21 היתרונות הטיפוליים של הדבש

21 היתרונות הטיפוליים של הדבש

פברואר 15, 2022 0 By admin

ורבים מהמחקרים מצאו שלדבש יתרונות טיפוליים מדהימים, במיוחד אם הוא מעורבב עם כמה קינמון, על פי חוקרים קנדיים ולמרות הטעם המתוק אבל שכמות הדבש יכולה לטפל במחלות רבות. היכן שהמדענים חוקרים ומשווים מחקרים על השימושים של תרבויות עתיקות בדבש, ומצאו שהוא טיפל בכמה מצבים כרוניים כמו דלקת פרקים, דלקת במעי הגס, כאבי השיניים, כולסטרול גבוה, הצטננות ונשירת שיער. הממצאים פורסמו ב-Journal of amazing World News מרשמים קנדיים ולכם:

1. דלקת פרקים:

מניחים כף דבש עם שתי כפות מים חמימים, כפית אחת קינמון, הכינו את הבצק ושפשפו את האזור הפגוע, הכאב ייעלם תוך דקות. שתיית כוס מים חמימים עם שתי כפות דבש וכפית אחת קינמון, בוקר וערב כדי להקל על כאבי דלקת פרקים ולרפא.

מצאתי מחקר של אוניברסיטת קופנהגן, 200 חולי דלקת פרקים מ-73 חולים שלקחו כף דבש וחצי כפית קינמון מדי יום לפני ארוחת הבוקר במשך שבוע אחד, החלימו לחלוטין וריפאו את החולים במהלך חודש המנוחה, והוא יכול היה ללכת ולנוע. בחופשיות ללא כאב.

2. נשירת שיער:

שמים כפית דבש עם כוס שמן זית מבושל וכפית קינמון ויוצרים תערובת, מניחים על השיער לפני המקלחת רבע שעה, או 5 דקות, והמשקעים יהיו תלויים בשיער בגלל הברק וה חיוניות.

3. דלקות בשלפוחית ​​השתן:

ערבבו שתי כפות קינמון, כפית אחת של דבש בכוס מים חמימים ושתו אותה. זה לשתות את התוכן ולחסל את החיידקים בשלפוחית ​​השתן.

4. כאב שיניים:

להכין משחה של כפית אחת של אבקת קינמון וחמש כפיות של דבש, לשים את התערובת על מצב הכאב. מניחים 3 פעמים ביום, עד שזה מפסיק את הכאב או ללכת לרופא.

5. כולסטרול:

שתי כפות דבש, קינמון ו-3 כפות מים בתה של 16 אונקיות, יכולות להפחית את הכולסטרול ב-10% תוך שעתיים בלבד. אם הם יתמודדו עם טיפול 3 פעמים ביום במשך שבוע עשוי להחלים לחלוטין. אכילת כף דבש שנלקחה לפני כולסטרול במזון מגינה מפני זיהום

6. קר:

לטיפול בהצטננות ושפעת, קח כפית דבש אחת עם מים חמים, ו-1/4 כפית קינמון 3 פעמים ביום. זה ירפא את רוב השיעול הכרוני, יחידת הצטננות. להצטננות מהר יותר, אואסרי לימון, ובאופן סופי עם קליפת לימון לרבעים האחרים, אוח שום טחון, שים אותם בקומקום והרתיח את התערובת היטב, מתאר בכוס שלי ובכפית דבש, שתיה כוס מהם כל שניים שעה (ות.

7. טיפול בבעיות פוריות ובהפרעות זיקפה:

השתמש בדבש לטיפול בבעיות פוריות מאז ימי קדם, שם הוא פועל לחיזוק הזרע. לגברים: התמודדות עם שתי כפות דבש ביום לפני השינה. לנשים: סדנת Qmn מערבבים קינמון עם חצי כפית דבש ואפרקן החניכיים אפילו מתמוססים ברוק ונספגים בגוף.

8. קלקול קיבה:

דבש נלקח עם אבקת קינמון מרפא כאבי בטן ואי נוחות, אם הכתובת על טיפול, חיסול כיב קיבה לחלוטין.

9. גז:

על פי מחקרים ביפן, אמר אכילת כף דבש וכפית אחת של קינמון ביום לפני האכילה, ריפוי גזים וגזים.

10. מחלות לב:

כדי להימנע מזיהום, מחלות לב, כולסטרול, נסה לאכול כפית קינמון ודבש על לחם מלא בבוקר. מי שלקה בהתקף לב, הוא יכול לישון סמוך ובטוח שהדבש והקינמון אהריאן ינקו וימנעו את חזרתה של אנגינה. השילוב פועל גם לחיזוק הלב ומכה.

11. מערכת החיסון:

השימוש הקבוע בדבש ליום עם קינמון מחזק את מערכת החיסון ומגן על הגוף מפני חיידקים ווירוסים. דבש מכיל ויטמינים רבים וברזל. השימוש היומיומי בדבש מחזק את גופי הדם הלבנים כדי להילחם בחיידקים ובמחלות ויראליות.

12. בעיות עיכול:

אכילת כף דבש עם קורט קינמון לפני האכילה, מונעת את החומציות הגבוהה של הקיבה ומונעת זיהום בהרקפ.

13. שפעת:

מדען בספרד הוכיח כי אחיזה בדבש עם קינמון כדי למנוע שפעת ולהפחית את הסימפטומים.

14. הזדקנות מוקדמת:

מערבבים 4 כפות דבש, כפית אחת קינמון, 3 כוסות מים ומשאירים רתיחה. טיפול ב-1/4 כוס, 3 עד 4 פעמים ביום, מחייה את העור, את העור ומפסיק את ההזדקנות המוקדמת.

15. יבלות:

ערבבו 3 כפות דבש וכפית אחת קינמון והכינו תערובת קוהרנטית הניחו אותה על הפצעונים לפני השינה. לשטוף בבוקר, דבש ותאים יכולים לגדול במהלך השבוע ולהעלים יבלות לחלוטין.

16. דלקות עור:

תערובת שומן של דבש וקינמון על האזורים הרגישים או הנגועים אקזמה מרפאה ומונעת את המראה.

17. ירידה במשקל:

חצי שעה לפני ארוחת הבוקר על בטן ריקה, לפני השינה, שתו דבש וקינמון בכוס מים מבושלים. אם אתה שמן, אמור לעזור להקל על משקל התערובת, מכיוון שהוא מונע הצטברות שומן.

18. סרטן:

מחקר עדכני ביפן ואוסטרליה העוסק בסדנת הדבש והקינמון המצטיינת 3 פעמים ביום למשך חודש, במיוחד סרטן העצמות והקיבה.

19. עייפות:

מחקרים הראו שלקיחת כף דבש עם קורט קינמון מחזקת את הגוף, ומעלה את רמות האנרגיה בגוף. במיוחד בבוקר ובשעה שלוש, כאשר רמות האנרגיה מתחילות לרדת.

20. נשימה רעה:

סימן Balamadamadp תערובת של כפית אחת דבש, קינמון וסדנה, לשמירה על היגיינת השיניים וניקיון ריח הפה.

21. סינוסים וכאבי ראש:

שתו תערובת של דבש ולימון.Source by Omar Bamokra