5 הרעיונות המובילים לחסוך כסף בבית

5 הרעיונות המובילים לחסוך כסף בבית

פברואר 22, 2022 0 By admin

1. הכינו מוצרי ניקוי משלכם

  • חומץ

ידוע לכל כי חומץ לבן הוא אחד החברים הטובים ביותר שלנו בעת ניקוי. הוא חזק מספיק כדי להמיס לכלוך ממשטחים חלקים, אך הוא מנקה ריצוף עץ מבלי לפגוע בהם. חומץ לבן יכול לשמש גם כדי לנטרל ריחות לא נעימים. כאשר אתם מבצעים משימת ניקוי ברחבי המטבח, ערבבו מים עם חומץ והשתמשו בתמיסה לניקוי משטחי השיש ואזורי התזת האחורי. בחדר האמבטיה, ניתן להשתמש באותו פתרון ממש לניקוי קירות המקלחת/אמבטיה ואפילו את החלק החיצוני של האסלה. אם הלכלוך עקשן מדי, חממו את תמיסת הניקוי במיקרוגל ורססו את האזור הפגוע. תן לתמיסה לשבת כמה דקות. ואז לשטוף וזהו. האם ידעת שאתה יכול להשתמש בחומץ גם כתחליף למרכך כביסה? זה מושלם במיוחד אם יש לך עור רגיש.

  • אבקת סודה לשתייה

הסודה לשתייה היא התחליף המושלם לחומרי ניקוי יקרים שנרכשו בחנות. מפזרים מעט סודה על ספוג לח או מגבת כדי להתמודד עם חלקיקי לכלוך. יש לו תכונות מפיג ריח שזה רק יתרון נוסף. אם הלכלוך הרבה יותר קשה ממה שחשבתם, ערבבו מים עם סודה לשתייה עד שנוצרת משחה ומרחו אותה על האזורים הפגועים. המשחה צריכה לשבת כ-15 דקות עד שניתן להסיר את משקעי הלכלוך.

  • אלכוהול לחיטוי

כדי לשטוף את החלון או משטחי זכוכית אחרים, השתמש באלכוהול.

2. השתמשו בסמרטוטים ישנים במקום במגבות נייר

אם אתה רוצה לחסוך יותר כסף אז השימוש במגבות נייר הוא לא הצעד הנכון שאתה צריך לעשות. למעשה, סמרטוטים סופגים הרבה יותר ממגבת נייר. כשהם מתלכלכים, אפשר לכבס אותם בקלות במכונת הכביסה.

3. קטשופ להבריק פליז?

כן, זו לא בדיחה. אתה יכול להשתמש בקטשופ כדי להבריק פליז! אז אין צורך לקנות חומר ניקוי פליז מיוחד שבהחלט עולה הרבה כסף. אם יש לך קטשופ במקרר, כל הבעיות שלך נפתרות. שימו כמות קטנה של קטשופ על מגבת, קרצוף את פני השטח ואז שטפו!

4. סבון כלים לזכייה

לא הרבה אנשים מכירים את זה אבל אפשר להשתמש בסבון כלים לא רק לשטיפת הכלים. זה יכול גם להסיר כתמים. אם בטעות הפלת משהו על השטיח, טפל בכתם בתמיסה של מים חמימים וסבון כלים נוזלי. תשכחו ממהר לחנות הקרובה כדי להתראות מסיר כתמים יקר מהשטיח.

5. הכינו בעצמכם סבון כביסה

אתה לא צריך לזרוק כסף יקר על קניית חומר ניקוי מיוחד כאשר אתה יכול להכין לבד בבית. תצטרך 1 כוס סודה לכביסה, 1 כוס בורקס, כמה טיפות שמן אתרי וחפיסת סבון מגורר. התחל עם גרירת הסבון, ואז יש לערבב את סודת הכביסה והבורקס. כל שעליך לעשות הוא להוסיף טיפות טל של שמנים אתריים ולערבב את כל המרכיבים. שומרים בכלי סגור הרמטית או בצנצנת.

יש לך עוד רעיונות סודיים לחסוך כסף בבית?Source by Lisa Perez