3 סיבות לבחור דיאטת חתולים טובה

3 סיבות לבחור דיאטת חתולים טובה

פברואר 27, 2022 0 By admin

כשאתה חושב על הדיאטה של ​​החתול שלך, אתה חושב שהם חייבים לאכול אוכל כלשהו?

אמנם זה נכון כי חתולים לעיתים קרובות gobble למטה דברים שאנחנו רואים מזון זבל, זה לא אומר שאתה צריך להאכיל אותם שאריות או מציאה מזון. האכלה דיאטה חתול טוב חשוב לבריאות של חבר חתולים שלך .

לעתים קרובות מזון זול יותר לחתולים מכיל מרכיבים שאינם בטוחים, מלאים בחומרים משמרים רעילים, בחומרי לחות וחומרי טעם כדי לפתות את החתול לאכול אותו.

אתה יכול להיות חוסך כסף בטווח הקצר, אבל אתה תהיה הגדרת עצמך על שטרות הווטרינר של חסון בטווח הארוך, וגם יצירת כאב רציני ואי נוחות עבור בן לוויה פרוותי שלך.

אחרי הכל, הם חבר חשוב במשפחה שלך. חתולים ידועים כמרפאים, ולעתים קרובות יש להם דרכים שונות לחלוק את חיבתם.

3 סיבות לבחור דיאטת חתול בריאה

חתולים, כמו בני אדם, לא ישגשגו במזון מהיר, עשיר בפחמימות, אכילה.

לאכול את דיאטה חתול לא נכון, הם יכולים ליפול קורבן דלקת פרקים, סוכרת, מחלות לב, מחלת כליות, מחלת כבד, השמנת יתר, בדיוק כמו אנשים.

ההבדל היחיד בינינו לבין חתולים הוא שברגע שהם חיים בשבי, יש להם מעט מאוד שליטה על התזונה שלהם. חתולים סומכים עלינו שנספק להם מזון בריא, במיוחד כשהם חיים בתוך הבית.

חתולים הם טורפים טבעיים… התזונה שלהם צריכה לחקות את העובדה הזו, אז הנה שלוש סיבות לבחור דיאטת חתולים טובה שתאריך את חיי חיית המחמד שלכם.

1. בריאות שיניים

בדיוק כמו בני אדם, סיבוכים בריאותיים רבים מופיעים אצל חתולי בית עם היגיינת שיניים לקויה.

לחתול שלך יכול להיות ריח רע מהפה – וזה לא נעים – אבל הזיהומים שעלולים לגרום להליטוזיס עשויים להיות הרבה יותר חמורים ממה שאתה חושב עבור המערכת החיסונית והבריאות הכללית שלו.

גורי חתולים מאבדים את שיני החלב שלהם בין ארבעה לשישה חודשים. במהלך הזמן הזה, יש רווחים בפה שלהם שהם מגנטים של חיידקים.

אתה כנראה הולך לרופא השיניים באופן קבוע, כדי להיות בטוח שהשיניים והחניכיים שלך במצב טוב.

אבל איך החתול שלך שומר על בריאות הפה שלו? הם זקוקים למזון איכותי ולפינוקים המסייעים בהסרת הפלאק וממריצים את החניכיים לשמור על חוזק השיניים וניקיון הפה.

2. חתולים הם טורפים

תרצו או לא, החתול שלכם הוא צייד, טורף, טורף. הם לעולם לא יסתדרו עם תזונה צמחונית או טבעונית.

לכן, בעוד אולי בחרת לבטל את הבשר מהתזונה שלך והחלפת את החלבון בשעועית, חלופות בשר ותוספי מזון, החתול שלך זקוק לחלבון מן החי.

זהו מקור לחומצת אמינו חיונית – טאורין – המסייעת בפיתוח שרירים חזקים, כולל הלב.

מזון לחתולים על בסיס דגים עשוי לעבוד היטב – הוא עמוס בחומצות שומן אומגה שמתדלקות את הגוף של החתולים שלך… ומתאים למערכת העיכול שלהם. עם זאת, רוב הדגים היו מזוהמים במתכות כבדות וברעלים או טפילים מגעילים אחרים, והם מאוד לא בריאים. להציע דגים כפינוק מדי פעם לחתול בריא אמור להיות בסדר, אבל היזהרו מתזונה קבועה ממנו.

