קרמים להבהרת פנים

קרמים להבהרת פנים

מרץ 3, 2022 0 By admin

מאז ומתמיד, בני אדם מנסים לא רק להבהיר את צבע עורם הכהה אלא גם להפחית את הכתמים והפגמים הכהים (שומות וכתמי לידה) על פניהם. (קרם להבהרת פנים, הלבנת עור, הלבנת עור, הלבנה קוסמטית וכו' הן כולן שיטות קוסמטיות המשמשות בניסיון להלבין או להפחית את הגוון הכהה על הפנים או העור שלך.) אבל, היזהר לגבי מה שאתה מורחת על העור שלך, במיוחד שלך פָּנִים. השיטות הטובות ביותר הן עדיף אלה בהן השתמשו אבותינו-מוצרים טבעיים, ככל האפשר.

מוצרים להבהרת פנים מגיעים היום בצורות שונות – קרמים, קרמים, סבונים וכו'. עם זאת, מכיוון שהפגמים מתרחשים עקב ייצור של מלנין (פיגמנט המופעל על ידי אנזים שמייצר צבע) בגוף שלך, עליך להשתמש בתחליבים או ג'לים המכילים מרכיבים מעכבי מלנין בשילוב עם קרם הגנה וקורס רטינואיד. לאחר מכן, בצע את זה עם פילינג כימי בהתאם לתוצאות של קרם הבהרת פנים זה.

טיפולים מקומיים-Hydroquinone

הידרוקינון מעכב את ייצור המלנין בגופך ונחשב על ידי רופאי עור רבים כאופציה בטוחה וזולה יותר מהקרם האחר להבהרת הפנים (מתואר לעיל). לעומת זאת, בשימוש מתמיד, הידרוקינון עלול לגרום לגירוי קל בעור. עם זאת, מכיוון שקרמים רבים להלבנת עור מכילים גלוקוקורטיקואידים או יוד כספית, התגובה של הידרוקינון על העור נחשבת למינורית. יתר על כן, מוצר זה אינו מלבין את הפנים שלך; זה רק מבהיר את צבע העור שלך.

טרטינואין, חומצה קוג'ית, חומצה אזלאית

הידרוקינון, בשימוש עם שילוב של טרטינואין וקורטיזון, פועל כקרם עוצמתי להבהרת פנים. חומצה אזלאית, תמצית של דגנים, כגון שעורה או חיטה, פועלת כמעכבת מלנין בגוף. מוצר זה משמש לא רק להפחתת אקנה, אלא גם כקרם להבהרת העור. חומצה קוג'ית היא תוצר לוואי של אורז. אבל, בגלל התנאים הלא יציבים שלו, הוא לא נמצא בשימוש רב על ידי חברות הקוסמטיקה כמרכיב בקרם להבהרת פנים. לבסוף, ישנם גם שילובים נוספים שתוכלו להשתמש בהם כהלבנה לפנים שלכם עם הידרוקינון. למרות שהיא לא יעילה כפי שהייתם מצפים, חומצה אזלאית או קוג'ית בשילוב עם חומצה גליקולית והידרוקינון הראתה תוצאות בהלבנת הפנים.

חלופות טבעיות

כן, ישנם מרכיבים טבעיים שיכולים לעכב את ייצור המלנין בגוף שלך. תמציות מתות דובי, תות עץ, תות עץ לבן ומנייר, ו-Mitracarpus scaber מכילות ארבוטין, צורה טבעית מאוד של קרם להבהרת פנים. ניתן להשתמש במחקר בתמציות מליקוריץ ורימון, ויטמין E ו-C וכו' בקרמים להבהרת פנים.

AHA (חומצת אלפא הידרוקסית) היא מה שכולנו מכירים. אבל, למרות שהוא מכיל כמה מרכיבים מעכבי מלנין, הוא משמש בעיקר כמקדם הגנה ויש לו את המרכיבים כדי לקלף את עור הפנים שלך. ישנן צורות אחרות של טיפולים, כגון טיפולי לייזר ו- cryosurgery (שימוש בחנקן נוזלי). אבל, גם כאן, יש תופעות לוואי מתישות.

יש הרבה קרמים להבהרת פנים בשוק. הערת זהירות – הספרות העצומה הזמינה על תופעות הלוואי השליליות של רבים מהקרמים הללו נכונה.

נקוט באמצעי הזהירות של נטילת עצת הרופא שלך לפני שאתה מקבל קרם להבהרת פנים.Source by Sri Hariharan