5 דברים פשוטים להלבנת שיניים באופן טבעי

5 דברים פשוטים להלבנת שיניים באופן טבעי

ינואר 8, 2022 0 By admin

"אתה יכול להחזיק חיוך רק כל כך הרבה זמן, אחרי זה זה רק שיניים"

"העולם תמיד נראה בהיר יותר מאחורי חיוך"

"חיוך הוא דרך לא יקרה לשנות את המראה שלך"

יש אינספור דרכים לתאר חיוך, אבל עם החיוך הבהיר הזה, אתה תמיד חייב לחזור ליסודות – להלבין את השיניים שלך!

מוצרים רבים טוענים שהם נותנים לך את החיוך הכי זוהר אבל עם מחירים שקורעים את התקציב שלך. אם אין לך את המשאבים לכך, אתה רק צריך לצחצח שיניים באופן קבוע פעמיים ביום. כמו כן, ישנן דרכים לא יקרות וטבעיות להשיג את השיניים הלבנות שתמיד רצית, מבלי להרוס את האמייל שלך.

להלן כמה מהדוגמאות הידועות…

5 דברים פשוטים להלבנת שיניים באופן טבעי:

•סלרי – לירק זה יתרונות בריאותיים רבים אשר מפחיתים את לחץ הדם, מונעים סרטן, הקלה בקור ועשיר בסידן שהשיניים זקוקות לו. לסלרי מרקם חוטי והוא מורכב ברובו ממים שפועלים היטב כדי להלבין את השיניים. אכלו סלרי כדי להוציא את הפלאקים בין לבין ולשמור עליו מחיידקים.

•תותים – לחומצה אסקורבית הקיימת בתותים יש את הכוח להסרת שינויי צבע ועוזרת בהלבנת שיניים. עם זאת, זה יכול להזיק לאמייל ולכן עדיף לצחצח לאחר מכן כדי למנוע עששת הנגרמת מסוכרי פירות טבעיים.

• חוט דנטלי – שימוש בחוט דנטלי אינו מלבין אותו; עם זאת, זה גורם לו להיראות נקי ולבן יותר מכיוון שהוא מסיר את הכתמים והחלקיקים שביניהם. על ידי כך, זה ישפר את מראה השיניים שלך וישמור על בריאות החניכיים.

•יוגורט – מכיל מינרלים וסידן לשמירה על שיניים לבנות, נטולות חורים ומסייע בחידוש האמייל. צריכת יוגורט מקדמת איזון בריא בגוף ובפה, ומפחיתה את הסיכויים למחלות חניכיים.

•גזר – ירק זה עוזר לנקות את הפה לאחר כל ארוחה, שכן הם חומרים שוחקים טבעיים להסרת פסולת בין השיניים ותומך בחניכיים. המינרלים בגזר שימושיים להרוג חיידקים ולמנוע ריקבון של השיניים.

לשיניים כבר יש את הצבע הלבן הטבעי בגלל הסידן. ואלה רק טיפים פשוטים להשגת שיניים לבנות בשילוב צחצוח רגיל. עם זאת, אתה רק צריך לזכור כי השימוש בשיטות אלה צריך להישמר במתינות, ומומלץ מאוד שתמיד ייעשה ביקור קבוע אצל רופא השיניים שלך.Source by Addison J Hart