קבל שיניים לבנות – מוצרי הלבנה יעזרו לך להיפטר מהצהבה וכתמים במהירות

קבל שיניים לבנות – מוצרי הלבנה יעזרו לך להיפטר מהצהבה וכתמים במהירות

ינואר 31, 2022 0 By admin

מלביני שיניים גדלו בפופולריות עם השנים. לרוב האנשים יש שינוי קל בשיניים לפחות. רוב האנשים ילכו לקיצוניות כדי להלבין את השיניים. כדי להשיג חיוך מבריק ובהיר, הם מחפשים מגוון מוצרים וטכניקות הלבנה. להלן מבוא קצר לטיפים ומוצרים רלוונטיים לשיניים לבנות יותר.

משחות שיניים מלבינות.

כבר יש לנו משחות שיניים שמסירות כתמים, שכן רובן מכילות חומרי שוחקים עדינים. ובכל זאת, חברות פיתחו משחות שיניים מיוחדות המיועדות במיוחד להלבנת שיניים. המשחות מכילות כימיקל ייחודי שיבריק בעדינות את השיניים ויסיר כתמי שטח. כמה משחות יקרות יותר מכילות חומר מלבין שיסיר כתמים מבחוץ ומבפנים של השיניים. המשחות מגיעות בדרך כלל עם הוראות לצחצוח לאחר כל ארוחה על מנת לקבל את תוצאות הלבנת השיניים האופטימליות.

רצועות.

ג'ל הלבנה מכיל פרוקסיד הנמרח ישירות על החלק החיצוני של השיניים בעזרת מברשת שיניים זעירה. מומלץ להשתמש בו פעמיים ביום כדי להגדיל את הסיכוי להצלחה. בהתחלה, תראה כמה תוצאות במהירות, אבל שינויים ארוכי טווח יכולים להימשך עד ארבעה חודשים עד שהם יתפוסו.

מומחים אומרים שטיפול זה בהחלט יכול לעזור לחזק את השיניים שלך, ובתמורה גם את החיוך שלך. חברות רפואת שיניים פיתחו פסים להלבנת שיניים דקים ובלתי נראים, המציפים אותם בשכבה של החמצן המשמשות בג'ל ההלבנה. מומלץ למשתמשים להניח את הרצועות על השיניים למשך 30 דקות, פעמיים ביום, למשך שבועיים.

מגשי הלבנת שיניים.

ערכות אלה מכילות מגשים עם ג'ל תמיסת הלבנה. לג'ל יש חומר הלבנת מי חמצן שיכול להסיר ביעילות כתמים ושינוי צבע מהשיניים. אתה יכול למצוא ערכות אלה ללא מרשם או באינטרנט. טיפול זה הוא אינטנסיבי יותר ואורך מספר שעות בכל יום למשך מספר ימים. הזמן שלוקח קשור ישירות לכמות ההכתמה וההלבנה הדרושים.

מלבד אלו, ישנם מלבינים ביתיים אחרים שישתמשו במוצרים טבעיים כמו סודה לשתייה. אם אינכם משוכנעים שהטכניקות המפורטות יעבדו, תוכלו גם לפנות לטיפול מקצועי שללא ספק ישפר את מראה החיוך שלכם.Source by Jeffery Lawson