תרופה בטוחה לפרעושים על חתלתול

תרופה בטוחה לפרעושים על חתלתול

פברואר 23, 2022 0 By admin

השאיפה להיפטר מהפרעושים בחתלתול בבית דורשת סבלנות כמו לכל פרעוש שנמצא על החיה. חרקים אלו הם מזיקים מוצצי דם שגורמים למצב הפתופיזיולוגי של החתול ליצור מטרד. וכתוצאה מכך אנמיה בשלב מאוחר יותר.

בריאותו של החתלתול תיפגע מאוד כתוצאה לאנמיה בשלב מאוחר יותר, תחושת גירוד הנגרמת על ידי נשיכה ושריטות תכופות, תגובות אלרגיות לרוק פרעושים גורמות לפריחה, ואף מעבירים טפילים אחרים כמו תולעת הסרט Dipylidium caninum בעת בליעה. יתרה מכך, פשפשי חתולים נמצאו נושאים את Borrelia burgdorferi, הגורם האטיולוגי של מחלת ליים.

יצרנים פרסמו מוצרים כגון Advantage, Front Line ו-Revolution. אבל האם הם באמת בטוחים? לא. הם יכולים לשמש רק לחתולים מבוגרים, אבל לא כדי לשים אותם על גורי חתולים. כימיקלים אלו אינם מומלצים לגורי חתולים עד גיל 8 שבועות.

היזהר משימוש בשמנים אתריים גם על גורי חתולים. הם אינם מבצעים חילוף חומרים יעיל של שמנים אתריים והשימוש בהם עלול להוביל לתסמינים של רעילות. הסיבה לכך היא שלחתלתולים, במיוחד צעירים מאוד, הכבד, הכליות והמערכת החיסונית שלהם עדיין לא מתפקדים במלואם. שימוש שגוי אחד במוצרים מזיקים כאלה עלול בהחלט להרוג אותם במקום.

הדרך הבטוחה ביותר לטפל בפרעושים חתולים עבור חתלתול בגיל צעיר מאוד היא לרחוץ אותו באמצעות מים חמימים וחומרי ניקוי לשטיפת כלים של Dawn. לאייאקס, לעומת זאת, יש את אותו מרכיב עם שחר ויכולה להיות גם אופציה. ובכן, אני חושב, כל הסבונים יכולים שכן הם נוטים לשבור את מתח הפנים של המים והפשפשים שוקעים לתחתית וטובעים.

בעזרת הכיור או האמבטיה, מלאו מים חמים ובדקו את הטמפרטורה. לטבול את החתלתול עד לצווארו ולהרטיב את פניו וראשו במכונת שטיפת פנים. לאחר מכן הרם אותו והנח אותו על מגבת. לעסות בעדינות את חומר הניקוי בכל גופו כולל חלק הראש, תוך הקפדה על סבון בעיניים. החזירו אותו למים לכמה דקות והימנעו מלהתקרר.

לאחר מכן, הסר ידנית את הפרעושים שנותרו כאשר החתלתול עדיין לח לאחר האמבטיה שלו. בעזרת מסרק פרעושים, הניחו מעט וזלין על בסיס השיניים של המסרק כדי למנוע מהפשפשים לברוח מהמסרק תוך כדי שהוא מעביר אותו בכל הגוף. אתה יכול לקבל כוס מים חמים מאוד מוכנים להפיל את הפרעושים לתוכו בזמן שאתה תופס אותם, או לשים את הפרעושים שנתפסו על הצד הדביק של סרט.

בנוסף, העצה הטובה ביותר לטיפול בפרעושים של חתלתולים היא לטפל גם באמא החתולה בטיפול נגד פרעושים ברמה הגבוהה ביותר כגון Revolution, Advantage או Frontline כל עוד יש לך את הסכמת הוטרינר שלך לעשות זאת. על פי הספרות שסופקה, מוצרי קוטל טפילים אלה הם תרופות מקומיות המוחלות על עור החתול ובטוחות לשימוש בחתולים בהריון או מניקות. מלבד פרעושים, הוא משמש גם לטיפול ומניעה של נגיעות של קרדית האוזן, אשפה סרקופטית, תולעת עגולה, תולעת קרס ותולעת לב.Source by Odette Flence