שיטות הלבנת שיניים נבדקו

שיטות הלבנת שיניים נבדקו

ינואר 28, 2022 0 By admin

הלבנת שיניים בלייזר

השיטה הראשונה שנעסוק בה היא שיטת הלייזר. שיטה זו פועלת על ידי צביעת ג'ל פרוקסיד (הלבנה) יציב על השיניים, אשר מופעל לאחר מכן על ידי אור לייזר. שיטה זו הייתה בשימוש בלעדי על ידי רופאי שיניים, אך כיום ניתן לקנות ערכות בזול יחסית שתוכלו להשתמש בהן בבית שלכם. הטיפול אורך בין חצי שעה לשעה, ובדרך כלל נתפס כיעיל למדי.

ג'ל להלבנת שיניים

שיטה זו פופולרית מאוד בשוק הטיפולים הביתיים. זה כרוך בהכנסת ג'ל הלבנה, המורכב בדרך כלל מקרבמיד מי חמצן וכמה מרכיבים מלבינים אחרים, לתוך מגש אשר משוחק מותאם סביב השיניים. לאחר מכן, מגש זה נלבש במשך זמן מה, החל מכמה שעות ועד לילה במהלך השינה, מה שמאפשר לג'ל להלבין לאט את השיניים. שיטה זו איטית הרבה יותר משיטת הלייזר, ויכולה להיות לא נוחה, אך היא הרבה יותר זולה וזמינה יותר. ניתן להגיע לתוצאות דומות כמו טיפול בלייזר, אך זה עשוי להימשך זמן רב יותר באופן משמעותי.

שיטות אחרות

שיטות אחרות כוללות רצועות המכילות חומר הלבנה, המודבקות על השיניים בדומה לפלסטר או פלסטר דביק. יש אנשים שיש להם תוצאות טובות עם אלה, אבל הם יכולים להיות מסובכים וקשים ליישום, ודורשים תקופה די ארוכה של טיפול קבוע כדי להיות יעילים. ישנן גם משחות שיניים שוחקות, שיכולות להלבין שיניים אך יש בהן גם סכנה של פגיעה בחניכיים. השיטה היעילה ביותר בקטגוריית 'אחר' היא ספוגיות הלבנה או טיפולי עטים. אלה מורכבים בדרך כלל ממכשיר דמוי עט או ספוגית, אשר עמוסה בחומר הלבנה. אתה לוחץ את המכשיר כדי להביא את הג'ל אל פני השטח, ואז צובע אותו על השיניים. מכיוון שמדובר בטיפולים חד-פעמיים, בדרך כלל יש בהם את השילוב היעיל ביותר של מרכיבים משאר הטיפולים הביתיים, ולרוב יפיקו תוצאות מהירות יותר וארוכות יותר.Source by Brian T. Johnson