תרופות ביתיות להבהרת עור – דרכים טבעיות להלבנת עור ולטפל בהיפר פיגמנטציה שנחשפה

תרופות ביתיות להבהרת עור – דרכים טבעיות להלבנת עור ולטפל בהיפר פיגמנטציה שנחשפה

ינואר 11, 2022 0 By admin

עור לבן מייצג יופי ואלגנטיות. הצבע האנושי נע בין שחור לחסר צבע והאירוניה היא שכולם רוצים להתהדר בטון בהיר יותר. ישנן טכניקות שונות להשגת מראה יפה אך תמיד מומלץ להשתמש במוצרים מבוססי טבע וטכניקות להלבנת העור. רוב האנשים מבצעים שיטות לא נכונות כמו טיפולי לייזר להבהרת עורם שעלולים להיות מסוכנים ביותר בטווח הארוך. שינוי צבע העור או כתמים כהים נגרמים בעיקר עקב ייצור עודף של פיגמנט מלנין.

דרכים טבעיות להלבנת עור ולטפל בהיפר פיגמנטציה

* למרוח קרם הגנה לפני היציאה מהבית. זה יגן עליך מפני קרני שמש קשות. כדאי להרכיב משקפי שמש להגנה על העיניים והפנים מפני מזהמים.

* רצוי לשתות 10-12 כוסות מים מדי יום. מים מזינים את העור שלך על ידי לחות אותו.

* יש לצרוך מזונות עשירים בסיבי סיביות כגון פירות וירקות לסילוק רעלים מגופך, אשר כתוצאה מכך יטפל בפיגמנטציה יתר ובסיבוכים נוספים.

* כדאי להימנע לחלוטין ממרכיבים כמו הידרוקינון, כספית וסטרואידים להלבנת העור. הם עלולים לגרום לנזק לכבד, ללוקמיה ולבעיות בבלוטת התריס.

* מוצרים מבוססי בית כמו משחת אלגום, תמצית לימון וכו' יכולים להלבין את העור בקלות מבלי לפגוע בתאים.

* פילינג פעם בשבוע מועיל ביותר להשלכת תאים מתים. תהליך זה מסייע בהבהרת גוון העור שלך בקלות. אתה יכול בקלות להכין משחה על ידי ערבוב שיבולת שועל וסוכר חום עם קצת חלב. אתה יכול לשפשף בעדינות, לשטוף ולהעניק לחות לפנים.

על מנת להפחית בעיות כמו שינויי צבע כהים, כתמי גיל, כתמי שמש, נמשים, נזקי שמש, מלזמה, סימני אקנה, צלקות ישנות, סימני לידה, מרפקים כהים וגוון עור לא אחיד, עלינו להשתמש במוצרים המכילים את המרכיבים הבאים:

* חומצה גליקולית

* חומצה קוג'ית

* חומצה לקטית

* אבקת אמבליקה

* תמצית מיץ לימון

* תמצית דוב

* תמצית תות

* ויטמין B3

* אלפא ארבוטין.

מרכיבים אלה יכולים בקלות לעכב את ייצור המלנין. הם האלטרנטיבות הבטוחות להידרוקינון, כספית וסטרואידים.Source by Lauren Gibson