שיטות הלבנת שיניים: בחירת הדרך הנכונה להלבנת ולהאיר את החיוך שלך

שיטות הלבנת שיניים: בחירת הדרך הנכונה להלבנת ולהאיר את החיוך שלך

דצמבר 30, 2021 0 By admin

שיניים לבנות יותר יכולות לעשות פלאים לחיוך ולמראה שלך, לכן אין זה פלא שהלבנת שיניים היא אחת האפשרויות הפופולריות ביותר לרפואת שיניים קוסמטית.

בנוסף לשינוי הצבע הנגרם מהצטברות כתמי שטח שנרכשו משימוש במוצרי טבק וצריכת מזונות או משקאות מסוימים, השיניים של האדם הממוצע הן באופן טבעי גוונים של צהוב-אפור בהיר, ובאופן טבעי הופכות כהות יותר עם הגיל. שיטות הלבנת שיניים נותנות לכולם הזדמנות ליהנות מחיוכים בהירים שאחרת לא היו זמינים עבורו.

לא כל הטיפולים מתאימים לכולם, לכן חשוב לבדוק עם רופא השיניים לפני שמחליטים על איזו אפשרות להלבנת שיניים ללכת. חלק מהטיפולים משתמשים באקונומיקה בעוד שאחרים לא, ולא כל השיניים מתאימות להלבנה.

הלבנת שיניים אידיאלית לאנשים שיש להם חניכיים ושיניים בריאות, ללא סתימות. שיניים עם גוונים צהובים מגיבים בצורה הטובה ביותר להלבנה.

רוב מוצרי ההלבנה הם על בסיס פרוקסיד. החמצן הוא מה שמלבין למעשה את אמייל השן שלך והופך את השיניים שלך לבנות יותר. החוזק של החמצן קובע בדרך כלל את חוזק טיפול ההלבנה. אחוזי החמצן המצויים כיום במוצרי הלבנת שיניים הם 10%, 16% ו-22%.

לא כל השיניים הדהויות מגיבות לטיפולי הלבנה. כך למשל, הלבנה לא תעבוד עבור מטופלים עם טיפולי שורש, סתימות, כתרים ו/או כתמים כהים במיוחד על השיניים הקדמיות. רק רופא השיניים שלך יכול לומר לך אם השיניים והחניכיים שלך בריאים מספיק כדי לעבור תהליך הלבנה.

אם רופא השיניים שלך קבע שאתה מועמד להלבנת שיניים, תצטרך להחליט באיזו שיטת הלבנת שיניים ללכת.

אפשרויות הלבנת השיניים שלך כוללות משחת שיניים להלבנת שיניים, רצועות הלבנה וג'לים ללא מרשם, שטיפות הלבנה, מלביני שיניים על בסיס מגש והלבנה במשרד. אלה יכולים לקחת בין כמה ימים לכמה שבועות כדי להראות תוצאות. אם אתה רוצה שיניים לבנות עכשיו, זום! הלבנה היא אפשרות שיכולה להפוך את השיניים שלך 5 עד 8 גוונים לבנים יותר בפגישת שיניים אחת.

משחות שיניים להלבנת שיניים

משחות שיניים מלבינות מוגבלות להסרת כתמי שטח על השיניים. הם משתמשים בחומרים שוחקים מיוחדים, כמו גם ליטוש או חומרים כימיים נוספים המסייעים להסרת כתמים. מכיוון שהחומרים השוחקים הם בדרך כלל גרסאות עדינות יותר מאלה המשמשות במשחות שיניים רגילות, אין סיכוי שהם יגרמו לבלאי יתר של השיניים. עם זאת, מכיוון שמשחות שיניים מלבינות אינן מכילות אקונומיקה, הן יכולות להפוך את השיניים שלך לבהירות יותר בגוון אחד בלבד.

רצועות הלבנה וג'לים ללא מרשם

מוצרי הלבנה ללא מרשם ומקצועיים מייצרים תוצאות בולטות יותר מכיוון שהם מכילים מי חמצן או קרבמיד חמצן שעוזרים להבהיר את הצבע עמוק בתוך השן.

ג'ל הלבנה הם ג'לים שקופים על בסיס פרוקסיד, אותם מורחים ישירות על פני השיניים בעזרת מברשת קטנה. בדרך כלל יש צורך ליישם אותם פעמיים ביום למשך 14 ימים. בדרך כלל תראה תוצאות ראשוניות תוך מספר ימים, והתוצאות הסופיות בדרך כלל נמשכות כארבעה חודשים.

