים, אולי כדאי לעזוב. אם האמן לא שומר על ניקיון האדם שלו אזור העבודה שלו כנראה נמצא באי סדר דומה.

4. חדר רחצה לא טוב – בדקו מראש את חדר האמבטיה בחנות הקעקועים אליה אתם מתכננים ללכת. האם זה נראה ומריח נקי? מראה חדר האמבטיה ייתן לכם מושג על רמת הניקיון בעסק. אם העובדים נוקטים יחס נונשלנטי לניקיון חדרי השירותים הם עלולים להיות נונשלנטיים גם בניקיון התחנות האישיות.

5. "סליחה שנגמר לנו…דיו" – שום דבר לא אומר שאתה בחנות הלא נכונה כמו "סליחה נגמר לנו הדיו". אולי הדיו השחור שלו או האדום או הירוק, אבל השאלה היא זהה איך בחנות קעקועים יכול להיגמר משהו, הרבה פחות דיו לקעקועים. זה קורה כל הזמן, זה בדרך כלל סימן של אמן קעקועים שלא רוצה לעשות את העבודה. אבל גם אם החנות באמת חסרה צבע מסוים של דיו קעקועים, זה עדיין סימן טוב שאתה בחנות הלא נכונה.Source by Bobby Alexander