5 טיפים כיצד לטפל בחתול שלך

5 טיפים כיצד לטפל בחתול שלך

פברואר 1, 2022 0 By admin

יש לך חתול משלך? האם אתה שומר עליו/ה נקיים באופן קבוע? אז הנה כמה טיפים איך לשמור על הניקיון שלו.

לחתולים מייחסים חשיבות לזוגיות שהם מעניקים לבני אדם ולכישרונם לחפש מזיקים בבית. אנחנו צריכים להחזיר ממה שהיצורים הקטנים והחמודים האלה נותנים לנו; אנחנו צריכים לשמור אותם נקיים ובריאים. למרות שידוע ברבים שחתולים הם הטובים ביותר עם המילה "ניקיון". לפעמים הם לא יכולים לנקות את עצמם כמו שצריך או ללא רבב, יש כמה חלקים שצריך לטפל בהם כמו עיניים, אוזניים, עכבר, שיניים, חניכיים ועוד כמה אחרים. מהם הדברים שכדאי לנו לעשות?

1. נקו את עיני החתול. לחתולים יש ראייה יוצאת דופן במיוחד בשעות הלילה, אם בהשוואה לאדם הראייה שלהם רחוקה פי חמש מאיתנו. למטרות אלה, לרענן את הראייה שלהם על ידי ניקוי קצת באזורים אלה, אתה יכול להשתמש במטלית לחה בשביל זה. אם אתה מבחין בפציעות או זיהומים, התייעץ עם הווטרינר שלך.

2. סרקי את שיער החתול שלך. זה מאוד מועיל להבריש את השיער שלו כי זה יכול לקשקש וזה יהיה קשה לפעמים כמו החלק האחורי שבו עלולים להיווצר שם כדורי שיער. במידת הצורך, ניתן לגלח או לחתוך את שיערו.

3. על ידי ניקוי אוזני החתול שלך, נא לא להשתמש בצמר גפן כי זה לא רצוי לעשות. יש להם גם שמיעה יוצאת דופן מכיוון שהם יכולים לשמוע צלילים אולטרסאונדים שנוצרו על ידי בעלי חיים אחרים ועוזר להם מאוד בציד. כפי שניתן לראות, גם בחלק זה נדרש לשמור על היגיינה.

4. צחצחו לו שיניים. אתה יכול לשאול את הווטרינר שלך על נהלים ודברים הדרושים למשימה זו. מחלות מאזור זה עלולות לגרום לסיבוכים קשים.

5. לבסוף, ישנם גורמים חיצוניים שעשויים להשפיע עליך ועל החתול שלך. לדוגמה, הם תולעים ופרעושים, זה עלול לשאת מחלות לאורך הילדים שלך כי הם קרובים יותר לחיות המחמד האלה.

אם אתה מוצא ריח קיצוני או פציעות בחתולים שלך, אתה יכול לשאול את הווטרינר שלך ולבצע בדיקה עבור חיית המחמד שלך. כדי לשמור עליהם בריאים וחזקים, נקו אותם באופן קבוע וטפלו בהם.

אלו הם כמה טיפים שחשובים מאוד בשמירה על החתולים שלך נקיים ולא מבולגנים. זה לא רק עוזר להם אלא גם עוזר לך לשמור על תברואה בבית שלך במיוחד עם הילדים שלך.Source by Aj Bustamante