צעצועים תוצרת בית

צעצועים תוצרת בית

פברואר 24, 2022 0 By admin

באיזו תדירות ראית את זה קורה בסביבות החגים? ההורים הוציאו הון קטן על הצעצוע האחרון והטוב ביותר. לאחר כמה חיוכים וצחקוקים, ההורים מוציאים את הצעצוע מהקופסה הענקית שלו וממשיכים להרכיב אותו. בינתיים, הילד מוצא את הקופסה מרתקת למדי. עד שהצעצוע מורכב לגמרי, הילד כל כך שקוע בקופסה שאין לו חשק לשחק עם הצעצוע היקר.

תרחיש זה משוחזר בבית אחר בית ברחבי הארץ. הלקח הוא שילדים מבדרים בקלות וניתן ליצור צעצועים תוצרת בית מחומרים יומיומיים שיכולים בקלות לשמור על תשומת הלב שלהם. הנה כמה רעיונות ליצירה קלה של צעצועים תוצרת בית.

רעיון אחד לצעצוע תוצרת בית הוא מכונית קופסת קרטון. קחו קופסת קרטון גדולה וחתכו חור בחלק העליון וחתכו את התחתון. מקשטים אותו כמו מכונית, בעזרת לוחות נייר לגלגלים ולהגה. ילדכם יהנה "לנהוג" ברכב הזה ברחבי הבית!

צור מפוח בועות בעבודת יד מתוך גליל נייר טואלט. עוטפים את הגליל בנייר אלומיניום. צור את הבועות על ידי ערבוב של סבון כלים נוזלי עם מים. טובלים קצה אחד של הגליל בתערובת ומנשפים בעדינות בקצה השני. אתה אמור להיות מסוגל ליצור בקלות בועות גדולות מאוד!

צור משחק כדור סקופ מתוך קנקן חלב פלסטיק של ליטר אחד. חותכים את הכד לשניים ושומרים את צד הידית. לזרוק כדור קדימה ואחורה ולהשתמש בקנקן כדי לתפוס את הכדור.

ניתן להכין דגמי מטוסים ממגשי הקלקר שעליהם ארוז בשר. גזרו גוף, כנפיים וצורת זנב. השתמשו בסכין כדי לחתוך חריץ בגוף לכנפיים ולזנב. בגלל שהקלקר כל כך קל, המטוסים האלה יכולים להמריא למרחק הגון.

צעצוע תוצרת בית אישי הוא הפאזל תוצרת בית. בקש מילדך ליצור ציור או יצירת אמנות אחרת. הדביקו את הגרפיקה על פיסת קרטון. לאחר שהתייבש, הפוך את הקרטון ומצא צורות של חלקי פאזל. גזרו בזהירות את הצורות הללו. ילדכם יהנה להרכיב יצירות אמנות משלו. אחסן את הפאזל בשקית Ziploc.

משחק זרקת פוף תוצרת בית הוא עוד צעצוע שכיף ופעיל ליצירה. קח חתיכת קרטון יציבה וחתוך בה חורים כדי ליצור את המטרות. ודא שהחורים גדולים מספיק כדי שהפוף יתאים. ואז להכין כמה פופים. קח שאריות חומר ומלא אותם בשעועית או פסטה. תפור אותם ביד. בקש מילדך לקשט את המטרה ולהקצות נקודות לחורים. אז תהנה לזרוק את הפופים למטרה!

לא משנה מה צעצוע שתחליטו להכין, הקפידו לכלול את ילדכם בתהליך הכנת הצעצוע. לא רק שתיצור צעצוע מהנה, אלא גם תיצור זיכרונות לכל החיים עם ילדך. שימוש במה שיהיה זבל כדי ליצור צעצוע מהנה עוזר גם להגן על הסביבה שלנו.Source by Michael Russell