10 דרכים יעילות להלבנת שיניים

10 דרכים יעילות להלבנת שיניים

דצמבר 26, 2021 0 By admin

איך יש לאדם חיוך יפה? כמובן שאתה צריך להסכים שאי אפשר להבחין בתורשה. סגנון חיים וגישה גם משחקים חלק בתחזוקה או אפילו בחיוך מתוק.

אבל מה אם אינך יכול לשלב דרך עשה זאת בעצמך לאורח החיים העמוס שלך כדי לבצע מהפך לחיוך להפוך את החיוך הפשוט שלך לחיוך בריא ו"מדבק" למדי? במקרה זה, טיפול מקצועי על ידי רופא שיניים עשוי להיות התרופה הטובה ביותר.

המאמר הבא מספק 10 דרכים יעילות להלבנת שיניים.

שיניים לבנות ממלאות תפקיד חשוב ביצירת חיוך יפה. אתה רוצה להלבין במהירות את הפלאק רק בדרך הפשוטה?

להלן 10 דרכים יעילות להלבנת שיניים, אנא עיין.

שיטה 1: השתמשו ב-1 כף מיץ לימון, תערובת טריה עם כף קטנה של מלח. השתמש במברשת שיניים טבולה בתערובת זו כדי לצחצח שיניים, כתמים מוכתמים ייעלמו במהירות.

שיטה 2: אכילה קבועה של ירקות ופירות כמו תפוחים, סלרי, גזר, כרוב, חסה… חומציות טבעית של הצמח יחד עם התפוחים העשירים בסיבים עוזרים למיין את הרובד והשיניים שלך לבנות יותר.

שיטה 3: השתמשו במברשת חומץ תפוחים – כך לא רק לבן אלא גם לנקות את השיניים.

שיטה 4: השתמש בתערובת של נתרן קרבונט ומים כדי להסיר כתמים צהובים על השיניים.

שיטה 5: קח חצי כפית תערובת סודה לשתייה עם מעט מים. השתמש בתערובת זו כדי להבריש את מברשת השיניים, אם מורחים אותה באופן קבוע, כדי שתשיג את הלובן הרצוי.

שיטה 6: לנגוס תות ולהשאיר לחמש דקות. חומר ניקוי עדין תות לניקוי הכתמים. או שאתה יכול גם לכתוש ולערבב עם משחת שיניים תותים כדי לצחצח כתמי שיניים.

שיטה 7: אופים פירורי לחם עד לקרום חרוך. גילוח כיתת אש מעורבב עם משחת שיניים, לשפשף את התערובת הזו של שיניים חזקות לפני השינה.

שיטה 8: אם אכפת לכם לאכול רק סוכר, בנוסף להשפעות ההזנה, קנה הסוכר גם שומר על שיניים לבנות ונקיות על ידי לעיסה, סיבי קני סוכר (בגאס) כדי לשפשף אותם על השיניים, לעזור לשיניים לנקות ולבנות שיניים.

שיטה 9: השתמשו במנופי רציף פרטיים משפשפים בזהירות את הכתם על השיניים, השיניים יחזירו במהירות את הכדור נקי.

שיטה 10: השתמשו באבקה יבשה של עלי דפנה עם קליפת לימון מיובשת שפשפו את השיניים, השיניים שלכם יהיו חזקות ובהירות יותר מבעבר.Source by Tony Ha Adim