3 דרכים לתקן שיניים מחודדות

3 דרכים לתקן שיניים מחודדות

פברואר 23, 2022 0 By admin

יש לך שיניים מחודדות שאתה מתבייש בהן? ישנן מספר אפשרויות לרפואת שיניים קוסמטית שאתה יכול ללכת אליהן כדי לתקן את הבעיה. הנה כמה מהאפשרויות שאתה יכול ללכת עליהן:

פורנירים

ציפויים הם כיסויים דקים שאתה מניח על השיניים שלך. בדרך כלל הם מחוברים כדי לכסות לחלוטין את החלק הקדמי של השיניים. כאשר אתה מתייעץ עם רופא השיניים שלך, הוא/היא יעריך את השיניים שלך וימליץ על הצורה הטובה ביותר של ציפוי שייראה נהדר עליך. הדבר המגניב עם ציפויים הוא שהם יסוו את השיניים המחודדות.

עיצוב שיניים

ידוע גם בשם עיצוב מחדש של שיניים, הליך זה הוא המקום שבו רופא השיניים מסיר כמויות קטנות של אמייל כדי לשנות את צורת השיניים. הדבר המגניב הוא שכמות האמייל שהוסר כל כך קטנה ולכן היא לא יכולה להשפיע על התפקוד או שלמות השיניים. הליך זה מסייע בקיבוע שיניים מחודדות על ידי הקטנה או הסרה של הנקודה.

הדבקת שיניים

כאן ידביק רופא השיניים חומר דבק עשוי שרף מרוכב לשיניים על מנת לעצב אותו מחדש. בעוד שההליך הוא נהדר במתן צורה חדשה לשיניים, השרף יכול בקלות להכתים ולהיקרע תוך מספר שנים. כאשר אתה מבחין בכל אחת משתי הבעיות עליך להתייעץ עם רופא השיניים שלך שיחליף את השרף.

הדבקת שיניים מתקנת שיניים מחודדות על ידי הוספת חומר שמשנה את צורת השיניים.

נקודות לשים לב

טוב לציין שקיבוע שיניים מחודדות נחשב להליך קוסמטי; לכן, נדיר מאוד שזה יהיה מכוסה בביטוח. אם אין לך מזומן כדי לכסות את כל ההליך, עליך לדון בכך עם רופא השיניים שלך. ישנם רופאי שיניים המציעים מימון פנימי ותוכניות תשלום אחרות שיעזרו לך מאוד.

זה גם חכם שתחפש דרכים חלופיות כגון הלוואות וכרטיסי אשראי.

נקודה נוספת שיש לציין היא שלא כל ההליכים הם אידיאליים עבורך. לדוגמה, אם יש לך כמות קטנה של אמייל, רופא השיניים שלך ימליץ לך לבצע את הליך עיצוב השיניים.

ליתר בטחון כדאי לעשות הרבה מחקר ולמצוא רופא שיניים מעולה שיספק לך ייעוץ אמיתי ומקצועי. לאחר שעברת הליך, עליך לבקר באופן קבוע אצל רופא השיניים שלך כדי לוודא שאין תקלות. רופא השיניים גם יעזור לך לזהות בעיה מוקדם מספיק.Source by Idd Aziz