5 דרכים להיפטר מהבית שלך מפרעושים וקרציות

5 דרכים להיפטר מהבית שלך מפרעושים וקרציות

ינואר 17, 2022 0 By admin

פרעושים וקרציות יכולים להיות סיבה לצרות רבות בבית שלך. בין אם יש לך חיות מחמד או מודאגים לגבי שלומו ובריאותו של הרך הנולד, מניעה והיפטרות מפרעושים וקרציות היא תרגיל משמעותי. מכיוון שפרעושים וקרציות הם מגדלים מהירים מאוד, לוקח להם מעט מאוד זמן לגדול במספרם ולגרום להרס עם ההדבקה. יש כמה דרכים למנוע מפרעושים ו/או קרציות לבנות את הצבא שלהם ובמקרה שהבית שלכם כבר נדבק אז יש כמה דרכים להיפטר מהם. ניקח כאן כמה מהצעדים שיכולים לעזור לך להיפטר מפרעושים וקרציות.

  1. כדי למנוע פלישת פרעושים או קרציות, היגיינה היא בעלת חשיבות עליונה. אנחנו לא מדברים רק על ניקיון אלא על היגיינה מוחלטת. יש צורך לשמור על כל פינה בבית נקייה, מטופחת ומתוחזקת היטב. סדקים קטנים בקיר, רהיטים ללא השגחה או שטיחים יכולים בקלות להיות קרקע משגשגת לפרעושים וקרציות.
  2. שימוש במסיר ערפל הוא דרך מצוינת למנוע ולהיפטר מפרעושים וקרציות. מזיקים זעירים אלו יכולים לשגשג בלחות אך אינם יכולים להתנגד לחוסר בה. זו אחת הסיבות שבגללן הם מנסים למצוא חללים עיסתיים. מסיר ערפול יכול לעשות דרך ארוכה כדי למנוע ולהיפטר מהמזיקים.
  3. ישנם מספר מוצרים אורגניים, החל מדטרגנטים ועד שמפו לחיות מחמד שניתן להשתמש בהם כדי למנוע פרעושים וקרציות. אתה חייב לבדוק מוצרים אורגניים אלה כדי להתאים לצרכים שלך. חלקם עשויים לעזור לך למנוע בעוד שאחרים יכולים רק להיפטר מפרעושים או קרציות ולא למנוע מהם לגדול או להדביק מלכתחילה.
  4. שמירה על חיות מחמד נקיות ומטופלות היטב בכל עת אינה ניתנת למשא ומתן אם ברצונך למנוע פרעושים ו/או קרציות. ישנם סבונים דוחי פרעושים, שמפו וכדומה שיכולים לעזור לך להציל את חיות המחמד שלך כמו גם את בריאות המשפחה שלך.
  5. בזמן שטיפת בגדים, פשתן וניקוי שטיחים, חיוני להשתמש בחומרי חיטוי ולא רק באבקות כביסה פשוטות. ניקוי יבש עובד מצוין גם בגלל הטמפרטורה הגבוהה המשמשת בתהליך.

5 הדרכים הללו אמורות לעזור לך למנוע פרעושים וקרציות וגם להיפטר מהם. במקרה שהמצב שלך חמור מדי, מדביר הוא ההימור הטוב ביותר שלך בנוסף לשיטות הללו.Source by Kyndal Pacheco