תיקון וניקוי אמבטיה אקרילית

תיקון וניקוי אמבטיה אקרילית

פברואר 17, 2022 0 By admin

אם אמבטיות אקריליות ישרטו או יישרטו, ניתן לשחזר את האמבטיה למצב חדש. כל שעליך לעשות הוא לעקוב אחר ההמלצות שלהלן לניקוי ותיקון שריטות.

איך אני מתקן את האמבט האקרילי שלי?

ניתן להסיר שריטות וקהות עם פוליש אוטומטי נוזלי או פוליש מתכת ולעשות כך שיראה טוב כמו חדש.

ניתן להסיר שריטות עמוקות על ידי שימוש בנייר זכוכית לח דק מאוד 1500 גריט ולאחר מכן לסיים עם פוליש נוזלי. בעת השיוף הקפידו להשתמש בכמות קטנה של מים כדי למנוע שריטות של פני השטח.

אם האמבט שלך שרוטה קלות, אתה יכול לשפשף אותו עם תרכובת ליטוש. אם השריטה עמוקה, ניתן לשייף אותה בעזרת נייר חול לח 1500 גריט בתנועה סיבובית. הקפד להרטיב את נייר הזכוכית במים. לבסוף, פוליש עם תרכובת ליטוש באמצעות מטלית נקייה רכה עם כמות צנועה של תרכובת ליטוש. חזור כמה פעמים כדי להסיר את השריטה. *** השימוש במאגר חשמלי יכול בקלות לשרוף את המשטח אם אינך מנוסה בשימוש במאגר. אם אין לך ניסיון בליטוש שריטות, אנו מציעים לך להתאמן על משטח אקרילי שלא אכפת לך לשרוף אחרת בצע את המשימה ביד ליתר ביטחון.

איך אני מנקה את האמבטיה האקרילית שלי

אמבטיות אקריליק הן חומר משטח מוצק. הצבע לא נצבע אלא הוא חלק מהחומר. האמבטיה קלה מאוד לניקוי ותחזוקה. אנו מציעים לך להשתמש בסבון כלים נוזלי או אפילו Windex יעבוד יפה. השימוש במדלל צבע או כל אצטון כדי לנקות את האמבטיה שלך מכיוון שזה יפגע באמבטיה שלך ויבטל את האחריות שלך.Source by Rob Mynhier