5 מיומנויות הדרושות לבעלים של סטארט-אפ קייטרינג

5 מיומנויות הדרושות לבעלים של סטארט-אפ קייטרינג

ינואר 22, 2022 0 By admin

מה הופך אדם להצלחה בתעשיית עסקי המזון? למרות שאין נוסחה ספציפית להצליח בעסקי הקייטרינג, זה בדרך כלל ייקח בחשבון את הגורמים הבאים. האחד הוא המומחיות החזקה בתחומי מפתח רבים בעסק – כגון הכנת מזון, טיפול, הצגת ובטיחות. שנית היא התמדה ויצירתיות – היכולת להמשיך לעבוד קשה גם מול קושי. גם מיומנויות חברתיות רלוונטיות, לא רק כשמדובר בהרחבת מסד הנתונים של לקוחות, אלא גם בבניית צוות מעולה בעבודה. להלן 5 מיומנויות הנחוצות לבעלים של קייטרינג סטארט-אפ:

רגוע תחת לחץ

מיותר לציין שקייטרינג זו עבודה לא פשוטה. האוכל אולי נראה טעים והאירוע מתנהל בצורה חלקה, אבל זה למעשה לקח שעות ארוכות של עבודה והכנה מצד הקייטרינג. למרות שבדרך כלל אתה יכול לעשות את כל ההכנות במטבח שלך, ייתכן שתידרש לעבוד בסביבה ובתנאים שונים, אז אתה חייב להיות מוכן להיות גמיש. תקלות, עיכובים ובעיות מזון אחרות עלולות להופיע גם כן, אבל אל תתנו למקרים האלה להיות גורם גדול שיכול להרוס את האירוע כולו. עבודה יעילה ושמירה על קור רוח תחת לחץ היא באמת מיומנות שכל קייטרינג חייב להחזיק.

מוכוונת צוות

למרות שבדרך כלל תעבוד לבד כשאתה מתחיל, בטח לא תהיה לך בעיה להתמודד ולעבוד עם צוות בהמשך. זה יהיה אפשרי בעיקר כאשר תתחיל להגדיל את מסד הנתונים של הלקוחות שלך ולקבל יותר פונקציות קייטרינג. עליך להיות מסוגל לעבוד ביעילות עם הצוות שלך כדי שתוכל לבצע אירועים בצורה חלקה וללא עיכובים.

כישורי תקשורת טובים

האוכל שאתה מכין עשוי להיות נקודת המכירה הגדולה ביותר שלך, אבל לא תוכל להציג את כישורי הקייטרינג שלך ביעילות אם אין לך כישורי תקשורת טובים. תצטרך להיות מסוגל לתקשר היטב בעת ביצוע מכירות מכירות לאירועים שאתה רוצה לספק, כמו גם בעת התמודדות עם הצוות שלך ועם הלקוחות שאתה מטפל בהם. כישורי תקשורת לא יהיו מוגבלים לכמה שאתה טוב כדובר; אלה כרוכים גם במידת היעילות שלך כמאזין וכמי שמעביר את המסר בצורה ברורה.

תקני היגיינה גבוהים

בכל הנוגע להכנת מזון וטיפול במזון, ניקיון והיגיינה צריכים להגיע בסטנדרטים גבוהים. זה לא רק למען בטיחות המזון שאתה מכין, אלא גם לטובת האנשים שאליהם אתה משרת. יש להקפיד על היגיינה אישית טובה בכל עת, וזו צריכה לחול גם עליך ועל הצוות שלך.

תשוקה לעבודה שלך

הרבה פעמים, אנשים רבים נכנסים לעסקי הקייטרינג בגלל הרווחיות שלו. נכון שיש כסף בעסקים מהסוג הזה. עם זאת, להיות אחרי רווח לא צריך להיות המוקד העיקרי שלך בפתיחת עסק קייטרינג. מלבד היבט הכסף, אמורה להיות לך תשוקה גדולה למיזם מסוג זה. אם אתה מחויב ונלהב במה שאתה עושה, זה ישקף את מוסר העבודה שלך ואולי גם יעזור לך להצליח בתחום זה.Source by Brigette C Madison