צעצועי מין תוצרת בית להנאת גברים

צעצועי מין תוצרת בית להנאת גברים

ינואר 6, 2022 0 By admin

כשזה מגיע לאוננות, יש בחורים שאף פעם לא משתעממים. בין אם זה בגלל שהם פשוט אוהבים איך היד שלהם מרגישה או בגלל שהם מתרגלים טכניקות אחיזה וקצב שונות, יותר כוח להם. אבל, עבור גברים מסוימים, אותה יד זקנה יכולה להיות מעט חסרת ברק לאחר זמן מה. מכיוון ששימוש קבוע ויציאות תכופות מועילות לבריאות הפין, חשוב לגברים למצוא דרכים להתענג על סיפוק עצמי. העצות המהנות הבאות של עשה זאת בעצמך ילמדו גברים איך לתת ליד לנוח על ידי יצירת צעצועי מין משלהם עם פריטים שנמצאים ברחבי הבית.

1) נייר טואלט/שפופרת מגבת נייר: עבור גברים רבים, צינורות הקרטון המספקים שלמות מבנית לנייר טואלט ולגלילי מגבות נייר יכולים גם לספק התאמה הדוקה אך מתאימה לפין להוט. הקרטון עצמו מחוספס מדי עבור הפין, אז גברים צריכים להשתמש בקונדומים האהובים עליהם בשיטה זו. כל שעליך לעשות הוא להכניס את הקונדום לצינור, לקפל את הקצה הפתוח על קצה הצינור ולהדביק אותו במקומו על החלק החיצוני של הצינור. שים קצת סיכה בקונדום ולך לעיר. גברים יכולים להפיק הנאה נוספת על ידי משיכת קצה הקונדום בזמן האוננות; זה יוצר תחושת יניקה, משכפל משחק בעל פה.

2) כוס וספוג: בחור יכול גם לחפש במטבח שלו כוס ארוכה מספיק כדי לאכלס את חברו. לאחר מכן הוא יכול לקחת שני ספוגים, גדולים מספיק כדי שכל אחד מהם ימלא חצי מהדופן הפנימית של הכוס, להרטיב אותם במים חמים ואז להכניס אותם היטב לתוך הכוס. בחורים צריכים להיות בטוחים להשתמש בספוגים הרכים ביותר בשביל זה. מניחים סיכה בנקיקים שבין הספוגים והקפידו על זה.

3) בקבוק עטיפת בועות: זה דומה לשיטת הכוס והספוג שלמעלה, אך מורכבת ומפנקת יותר. בחורים יכולים לחתוך באופן שווה את החלק העליון של בקבוק סודה מפלסטיק; לאחר מכן, הם יכולים לקחת שני ספוגים גדולים, להניח אותם אחד ליד השני על דף גדול של ניילון בועות ולעטוף אותם. צריך להיות ניילון בועות נוסף שניתן להשתמש בו כדי למתוח על קצה הבקבוק. מניחים את הספוגים העטופים בתוך הבקבוק; הם צריכים לכסות את רוב הקירות הפנימיים של הבקבוק ולהשאיר חור באמצע הבקבוק בדיוק גדול מספיק כדי לדחוף את הפין לתוכו. קפלו את נייר הבועות הנוסף על הקצה העליון של הבקבוק והדביקו אותו כלפי חוץ. סיכה את החלק הפנימי ותיהנה מתחושת הבועות על הפין.

4) גרב מיושן: רוב החבר'ה ראו את הסרט "אמריקן פאי" ולפחות שקלו להתרוקן לתוך גרב. החוכמה כאן היא להניח כפפת ניתוח בתוך הגרב עם מעט סיכה, מכיוון שחומר הגרב עלול לשפשף את הפין. גלגלו את החלק העליון של הגרב ליצירת סופגנייה הדוקה, הניחו את הכפפה בפנים וקפלו את הפתח על החלק העליון של הגרב. ואז זה מוכן לצאת לדרך.

5) תיק כרית ספה: חבר'ה צריכים לנקוט בזהירות עם זה, מכיוון שכרית ספה כבדה עלולה להפעיל לחץ רב מדי על החבר. אם הרהיטים של אחד נחשבים מתאימים, גבר יכול פשוט למלא שקית פלסטיק עם סיכה (לוקח זמן לחתוך את רצועת הרוכסן אם יש לשקית כזו), להניח אותה בין כריות הספה וליהנות מהנרתיק המשוכפל.

אפילו כאשר גבר נוקט באמצעי זהירות כדי להבטיח שהוא משחק עם הצעצועים החדשים שלו בבטחה – משתמש בשפע של סיכה וקונדומים או כיסויי כפפות, למשל – אוננות תכופה והחיכוך שהיא מביאה יכולים להשאיר את החבר חושש ויבש. כדי לעזור לעור להחלים ולהישאר גמיש, גברים יכולים להשתמש בא קרם בריאות הפין (אנשי מקצוע בתחום הבריאות ממליצים על שמן Man1 Man) עם חמאת שיאה וויטמין E אחרי המקלחת שלהם; קרמי הלחות הטבעיים הללו ישמרו על עור חלק, גמיש ומוכן לפגישה הבאה.Source by John Dugan