שבעה אביזרי כביסה שיכולים לגרום לבגדים שלך להיראות שוב כמו חדשים

שבעה אביזרי כביסה שיכולים לגרום לבגדים שלך להיראות שוב כמו חדשים

דצמבר 30, 2021 0 By admin

עזרי כביסה מגיעים במגוון צורות ויש להם מטרות רבות ושונות; מהסרת כתמי חלודה ועד לגרום לבדים צהובים להיראות שוב לבנים. אם אי פעם הסתכלת על אי כביסה בחנויות, אולי ראית הרבה ממוצרי הכביסה האלה. אולי מעולם לא השקעת מחשבה שנייה על השימוש בהם או שלא היית בטוח בדיוק כיצד להשתמש בהם. טיפולי הכביסה הבאים יכולים לסייע בשיקום בגדים שנראים משעממים ומלוכלכים וישנים לפני זמנם.

1. בלינגס. Bluings נועדו לנטרל את ההצהבה הטבעית של בדים. הם מכילים צבע כחול שנלקח על ידי בדים בכביסה או בשטיפה.

2. בוסטרים לדטרגנטים. זמין בצורת אבקה או נוזלית, מאיצי חומרי ניקוי יעילים במיוחד במים קשים להגברת כוח הניקוי של חומר הניקוי. ניתן להשתמש בבוסטרים נוזליים גם לטיפול מקדים בכתמים. סודה לשתייה היא למעשה מגבר חומרי ניקוי טבעי.

3. מסירי כתמים של אנזים מראש. השריית אנזים מראש מגיעה בצורת אבקה ויעיל מאוד בהסרת כתמי חלבון כמו פורמולה לתינוקות, דם, נוזלי גוף, מוצרי חלב וביצים. זה בגלל שאנזימים הם חלבונים, והכלל הכללי של הסרת כתמים הוא ש"כמו מתמוסס כמו". אנזימים מפרקים את הכתמים ואז ניתן להרים אותם בקלות מהבד בעזרת חומר הניקוי.

4. מסירי אדמה וכתמים מראש. מוצרים אלו מגיעים במגוון צורות ויעילים להסרת לכלוך וכתמים כבדים, במיוחד על סיבי פוליאסטר. הם חודרים לסיב הבד ומסייעים בפירוק הכתם, ומאפשרים לו להתפזר במי הכביסה.

5. מסירי צבע. מסירי צבע יכולים לעזור להסיר כתמי חלודה מבגדים שטופים במים המכילים ברזל ומנגן. הם יכולים גם לעזור להסיר כתמי צבע שהועברו מפריטים צבעוניים ללבנים איתם נשטפו.

6. אקונומיקה מכל בד (חמצן). סוג זה של אקונומיקה הוא חלופה להלבנת כלור נוזלית לשמירה על הלובן והבהירות על רוב הבדים. חומר החמצון, מי חמצן, מספק פעולת הלבנה עדינה יותר מכלור. זה הופך אותו לבטוח עבור רוב הבדים הצבעוניים הניתנים לכביסה, אלא אם כן הוראה אחרת על ידי תווית טיפול בבד. אקונומיקה בטוחה לצבע זו זמינה בצורות נוזליות או אבקות. זה גם הכי יעיל בשימוש על בסיס קבוע.

7. מרככי מים. במים קשים יש ריכוז גבוה של מגנזיום וסידן. מינרלים אלו נוטים להפחית את יעילותם של חומרי ניקוי הכביסה ועשויים גם להשאיר מאחור שאריות שגורמות לבדים להרגיש נוקשים וקשים. מוצרים מרככי מים פועלים על ידי השבתת המינרלים הללו. אתה יכול לבחור בין מרככי מים מופעלים או נוזליים.

עזרי כביסה יכולים להאריך את חיי הבגדים שלנו ואף לגרום לבגדים שלנו להיראות שוב כמו חדשים. לפחות יש לנו אלטרנטיבות מלבד ההמתנה הישנה, ​​אקונומיקת כלור נוזלית.Source by Theresa Kruger