שירותי ניקוי שטיחים אמינים – מה זה כרוך

שירותי ניקוי שטיחים אמינים – מה זה כרוך

ינואר 7, 2022 0 By admin

הודות לחומר הצמר המשמש לייצורו, שטיחים הם מגנטים נהדרים לאבק ולכלוך. אם יש ילדים וחיות מחמד בבית, הצורך לנקות את השטיח שלך הוא גבוה יותר ותכוף יותר. אוסף פרוות חיות המחמד וכתמי מזון וצבע נותנים רושם של הרגלי ניקיון והיגיינה לקויים. לא רק זה, שטיח מלוכלך יכול להיות מקור לאלרגיות חמורות.

שאיבת אבק רגילה עוזרת לשמור על השטיח שלך נקי; עם זאת, תזדקק גם לניקיון מקצועי מדי פעם. הנה מה כרוך בשירותי ניקוי שטיחים מקצועיים.

ישנם סוגים רבים של ניקוי שטיחים. כל השיטות מתחילות בשאיבת אבק יסודית. זה לחלץ את האבק מהשטיח או השטיח שלך כדי להפוך את השיטות האחרות ליעילות יותר. שיטה זו נקראת שיטת הניקוי היבש. שיטת הניקוי היבש עושה שימוש גם באבקות ניקוי מיוחדות. הם נועדו למשוך את הלכלוך כמעט ברגע שהם מיושמים. לאחר מריחת האבקה ונותנים לו לעשות את עבודתה, שואבים את השטיח ביסודיות.

שמפו היא השיטה השנייה. כמו ניקוי יבש, זהו סוג של טיפול מקדים. השטיח מרוסס בתמיסת ניקוי או בשמפו. הוא עובד לתוך השטיח עם מכונה ולאחר מכן חולץ על ידי שאיבת אבק. פתרונות אלו מנוסחים עם חומרי ניקוי המסירים לכלוך וכתמים מסיבי השטיח. הם מכילים גם מפיג ריח ומבהיר המשפרים את המראה והריח של השטיח שלך. למרות שהוא יעיל, שמפו אינו עושה עבודה חסינה מלאה מכיוון שחלק הלכלוך והחיידקים עדיין נשארים מאחור.

תהליך ניקוי בקיטור הוא תהליך מיצוי מים חמים. הוא נחשב ליעילה ביותר מבין כל שיטות ניקוי השטיחים. התהליך משתמש בציוד כבד להזרקת תמיסה של מים חמים וחומרי ניקוי לתוך השטיח או השטיח. הלכלוך מתערבב עם הכימיקלים ולאחר מכן מופק באמצעות מכונות בלחץ גבוה. במקרה של ניקוי בקיטור לשטיחים חשוב לוודא שכל הלחות מוסרת. אם נשארת לחות, זה יוביל לצמיחת עובש. עובש לא רק יהרוס את השטיח שלך, אלא גם נודף ריח רע ועלול לגרום לאלרגיות. תלוי עד כמה השטיח שלך מלוכלך, איש המקצוע עשוי להשתמש גם בשיטת ניקוי הקצף; זה שילוב של ניקוי יבש ושמפו.

מלבד פתרונות ניקוי שטיחים אלה, ישנם שירותים נוספים שתוכלו לבחור בהם בתשלום נוסף. הראשון הוא מריחת מפיג ריח עבור הריח הנקי הטרי הזה. אתה יכול גם להשתמש באיטום שטיחים. פתרון זה אוטם את השכבה העליונה של השטיח ומונע התאמצות. זה גם שומר על צבעי הבד ומונע ממנו לדהות.

לפיכך, ישנן שיטות שונות לניקוי שטיח ושירות ניקוי שטיחים מקצועי יציע את רובן. כדאי לבחור בשיטה המיועדת לחומר השטיח שלכם. אם אינך יודע במה להשתמש, דבר עם מנקי שטיחים מקצועיים. עלות הניקוי תלויה בסוג שירות ניקוי השטיחים בו תבחרו.Source by Shalini Mittal