הימנע ממזונות שיש בהם עודף של חומרי מילוי, כמו חיטה ושעורה. הם עשויים למלא את הבטן של החתול שלך, אבל הם לא יספקו את החלבון שהם צריכים להתפתחות בריאה. והם עלולים להוביל להשמנה וסוכרת, ולבעיות רבות אחרות.

כמו כן, חתולים באופן טבעי מיועדים לצוד ולאכול את טרפם גולמי, שלא נאפה בתנור או מעובד בחום גבוה בקופסת פח. ליצורי טרף יש דם, לחות (מים) ומזון מעוכל חלקית במעיים, בעצמות ובאיברים שלהם ועוד הרבה יותר.

כשאתה מחליט במה להאכיל את החתלתול שלך, לכו עם מזון רטוב באיכות גבוהה, לא מאכלי קרטון יבשים. יש חתולים שמסתדרים מספיק טוב עם מזון רטוב איכותי, ויש כאלה שמצליחים יותר לאכול מזון נא.

3. חתולים צריכים הידרציה

אין שום דבר רע בלהאכיל את החתול שלך אוכל יבש דיאטה מדי פעם כפינוק או כתוספת מזון. קל יותר לאחסן אותו, בדרך כלל פחות יקר, ויש לך יותר אפשרויות למרכיבים המתאימים לחיך של החתול שלך.

אבל זכרו, הם גם צריכים גישה מוכנה למים, והם יכולים להעמיס על פחמימות, בדיוק כמונו… אז עקבו אחר ההוראות שעל האריזה ושימו לב לצרכים של החתול שלכם.

מצד שני, המזון הרטוב הלא נכון יכול לגזול מהחתול שלך את חומרי הגלם שהם צריכים כדי לשמור על מערכת העיכול שלו תקינה. לעתים קרובות תראה חתולים וכלבים בחוץ אוכלים דשא… הם פשוט מנסים להפעיל שוב את המעיים שלהם כדי שיוכלו לנקות את הצד הפנימי שלהם.

אם יש לך חתול מקורה, שקול לשמור על דשא לחתולים (או הוסף מקור אחר של סיבים למזון שלהם) שיעזור להם לשמור על מערכת העיכול שלהם.

החתול שלך לא יכול ללכת למכולת

לחתול שלך יש צרכים תזונתיים בסיסיים… ואז הם מפתחים את הטעם שלהם, בדיוק כמו ילדים. למעשה, יש שלב כשהם גדלים שבו הם לומדים מה טוב לאכול ומה לא טוב לאכול, ואחרי זה יכול להיות די קשה לשנות את דעתם לגבי מה מקובל ומה לא!

עם זאת, בניגוד לילדים שלך שיגדלו ויוכלו לעשות קניות בעצמם ולספק את בלוטות הטעם שלהם, ובתקווה – לעשות בחירות תזונתיות נבונות…

החתול שלך לא יכול לעשות את אותו הדבר. זה תלוי בך לתקשר איתם, להסביר מדוע מזונות שונים טובים להם ולמה חלקם לא, ולאחר מכן למלא את הצרכים התזונתיים שלהם.

אולי תחשוב שאוכל באיכות טובה הוא יקר מדי, שזה יותר מדי טרחה לחקור את האלטרנטיבות…

… אבל תחשוב על הכאב שאתה עלול לסבול את בן לוויה שלך אם הוא יסתיים עם אבנים בכליות, כיבים או סרטן הבטן בגלל שהעמסת את הגוף שלו במזון רעיל.

חתולים נועדו לצוד ולאכול חתיכות קטנות במהלך היום, אבל רעייה חופשית (אכילה מתי שהם רוצים) עם מאכלים באיכות ירודה היא רעיון רע. ארוחות מזון רטוב קטנות יותר ומזינות יותר הופכות חתולה בריאה יותר וארוכה.

זה עוזר אם אתה יכול לדבר עם החתול שלך, ולגלות מה מתאים לחך שלו, ומה פוגש את שלו צרכים תזונתייםומה גורם להם להרגיש חולה או גורם לכאב.

זכור, החתול שלך עובר שלבי גדילה, בדיוק כמונו. אוכל שמתאים להם בגיל חצי שנה לא ישמור אותם בכושר כשהם יהיו בני חמש… או עשר או עשרים.

אתה יכול לארגן את החתול שלך לחיים ארוכים ובריאים ללא ביקורים מלחיצים במרפאה וטרינרית על ידי האכלתו בתזונה איכותית לחתולים.

אם תרצה ללמוד עוד על בריאות חתולים, פנה אלינו.Source by Val Heart