ראה באיזו קלות אתה יכול לשמור על ההלבשה התחתונה שלך במראה חדש

ראה באיזו קלות אתה יכול לשמור על ההלבשה התחתונה שלך במראה חדש

ינואר 30, 2022 0 By admin

ראשית, עליך לקרוא בעיון את תווית הוראות הטיפול על הלבשה תחתונה לפני הכביסה הראשונה; בדרך כלל, הדרך הטובה ביותר היא לשטוף אותו ביד במים קרים עם סבון נוזלי עדין (נוזל כביסה ביד) או שמפו לתינוק; אין לסובב או לסחוט את ההלבשה התחתונה מכיוון שהיא עלולה לגרום לקמטים/קמטים ולטיפול עדין במיוחד הדרוש בעת כביסה של הלבשה תחתונה תחרה. הימנע לענוד טבעות עם חפצים חדים שיכולים להיתקע או למשוך את החוטים החוצה כאשר אתה משפשף את בגדי השינה. תלו אותו לייבוש בטפטוף בצל (צבע ההלבשה התחתונה יחזיק מעמד זמן רב יותר כך).

אם העצה ההוראה היא שההלבשה התחתונה שלך צריכה להיות נקייה יבשה בלבד, עליך להקפיד עליה, אחרת הבד עלול להתכווץ או להימתח וההלבשה התחתונה תיהרס.

להלבשה תחתונה הניתנת לכביסה במכונה (כמומלץ על התווית), כדאי לשים את ההלבשה התחתונה בשקית רשת (את התיק תוכלו למצוא בחנות של שני דולרים); שטפו אותם יחד עם בגדים עדינים אחרים והגדרו את מכונת הכביסה שלכם על מחזור עדין במים קרים.

לעולם אל תכניסי את ההלבשה התחתונה שלך למייבש הכביסה מכיוון שהחום עלול להשפיל את הבד.

אל תייבש במייבש כביסה: ייבוש במייבש גורם להתכלות האלסטן ועלול לפגוע בתחרה העדינה ובפרטי ההלבשה התחתונה שלך.

אין להלבין כי זה יפגע בבדים העדינים וישפיע על הצבעים.

אל תגהץ את ההלבשה התחתונה שלך אלא אם כן ההוראה אומרת אחרת; עבור ההלבשה התחתונה שניתן לגהץ, הגדר את המגהץ ברמה נמוכה כי רוב ההלבשה התחתונה עשויה מניילון וייפגע בקלות בברזל חם.

עם טיפול מיוחד בהלבשה התחתונה היפה שלך, תוכל לשמור אותו במצב בתולי כל עוד תרצה.Source by Cindy Wydan