5 דרכים לשמור על סיר פורטה נקי במהלך אירוע רב יומי

5 דרכים לשמור על סיר פורטה נקי במהלך אירוע רב יומי

ינואר 3, 2022 0 By admin

הנה חמישה טיפים קלים.

1. מיקום זהיר של מתקנים

הדרך הראשונה שמבטיחה ניקיון היא מיקום חדרי הרחצה עצמם. פיזור עמדות שטיפת ידיים ושירותים צריך להיעשות בצורה אסטרטגית בכל חלל המקום כך שכל אחד יוכל למצוא מתקנים בקלות כשהוא צריך אותם.

אל תניח יחידות בשמש מלאה במהלך הקיץ, מכיוון שהדבר יהפוך אותן ללחות וחמות. והקפידו לבחור במשטח מוצק המונע בוץ או בזבוז אחר כאשר אנשים נכנסים ויוצאים מהמתקנים.

2. הקפידו על מספיק שירותים

אל תקמצן על כמות ה-Porta Potties. הספק הישיר של Porta-Potty שלך יכול לעזור לך להבין את מספר היחידות המוצע על סמך גודל האירוע, אורכו ומספר המשתתפים.

עליך לכלול, בנוסף, עמדות החתלה לתינוקות וחדרי רחצה נגישים לנכים בהתבסס על מספר היחידות שספק ההשכרה שלך נותן לך.

מעט מדי חדרי שירותים הוא מתכון מהיר לאסון סניטרי שבוהה בך.

3. כולל אספקת היגיינה

ישנם אביזרים רבים שאתה יכול לשכור כדי לעזור לשמור על ניקיון השירותים. התחל עם עמדות שטיפת ידיים מתאימות שילוו כל חדר אמבטיה. אם מים, סבון, פחי אשפה ומגבות זמינים, אנשים נוטים יותר לנקות אחרי עצמם מה שיפיץ פחות חיידקים.

כדי לעודד ניקיון, אולי כדאי גם להוסיף עוד חומרי תברואה ולשמור על השירותים נקיים מריח. שקול דברים כמו ציוד היגיינה, חיטוי ידיים, מפיג ריח אוויר ומגבונים מחטאים. שמור על שפע של נייר טואלט ומגבות כל הזמן.

4. דיילות בחדר האמבטיה הן חובה

ודאו שיש אנשים שיוקצו לפקח על השירותים. במידת האפשר, יש להצטייד בשירותים שיישארו בסביבה רוב הזמן ליד מתקני אמבטיה גדולים כדי לוודא שהדברים יתנהלו בצורה חלקה. כדי לשרת את המטרה הזו ייתכן שחברת השכרת השירותים שלך תוכל אפילו לספק צוות למטרה זו.

על עובדי השירותים לבדוק את ניקיון השירותים, לוודא שהכל תקין ולמלא אספקה ​​לפי הצורך.

5. קבל שירותים מקצועיים

אולי לא יהיה צורך בשירותים אם אתה מקיים רק אחר הצהריים או ערב, כמו אירוע חתונה. אבל זה חובה כשמחזיקים מתקנים לאירוע רב ימים. צור מילה עם ספק השירותים החיצוניים כדי לקבוע את לוח הזמנים המוצע לפינוי וניקוי שירותים בהתבסס על מספר האורחים שלך וכן על סוג ואורך האירוע.

במידת האפשר, לאחר כל שימוש של יום יש לטפל בשירותים בצורה מקצועית. אם אתה צריך לעשות קצת ניקיון, נדנד את לוח הזמנים בזמן שהמשתתפים נמצאים בסביבה, כך שתמיד יהיו כמה סירים פנויים.Source by Ana Waghray