5 טעויות ניקיון הבית המובילות שכדאי להימנע מהן

5 טעויות ניקיון הבית המובילות שכדאי להימנע מהן

ינואר 17, 2022 0 By admin

לכולנו יש שיטות משלנו לניקוי הבתים שלנו. עם זאת, רובנו עשויים לעקוב אחר תהליך מסוים, מבלי לדעת שיש דרך קלה ונוחה יותר שיכולה לחסוך לנו הרבה זמן ומאמץ. יש גם כמה טעויות נפוצות של ניקיון בתים שאתה יכול להימנע מהם כדי להפוך את הכל ליעיל יותר.

שימוש ביותר מדי מוצר

רוב האנשים חושבים שכאשר מדובר במוצרי ניקוי ביתיים, כמה שיותר, יותר טוב. אבל זה בכלל לא המקרה – שימוש ביותר מדי כימיקלים עלול להרוות יתר על המידה את פריטי הניקוי שלך כמו מטליות מיקרופייבר (הם עלולים לגרום לפסים), יכול להפיץ ריח כימי מתמשך ומשתלט, בנוסף תבזבז זמן נוסף בניקוי ריסוס יתר. זכרו, כשזה מגיע לפתרונות ניקוי, קצת הולך רחוק.

שימוש במוצרים ובכלים הלא נכונים לניקוי

אחת מטעויות הניקוי הנפוצות ביותר היא שימוש במוצרים ובכלים הלא נכונים. זכור כי ישנם פתרונות ניקוי ספציפיים לסוגים שונים של משטחים. אם אתה משתמש בתמיסת ניקוי שגויה, אתה רק מבזבז זמן מכיוון שהאזור שאתה עובד עליו אינו מנוקה כראוי, בנוסף התמיסה השגויה יכולה להזיק לחלקים בבית שלך. לדוגמה, חומץ עובד מצוין עבור אריחים, אבל יכול להשאיר צלקות קבועות על משטחי אבן.

שימוש בחומרי ניקוי מלוכלכים

נשמע אירוני, נכון? אבל זה מה שרובנו עושים. אם אתה מתכוון להתחיל לעבוד עם מטלית כביסה מלוכלכת, מגב או ספוגים, אז אל תטרח אפילו לנקות – אתה רק תוסיף ותפזר לכלוך, שומן ולכלוך סביב המשטחים שלך, במקום לנקות אותו.

למען הניקיון והבריאות, שטפו תמיד את חומרי הניקוי שלכם היטב לאחר כל שימוש. יש לשטוף ולרענן את הספוגים והמטליות ממש לפני השימוש, גם אם הם נוקו.

להיות לא מאורגן

אתה לא רוצה לחטט בבית ולחפש את הבקבוק החדש של תמיסת ניקוי שנפתחה, או לרדת למרתף כדי להביא את המצרכים שלך בזמן שאתה מנקה. כדי לחסוך זמן, שמור את כל חומרי הניקוי שלך במקום אחד, רצוי בארון עם מנעול כדי לשמור על ילדים מפני כימיקלים. הנח את הארון ליד אזורים בבית שלך שאתה מנקה לעתים קרובות אם אתה יכול.

לא מנקה באופן קבוע

לוח זמנים קבוע של ניקיון חשוב מאוד כדי לחסוך זמן ומאמץ. אם תעשה את זה מדי שבוע, תוכל לעבור את זה בבריזה. אם אין לכם לוח זמנים מוגדר, רוב הסיכויים שהמטלות יתחילו להיערם והעבודה תיראה סוחפת… ותדחו אותה שוב ושוב!

פשוט הימנעו מחמש הטעויות המובילות בניקיון הבית וניקיון הבית יהיה משב רוח!Source by Anthony Hanson