קאמה יוגי – מדריך הביצועים המיניים האיורוודי

קאמה יוגי – מדריך הביצועים המיניים האיורוודי

פברואר 4, 2022 0 By admin

עובדה ידועה היא שתזונה מאוזנת, היגיינה נפשית, ניקיון גופני וחיי מין בריאים הם דרישות עיקריות לניהול חיים בריא, ולהמשיך בכך לטווח ארוך. אמנם אפשר לדאוג לתזונה ולהיגיינה מספרים, סרטונים וסקירות שונות, אבל גם הדרכה נכונה לניהול חיי מין בריאים היא חיונית. אנשים מוטעים לעתים קרובות ב"מהם חיי מין בריאים" מכל מיני מידע שקרי בצורת מודפסת ואודיו הזמינה בכל מקום בעולם. תוך התחשבות בכך ולוקח בחשבון את כל השיקולים, ה קמה יוגי ספר אלקטרוני נכתב; זה כמו משב רוח צח בין כל המידע השגוי, המטעה והמעופש שנקרא על ידינו עד כה!

ואז, מה כל כך מיוחד בקאמא יוגי? קאמה יוגי הוא ספר בן 63 עמודים המכיל 165 תצלומים צבעוניים של שיטות 'רוחניות' עתיקות המסייעות בהגברת הכוח והחיוניות של החשק המיני, ובהגברת המרץ המיני.

עם Kama Yogi, יש לך 5,000 שנים של חוכמה יוגית להבנה והתייחסות קלה. לספר האלקטרוני יש מספר עקרונות 'טנטרה' ו'קונדליני', ותנוחות יוגה מוכחות המתמקדות במיניות פיזית ורוחנית.

תנוחות היוגה הן טכניקות יוגה ומדיטציה שנבדקו בזמן המבטיחות לשפר את המרץ המיני והביצועים המיניים.

מהם היתרונות של קאמה יוגי?

· לקאמה יוגי יש את היכולת לעורר אותך בחושניות ובסיפוק.

· יש לו את היכולת להעצים את האורגזמות שלך ולהגיע אליך לגבהים חדשים יותר.

· זוהי היכולת להקשיח את הזקפה שלך ובכך להאריך את זמן ההתעלסות שלך, מבלי להשאיר מקום לבן הזוג שלך להתלונן.

· יש לו את היכולת להעלות את הדחף המיני שלך לפלטפורמה גבוהה יותר.

· יש לו את היכולת לשפר את ההנאה המינית שלך, שחשבת שמעולם לא קיימת בך.

כדי להבטיח שתקבלו את כל היתרונות של קאמה יוגי, עליכם לתרגל את הטכניקות הנתונות על בטן ריקה מוקדם בבוקר. לא רק לתרגל את הטכניקות, אתה צריך להשלים את התזונה שלך עם קפסולות Kama Raja כדי לשפר עוד יותר את הסיבולת שלך.

בעזרת התוסף והטכניקות היוגיות, נסו לאכול תזונה מאוזנת שלוש פעמים ביום ולשתות שמונה עד עשר כוסות מים מדי יום בלי להיכשל. אין לתת תירוצים בעניין זה. אם אתה באמת רוצה להגביר את ההנאות המיניות שלך, אז אתה צריך לעקוב אחר הכללים האלה. אם אתה מקפיד על המשטר שנקבע, תתחיל להבחין בהבדל במהלך השבוע הראשון.

בקאמה יוגי, תמצא מדריך שלב אחר שלב שיעזור להגביר את הכוח הפסיכו-מיני שלך ולשפר את חיי המין שלך. התמונות המופיעות בספר האלקטרוני אומרות לך אם אתה עושה את התנוחות המוצעות בצורה נכונה או לא. הכל שם בשבילך לעקוב.

כוחות הריפוי של היוגה, כפי שלימדו על ידי קאמה יוגי, והשפעתם על חיי המין שלך הם כאלה שאפילו גבר חסר אונים יכול להחזיר לעצמו את החיוניות המינית שלו.Source by D. More