תרופות ביתיות שנבדקו בזמן לחיוך זוהר יותר ולנשימה רעננה יותר

תרופות ביתיות שנבדקו בזמן לחיוך זוהר יותר ולנשימה רעננה יותר

מרץ 7, 2022 0 By admin

חיוך נוצץ ונשימה רעננה ללא רבב לא בהכרח מצריך הצטיידות במלביני שיניים יקרים ומי פה. למעשה, התכשירים המושלמים להיגיינת הפה יכולים להיות קרובים כמו המטבח שלך.

ייתכן שחלק מהתרופות הביתיות שנבדקו זמן רב להלבנת שיניים ולסילוק או מניעת ריח רע מהפה אולי לא מתאימים לכולם – חלקם חסרים במיוחד את טעם הנענע החזק שרובנו מתחילים לקשר עם מוצרי טיפוח הפה – אבל הם חסכוני, נוח, והם עובדים.

הלבין שיניים

סודה לשתייה, מי חמצן ומלח שולחן ישן, לבד או בשילוב, הם עמוד השדרה של ארסנל הלבנת השיניים הביתי. השיטה הפשוטה ביותר היא פשוט לטבול את מברשת השיניים הלחה שלך בסודה לשתייה ולהבריש; זוהי דרך בטוחה, יעילה ומהירה יחסית להשיג שיניים לבנות יותר, אם כי הטעם משאיר הרבה לרצוי. המשך בשטיפה יסודית של מי חמצן.

ערבוב של כמויות קטנות של סודה לשתייה ומי חמצן יחד ייצור משחת הלבנה בטוחה אך חזקה, והוספת מלח שולחני תגביר את העוצמה. רמז לרגישי הטעם: הוספת טיפה קטנטנה של משחת שיניים יכולה להפוך אותה לנסבלת.

טכניקת הלבנת שיניים ביתית פחות חזקה אך ללא ספק נעימה יותר היא לשפשף את השיניים עם החלק הפנימי של קליפת תפוז או לימון. אפשר גם להכין משחה של מיץ לימון וסודה לשתייה, או פשוט לסחוט כמה טיפות מיץ לימון על מברשת שיניים לחה טבולה בסודה לשתייה. הטעם די עז אבל התערובת באמת עובדת, והאינטראקציה הכימית, שגורמת לסודה לבעבע ולבעבע, מהנה.

רענן את נשימתך

עשבי תיבול הם מרענני הנשימה המקוריים; במשך מאות שנים אנשים מתחשבים לועסים באופן דיסקרטי ענפים של מנטה טרייה, פטרוזיליה, נענע, רוזמרין, בזיליקום או טרגון לאחר הארוחות.

אין עשבי תיבול טריים בהישג יד? לעיסת זרעי שומר יכולה לרענן את הנשימה, אבל גם לעיסת תפוח (שזה לא רק הרבה יותר טעים, אלא גם הרבה יותר קל להשיג אותו במהלך יום עמוס). למעשה, רוב הירקות והפירות הפריכים או עסיסיים עושים עבודה מפתיעה לרענן את הנשימה, והם גם עוזרים למנוע ריח רע מהפה בכך שהם פועלים כמעין חוט דנטלי טבעי.

תמיסה חזקה של מלח מומס במים היא מי פה יעילה מאוד שתהרוג חיידקים, מה שמוביל לבעיות חיידקיות שלרוב הן הגורם לריח רע מהפה מתמשך.Source by Z. N. Catex