10 שלבים לתיקון בריכת Pebble Tec

10 שלבים לתיקון בריכת Pebble Tec

ינואר 19, 2022 0 By admin

אם אתה הבעלים של בריכה טק, אתה ללא ספק יודע עכשיו שאתה צריך תערובת טלאים טק תואמת כדי לבצע את רוב התיקונים. טכנאי בריכות יכולים לעלות הון ולעתים קרובות ניתן לבצע תיקון או תיקון יעיל עם החומרים הנכונים (שניתן לקנות בקלות באינטרנט) וללא תוספת עלות. הנה כמה קווים מנחים שיעזרו לך להתחיל בפרויקט תיקון בריכת חלוקי עשה זאת בעצמך.

  1. קבע את כמות תערובת התיקון של pebble tec שתצטרך עבור הפרויקט שלך.
  2. לאחר שהכל ביחד, וודאו שהאזור בו תעבדו נקי ויבש (הורד את מפלס המים של הבריכה במידת הצורך).
  3. למד את ההוראות לגבי רכישת המוצר שלך. אם המוצר שקיבלת אינו זן מוכן לשימוש, הקפד לעקוב אחר ההוראות שלהם בקפידה כדי להגיע לעקביות הנכונה.
  4. הקשה על האזור המקיף את הסדק עם פטיש תחשוף את כל התאים החלולים ותאפשר לך לדעת כמה מחומר החלוקים הקיים יש צורך לדפוק מסביב לסדק כדי לבצע תיקון מתמשך.
  5. דפקו את השטח כדי לחשוף את המצע הבסיסי באמצעות פטיש ואזמל גדול (מצאו אחד שמיועד לעבודה מסוג זה) והמשיכו להקיש מסביב לאזור כדי למצוא עוד אזורים חלולים עד שלא תמצאו יותר.
  6. השתמשו בלהב בנייה בגודל 4 אינץ' על מטחנת 4 אינץ' כדי לחתוך את הקצוות ישר כלפי מטה כך שהם לא ישתפועו או נטויים (תמיד השתמשו בציוד המגן המתאים – משקפי מגן, כפפות וכו'). תוכלו גם להמשיך להשתמש בפטיש שלכם. ואזמל כדי לעשות זאת, אבל זה פשוט לא כל כך מהיר ומדויק. באופן אידיאלי היית צריך להוריד לפחות 1/4 אינץ' עבור תיקון טוב.
  7. השארת אזור העבודה חלק לא תמיד מאפשרת את הקשר היעיל ביותר. כדי לפתור בעיה זו, חתוך חריצים צולבים לתוך המצע הבסיסי עם המטחנה או חיספס אותו עם האזמל.
  8. שטפו ושפשפו את האזור מאבק ופסולת רופפים, בעזרת ספוג כדי להסיר עודפי מים.
  9. יש למרוח את תערובת חלוקי הנחל המוכנה עם כף או ידיים כדי למלא את האזור שצריך לתקן ולהחליק אותו כדי להיות סומק עם האזור שמסביב. השתמש במגבת קצה מעוגל ליישר את האזור, הסרת עודפי חומר תיקון מאזור התיקון. החזקת הכף שלך כנגד משטח החלוק הקיים פועלת כמדריך כאשר אתה מסיר עודפי חומר חלוקים כדי להשיג רמה בקצוות.
  10. ספוג את הקצוות כדי למלא את החללים. בזמן ההמתנה שהחומר יתקשה ניתן לנקות את כל החומרים הרופפים – שימוש במייבש שיער או כל דבר אחר כדי לזרז את תהליך הייבוש אינו מומלץ. לאחר שהחומר נוקשה למגע (אשר זאת עם התווית של המוצר), השתמש בצינור עם ספריי רך או מרסס חרקים כדי להסיר מלט נוסף ולחשוף את חלוקי הנחל. השתמש בספוג כדי לנקות את עודפי חומרי התיקון המקיפים את אזור התיקון.

לתיקונים בתוך הבריכה תנו לה להתקבע למשך הלילה לפני מילוי הבריכה (או לפי הוראות המוצר).Source by Jade Knight