שונא ניקיון?  נסה את פתרון 3 השלבים של Happy Slob

שונא ניקיון? נסה את פתרון 3 השלבים של Happy Slob

מרץ 17, 2022 0 By admin

ילדים צריכים לאסוף אחרי אימון כדורגל? סופר אמא להצלה! ארוחת הערב צריכה לעלות על השולחן? שוב, סופר אמא שם! קובץ ענק בעבודה שאף אחד אחר לא רוצה להתמודד איתו? אתה כבר יודע מי יטפל בזה – אתה. עם הלחצים של חיי היום-יום שלך, ניקיון הבית הוא כנראה הדבר האחרון שאתה חושב. ועדיין, קשה להתעלם מכך, שכן ההוכחה להתעלמות מניקיון הבית לאורך זמן שווה לבית עמוס ומבולגן – בהחלט לא המקום המאושר שאתה רוצה שהבית שלך יהיה.

הנה, אם כן, פתרון פשוט בן 3 שלבים כדי לפתור סוף סוף את הטרחה של ניקיון הבית. אם אתה א 'טפחון שמח' כמוני – פשוט אדם נינוח ומהנה, שמעדיף לעשות הכל מלבד לנקות – אז זה יכול להיות בדיוק הפתרון שחיפשת.

פתרון 3 השלבים בפשטות:

. שני פרצי ניקיון יומיים. מה זה א פרץ ניקוי? פרץ ניקוי הוא פרץ ניקוי אינטנסיבי – קבלת מקסימום תוצאות ממינימום זמן. נסו לעשות פרץ ניקוי אחד בבוקר ואחד בערב. אתה מחליט כמה זמן אתה יכול להקציב עבור כל פרץ. רק חמש דקות? בסדר גמור! אם יש לך עשרים, נהדר! השתמש בטיימר כדי לעקוב, וכשהוא מצלצל, סיימת. במהלך פרצי הניקיון, הישארו ממוקדים בניקיון – ונקו תחילה את אזורי ההשפעה שלכם (האזורים שאנשים רואים הכי הרבה בביתכם.) ערבבו את המשפחה, גם אם הם עוזרים רק לכמה דקות.

2. חדר פוקוס יומי אחד: חדר הפוקוס היומי הוא אזור שבו אתה עושה ניקיון מעמיק יותר. צור רשימה של חדרי מיקוד הכוללת אזורי אחסון. אני ממליץ על 10-15 דקות ביום בחדר המיקוד שלך, אבל אם אין לך כל כך הרבה זמן, אז פשוט תבלה את הזמן שאתה יכול להרשות לעצמך. אם יש לך יותר זמן, אז לך על זה!

3. ניקיון שבועי אחד: יום אחד בשבוע, אתה והמשפחה מסיימים את שאר ניקיון הבית שלא בוצע במהלך השבוע, או כל עבודות גדולות יותר. עקוב אחר אזורים שזקוקים לעבודה נוספת במהלך השבוע במהלך הניקיון לכולם. הקצה משימות לכל בני המשפחה. שוב, הגדר תקציב זמן והשתמש בטיימר שלך כדי לעמוד בתקציב הזה. כל מה שלא יבוצע השבוע יבוצע בשבוע הבא – אז אל תלחץ! תגמל את כולם על העזרה. (כולל את עצמך.)

למה זה עובד? זה פשוט, גמיש, מהיר ומשאיר אותך ממוקד במשימות העומדות על הפרק בזמן שאתה מנקה. לכן, אתה עושה יותר בפחות זמן – ואתה לא צריך להילחץ יותר על הניקיון. תעשה מה שאתה יכול, ואז תמשיך בחייך.

נוסחאות ניקוי

פורמולות ניקוי הן לא כל מה שהן מפוצצות להיות. אפשר לחשוב, למשל, שחומרי ניקוי אנטי-בקטריאליים יהיו החבר הכי טוב שלך. אם זה מנקה והורג חיידקים מגעילים, זה חייב להיות טוב, נכון? לא נכון חבר שלי! למעשה, חומרי ניקוי אלו יכולים להפוך את החיידקים לעמידים יותר ולגרום לנזק עוד יותר בטווח הארוך. בנוסף, הכימיקלים בחומרי ניקוי מסחריים רבים מסוכנים לילדים וחיות מחמד.

הנה שני חומרי ניקוי טבעיים נהדרים כדי להתחיל אותך, תוך שימוש בשני מרכיבים חיוניים לחומרי ניקוי ביתיים רבים. זה, חומץ וסודה לשתייה.

מנקה חומץ מאוד

מנקה פנטסטי לכל מטרה. אני משתמש בו כמעט לכל דבר! מקבל זכוכית ומראות נוצצות נקיות… מעולה לנגב משטחים.

בבקבוק תרסיס נקי (לא בקבוק שהכיל כימיקלים אחרים) שופכים חלק אחד חומץ לבן ל-3 או 4 חלקים רגילים של מי ברז קרירים. תנו לבקבוק לנער היטב. החומר הזה מדהים על זכוכית, מראות וכל שאר המשטחים בבית. ואל דאגה, הריח מתפוגג מהר. אם אתה רוצה להוסיף כוח ניקוי נוסף, הוסף שפריץ של סבון נוזלי טבעי.

תחליף לניקוי אבקה

מרכיב אחד – סודה לשתייה. זה יחליף כל אבקת ניקוי שאתה קונה בדרך כלל. סודה לשתייה היא זולה, בטוחה לך ולמשפחתך, וידידותית הרבה יותר לסביבה. בנוסף, הוא מקבל כיורים, אמבטיות ואריחים ממש נחמדים ונקיים.

ניקיון כבר לא חייב להיות מטלה שנואה מאוד. בעזרת הטכניקות של ה-Happy Slob, תוכלו סוף סוף לנקות בפחות זמן, תוך הנאה רבה יותר.Source by Christina Spence