רצועות הלבנה הן רצועות דקות, כמעט בלתי נראות, מצופות בג'ל הלבנה על בסיס פרוקסיד. אתה מורח את הרצועות למשך 30 דקות פעמיים ביום, למשך 14 יום. את התוצאות הראשוניות תוכלו לראות בעוד מספר ימים, וליהנות מהתוצאות הסופיות למשך כארבעה חודשים.

שטיפות הלבנה

שטיפות הלבנה, כמו רוב שטיפות הפה, מרעננות את הנשימה ומסייעות בהפחתת רובד שיניים ומחלות חניכיים, תוך שהיא כוללת גם מרכיבים כמו מי חמצן המלבינים שיניים. יש לסובב אותם בפה שלך במשך 60 שניות פעמיים ביום לפני שאתה מצחצח שיניים. על פי כמה מומחים אומרים שטיפות פחות יעילות ממוצרי הלבנה אחרים ללא מרשם מכיוון ששטיפה הלבנה נמצאת במגע עם השיניים רק שתי דקות ביום, לעומת 30 דקות עבור רצועות רבות. יצרנים אומרים שהם עשויים לקחת עד 12 שבועות כדי להפיק תוצאות.

מלביני שיניים על בסיס מגש

מערכות הלבנת שיניים מבוססות מגש פועלות על ידי מילוי מגש דמוי מגן פה בתמיסת הלבנת ג'ל המכילה חומר הלבנת מי חמצן ולאחר מכן לבישת המגש למשך פרק זמן, בדרך כלל מכמה שעות ביום ועד כל לילה עד עד ארבעה שבועות או יותר (תלוי עד כמה השיניים שלך מגוונות וכמה לבנות אתה רוצה לעשות אותן). ניתן לרכוש אותם ללא מרשם רופא או מרופא השיניים שלך. אלה מרופא השיניים מניבים תוצאות מהירות ויעילות יותר מכיוון שהם מכילים חומר הלבנת חמצן חזק יותר ממוצרי הלבנה הנרכשים ללא מרשם רופא. הם גם מיוצרים בהתאמה אישית ומתאימים בדיוק לשיניים שלך, בעוד שמגשים ללא מרשם מגיעים בגדלים גנריים ויכולים לאפשר לחומר ההלבנה לבוא במגע עם החניכיים שלך ולגרום לגירוי.

הלבנה במשרד

הלבנה במשרד היא הדרך המהירה ביותר להלבנת שיניים. בעוד שההליכים המנוהלים על ידי רופא שיניים הם בדרך כלל יקרים מאוד, הם מניבים את התוצאות הטובות ביותר. כמו כן, הם יתנו לך תחושה טובה יותר של מידת היעילות של הטיפול. מדובר במריחת מוצר ההלבנה ישירות על השיניים, ושילובו עם חום, אור מיוחד ו/או לייזר. ההלבנה המופעלת באור על ידי רופא השיניים שלך יכולה להפוך את השיניים שלך לבהירות יותר בשלושה עד שמונה גוונים. אתה יכול לראות תוצאות דרמטיות בטיפול אחד של 30 עד 60 דקות בלבד, אם כי לרוב יש צורך במספר פגישות.

עם זאת, ביקור אחד יכול להניב תוצאות מספקות למדי.

תקריב! הלבנת שיניים

כפי שהשם מרמז, זום! הלבנה היא אחת הדרכים המהירות ביותר לשיניים לבנות. למרות שזו אחת השיטות היקרות יותר, זוהי אופציה שיותר ויותר אנשים מתחילים לפנות אליה, על תוצאותיה המיידיות והמורגשות מיד.

עם טיפול קצר אחד בלבד במשרד, השיניים שלך יכולות להיות בהירות בין 5 ל-10 גוונים. במקרים רבים, הם ממשיכים להלבין במהלך הימים הבאים לאחר הטיפול.

ה-Zoom! הקנייני! ג'ל הלבנה ואור מעוצב במיוחד המפעיל אותו מיועדים לטיפול מהיר, פשוט וללא כאבים. עם טיפול וטאצ'-אפים מדי פעם בבית, התוצאות הדרמטיות של זום! הלבנה יכולה להישמר במשך שנים.Source by Dr. Ali Behmard