תרגיל קורפורה קברנוזה – תרגיל קל בן 4 שלבים להגדלת גודל הפין בשבועות בלבד

תרגיל קורפורה קברנוזה – תרגיל קל בן 4 שלבים להגדלת גודל הפין בשבועות בלבד

מרץ 4, 2022 0 By admin

תרגיל corpora cavernosa הוא מעין תרגיל הפין שמטרתו להגדיל את גודלו. למקרה שאתה תוהה, הקורפוס הקברנוזה הם למעשה 2 חדרים העוברים לאורך הפין שלך. הוא מורכב מרקמה רכה דמוית ספוג. כאשר אתה מגורה, דם יזרום לתוך 2 החדרים הללו כדי להוות זקפה. לא קשה להבין, אם כן, שאורכו והיקפו של איבר המין שלך נקבעים על פי גודלו של ה-corpora cavernosa כאשר הוא מלא בדם.

ישנן שיטות שונות שנועדו להגדיל את גודלו של corpora cavernosa, והשתלת הפין המדוברת היא אחת מהן. זהו הליך כירורגי להסרת ה-corpora cavernosa והחלפתו בשתלי בלון. ניתוח מסוג זה מיועד בעיקר לטיפול בגברים עם בעיית אימפוטנציה, שכן הבלונים יכולים לחקות את תפקודי הקורפוס הקברנוזה. עם חשיבה יצירתית, אתה יכול להשתיל בלונים שגדולים יותר מהקורפוס הקברנוזה שהוסר שלך ובכך להשיג פין גדול יותר. עם זאת, פתרון זה כרוך בסיכונים פוטנציאליים ואין להמליץ ​​עליו לגברים עם תפקוד זיקפה תקין.

מובן מאליו שתרגיל corpora cavernosa הוא השיטה הבטוחה ביותר להגדלת הפין בגודלו. זה פועל על ידי עידוד צמיחת תאים חדשים וזרימת דם בחלק זה של הפין שלך, ובכך נותן לו דחיפה טבעית וקבועה בגודלו.

תרגיל הג'לקינג הוא אחד מתרגילים כאלה. כל מה שזה דורש זה את הידיים שלך ואיזה רגע פרטי. אם אתה רוצה עיון מהיר, הנה גרסה בסיסית שאתה יכול לעקוב אחריה:

שלב 1: השג לעצמך זקפה של 40% עד 50%.

שלב 2: צרו עיגול עם האגודל ו-4 אצבעות נוספות של אחת הידיים. זה צריך להיראות כמו סימן בסדר.

שלב 3: עם סימן האישור שלך, החזק בחוזקה את בסיס הפין שלך והזיז בעדינות את האצבעות לכיוון ראש הפין. היד שלך צריכה לנוח על אותו אזור בזמן שאתה עושה את התנועה הזו ולא להחליק לאורך ציר הפין שלך.

שלב 4: ברגע שהאצבעות שלך קרובות לראש הפין ככל שתוכל, שחרר את האחיזה. זה מהווה חזרה אחת.

אתה יכול להתחיל עם 20 עד 30 חזרות בכל מפגש, ולהגדיל בהדרגה ל-50 חזרות. אל תלך שולל על ידי הפשטות שלו – גברים שניסו את התרגיל הזה דיווחו על תוצאות אמיתיות תוך מספר שבועות בלבד. באופן כללי, כל גברים מגיל 18 ומעלה יכולים לעשות את התרגיל הזה, אבל אתה צריך להתרחק מתוכנית כזו אם יש לך בעיה בריאותית רצינית או מחלת פיירוני.Source by Frank E. West