קסיליטול, מי חמצן וסודה לשתייה מלבינים את השיניים

קסיליטול, מי חמצן וסודה לשתייה מלבינים את השיניים

דצמבר 28, 2021 0 By admin

חיוך גדול יכול להאיר את החדר כולו. כמובן, אם הלבנים הפנינים שלך הם יותר צהובים גרוניים או חומים עזים, זה לא קורה בצורה יעילה. יש הרבה דרכים שונות להפוך את השיניים לבנות יותר.

חיפוש באינטרנט יכול ללקט הרבה עצות והצעות שונות כיצד להלבין את השיניים הללו. כמובן, מכיוון שזה האינטרנט, ולא כל המקורות המקוונים אמינים במיוחד, תצטרך להפריד בין הדגן למוץ.

ישנם הרבה מרכיבים שונים שתוכל להשתמש בהם כדי להלבין את השיניים שלך, אבל לפעמים, אתה צריך לשאול, האם xylitol מלבין שיניים? האם מי חמצן מלבין שיניים? האם סודה לשתייה מלבינה שיניים? נראה, (מהמחקר שלי) שכולם עושים זאת, במידה מסוימת.

קצת בדיקה כפולה וחיטוט יציג בפניכם תוצאות מעורבות. רוב הזמן, התשובה היא כן, אבל ההשפעות של כל מרכיב, כפי שהוא משמש כמלבין שיניים, עשויות להשתנות בין אנשים ובהתבסס על אופן השימוש בו.

קסיליטול הוא למעשה סוג של אלכוהול סוכר, ובדרך כלל הוא משמש כתחליף סוכר. בדרך כלל, דברים מתוקים קשורים לעששת, אבל לפני שאתם זורקים את הרעיון הזה הצידה, קסיליטול הוא למעשה סוג של סוכר שעושה טוב לשיניים. זה יכול להרוג חיידקים ולמנוע היווצרות רובד וחורים, ועוזר לשמור על איזון ה-PH בפה. שינוי מאזן ה-PH של הפה למספר בריא יותר, כפי שקסיליטול עוזר לעשות, מפחית את שחיקת האמייל. זה מוביל לשיניים לבנות יותר מכיוון שהאמייל נשחק חושף את הדנטין הצהוב מתחת.

כמה משחות שיניים ומסטיקים מכילים למעשה קסיליטול, אך נותרה השאלה: האם קסיליטול מלבין שיניים? בקיצור, כן. עם זאת, הלבנת שיניים אינה הפונקציה העיקרית של טיפול השיניים של קסיליטול. זו יותר תופעת לוואי של העובדה שעם קסיליטול, השיניים שלך למעשה נעשות בריאות יותר.

מי חמצן, לעומת זאת, הוא אחד המרכיבים הפעילים בג'לי הלבנה רבים הנמכרים בבתי מרקחת ומשמשים במשרדי רופאי שיניים. זה גם מרכיב המשמש בהרבה משחות שיניים מלבינות שונות.

אם מישהו שואל, האם מי חמצן מלבין שיניים? התשובה תהיה בהחלט כן, אבל אם אתה רוצה להכין תמיסת הלבנת שיניים תוצרת בית באמצעות מי חמצן, היצמד לאחוז נמוך. אם אתה רוצה פתרון הלבנה חזק באמת, אולי עדיף להתייעץ עם רופא שיניים או איש מקצוע אחר לכל בעיה בטיחותית או רפואית.

יש אנשים שמרגישים שהדבר הטוב ביותר להשתמש בו להלבנת שיניים עשה זאת בעצמך יהיה בהחלט סודה לשתייה. זה זמין כמעט בכל מכולת או חנות תרופות, יש לו שימושים רבים ושונים, ולא סביר שתקבלו כוויות כימיות על החניכיים כמו שאתם עלולים לעשות אם תשתמשו בריכוז גבוה של מי חמצן ללא פיקוח.

כמובן, שאלה אחת שעולה על הדעת כרגע היא, איך סודה לשתייה מלבינה שיניים בדיוק? סודה לשתייה לא בדיוק משנה את צבע השיניים, ככל שהיא מקרצפת את השיניים ומוציאה כמה מהכתמים והפלאקים הקשים יותר. עם זאת, זה יכול להיות קצת שוחק, אז עדיף להשתמש בסודה לשתייה רק ​​פעם או פעמיים בחודש.

ישנן הרבה שיטות שונות להשגת שיניים לבנות יותר – אולי כדאי לנסות אפשרות בטוחה, עדינה וטבעית לפני כמה מהחלופות הקשות יותר.Source by Jayna Davis