תחליב להבהרת עור הגוף – 3 טכניקות הלבנת העור המובילות נחשפו

תחליב להבהרת עור הגוף – 3 טכניקות הלבנת העור המובילות נחשפו

פברואר 22, 2022 0 By admin

על מנת להגיע לעור גוף בהיר ונטול פגמים, עליך להעניק לחות ולנקות את העור מדי יום. כיסוי אנושי עדין ביותר שיש לפנק אותו באופן קבוע. קרם גוף טוב יכול להזין בקלות את עור הפנים שלך. תמיד מומלץ לקרוא תחילה את המרכיבים לפני השימוש בקרם כלשהו. אתה תמיד צריך להשתמש במרכיבים מבוססי טבע כדי להחיות את העור שלך.

רוב האנשים נוקטים בשיטות לא נכונות להלבנת עור כמו לייזר מחדש, בוטוקס, פילינג כימי וכו' שעלול להזיק לגוף שלך בטווח הארוך. תרופות ביתיות מומלצות תמיד לטיפול בעור שלך באופן טבעי. הלבנה נחשבת לשיטה יעילה להלבנת גופך. תהליך זה יכול בקלות לעכב את ייצור המלנין בגופנו. הידרוקינון הוא אחד מחומרי ההלבנה החזקים ביותר אך מרכיב זה עלול לגרום להפרעות קטלניות כגון נזק לכבד, הפרעות בבלוטת התריס ולוקמיה. ה-FDA גם אוסר את השימוש בו. ישנן חלופות שונות להידרוקינון כמו אלפא-ארבוטין, חומצה קוג'ית, ליקוריץ וכו'.

3 הטכניקות המובילות להלבנת עור

* ניקוי ולחות קבועים חשובים ביותר להשגת גוון עור בהיר. כדאי גם להגן על הגוף מפני השמש. חשיפה ממושכת לקרני השמש גורמת להכהות העור. אתה תמיד צריך למרוח קרם הגנה לפני היציאה מהבית שלך.

* קרם גוף להבהרת העור מסייע גם בהסרת כתמים כהים ושינויי צבע בעור בקלות. אתה צריך לעקוב אחר אורח חיים בריא להלבנת הגוף שלך. שתייה מרובה של מים שומרת על לחות הגוף, וכתוצאה מכך מעכבים את תוצר המלנין.

* מריחת קרמי דהייה יכולה להיות הדרך הטובה ביותר להלבנת גוון הגוף שלך. כדאי למרוח קרמים המכילים מרכיבים מבוססי טבע כמו אלפא-ארבוטין, חומצה קוג'ית, תמצית ליקריץ, תמצית תות, אבקת אמבליקה, תמצית מיץ לימון, תמצית דוב וכדומה. מלדרם הוא קומפלקס מפחית פיגמנטים, המכיל את כל המרכיבים הללו. קרם זה אינו מכיל הידרוקינון, כספית או סטרואידים. Meladerm לא רק מלבין את גוון העור שלך אלא גם מפחית בקלות את הופעת היפר פיגמנטציה, מלזמה, כתמי גיל, כתמי לידה, מרפקים כהים וכו'.Source by Jessica Norman