4 טיפים חיוניים לתחזוקת מכונת כביסה שכדאי להכיר עכשיו

4 טיפים חיוניים לתחזוקת מכונת כביסה שכדאי להכיר עכשיו

ינואר 27, 2022 0 By admin

מכונות מודרניות הן 'העוזר בבית' שלך כדי להקל על העבודה. מכונת הכביסה היא אחת מהן. זה דואג לצרכי הכביסה שלך, עושה את החיים שלך קלים יותר. אתה יכול להשתמש בו כדי לשטוף את המצעים, הווילונות, בגדי הילדים והלבוש הרגיל שלך. כדי לשמור אותו במצב פעיל, אתה יכול להשיג אותו ממרכז שירות של מכונות כביסה בקוימבטורה. אתה יכול אפילו להשתמש בכמה טיפים לתחזוקת הבית כדי לעזור לו להגיע רחוק.

שמור על אטם הגומי

אטם הגומי עוטף את הקצוות של מייבש כביסה ומגן על הבגדים והידיים שלך מכל נזק. בזמן שטיפת הבגדים, חומר הניקוי משאיר מעט שאריות על אטם הגומי. ייתכן שהאטם יישאר מתעלם בגלל הדליפות הרגילות. לכן, יש צורך לנקות את האטם עם מטלית לחה, או שאתה יכול גם להתקשר לטכנאי ממרכז שירות בקוימבטורה כדי לבצע את העבודה.

אל תעמיס על המכונה

מכונת הכביסה ניזוקה אם אתה מעמיס על המכונה שלך בהרבה בגדים. רצוי להשתמש בכביסה ביחידות קטנות כדי למנוע נזק. יתר על כן, יש צורך להשתמש בחומר הניקוי הנכון; לפיכך, אין נזק שנגרם מעומס יתר. ניתן לשאול את איש השירות לגבי סוג חומר הניקוי שיש להשתמש בו כדי שלא תהיה השפעה על מכונת הכביסה.

ניקוי עמוק של מכונת הכביסה

מכונות כביסה עלולות להיתקל בבעיה לאחר זמן מה בגלל הצטברות שאריות. האבנית עשויה להתרחש עקב שאריות מיקרו הנמצאות במים. אזורים עם אספקת מים קשים עלולים לגרום נזק רב למכשיר הכביסה שלך.

כדי לנקות שאריות אלו, השתמשו בחומר ניקוי מכונה איכותי לניקוי עמוק. אתה אפילו יכול להיעזר במרכז שירות מכונות כביסה בשירותי קוימבטורה כדי למנוע כל נזק למכונה שלך.

בדוק את הצינורות והמתקן

עליך לבדוק אם יש סדקים או בליטות בצינורות. האביזרים חייבים להיות הדוקים כדי שלא תיווצר בעיה בעת אספקת המים למכונת הכביסה. עליך לבדוק גם את הפנים והמכשירים. אם הם דורשים ניקוי עמוק, עליך לבצע זאת ממרכז השירות בקוימבטורה. למקרה שתרצו לעשות זאת בעצמכם, העבירו מטען ריק של מים חמים לתוך הדלי בשילוב עם חומץ לבן. בזמן שהמכונה נמצאת באמצע מחזור כביסה, הוסף חומר ניקוי ולאחר מכן תן למחזור מכונת הכביסה להשלים.

עצות תחזוקה משמעותיות אלה יגנו על מכונת הכביסה שלך מכל שאריות או בעיית מכונות. אנא שמור אותו במצב תפעולי על ידי ביצוע עצות אלו ובדיקתו דרך אנשי המקצוע ממרכז שירות בקוימבטורה.



Source by Khushboo Sheth