צעדים פשוטים לאריכות ימים של שטיח הסתרת זברה

צעדים פשוטים לאריכות ימים של שטיח הסתרת זברה

פברואר 23, 2022 0 By admin

שטיחי עור זברה עולים הרבה כסף; זו הסיבה שאתה צריך להבטיח שהם יימשכו כל עוד הם נועדו. במאמר זה תגלו בדיוק איך לעשות זאת.

שאיבת אבק היא חובה

נסה כמה שיותר לשאוב (כשהמברשת המסובבת כבויה) את השטיח שלך לפחות פעם בשבוע. בהתאם לאופן או מקום השימוש בשטיח, מספר הפעמים שתעשה זאת ישתנה בהתאם. לדוגמה, אם משתמשים בו באזור תנועה רב עם הרבה אנשים שעוברים עליו, ניתן לבצע שאיבת אבק אפילו פעמיים בשבוע.

חלופה לשאיבת אבק

אם אינכם רוצים להשתמש במכונת ואקום מחשש לקלקל את השטיח, תוכלו להשתמש גם במטאטא או מברשת רכים, אך זכרו תמיד לנוע לכיוון הגרגר ולעולם לא נגד. פעולה זו רק תגרום לשטיח לאבד את שיערו לפני הזמן ולגרום לו להיראות לא מושך.

הסרת כתמים וכתמים

בין אם תרצו ובין אם לא, תמיד יהיה הכתם המעצבן או הכתם המעצבן מחיות מחמד, נשפך משקה או מזון. הנה מה שאתה יכול לעשות כדי להסיר אותם:

כתמי שתן של חיות מחמד ייעלמו

הדבר הטוב ביותר שאתה יכול לעשות הוא לגשת לחנות רגילה לניקוי שטיחים ולקנות מסיר שתן לחיות מחמד. כדאי גם לשקול שימוש ב-SPOT SHOT או כל מוצר ניקוי אורגני אחר (אורגני במובן המדעי). מוצרים כימיים אנאורגניים לעתים רחוקות מסירים את הכתמים לחלוטין.

שתייה נשפכת וכתמי מזון

כתמי שתייה או מזון אינם עקשניים כמו שתן במובן מסוים. מה שתרצו לעשות הוא להימנע לחלוטין מאכילה או שתייה בכל מקום ליד השטיח. אם כך קורה שיש כתם או כתם, השג סמרטוט לח (שרטב במים חמימים ותמיסת סבון עדינה) וספג את המקום.

אל תשפשף אותו פנימה כי זה רק יחמיר את זה. במקום זאת, ספוג עד שהכתם נעלם עם מעט שפשוף הדרגתי ועדין. לאחר מכן, פשוט תן לו להתאוורר ולהתייבש.

לבוש נורמלי

כל כמה זמן, כשנראה לך לנכון, השג מים, סבון עדין וספוג ונקה נקודתית את השטיח שלך. תדאג באמת לא להירטב את העור בשום צורה; פעולה זו רק תפגע בו ללא תיקון. אם זה יקרה, רק שיקום מקצועי עשוי להחזיר אותו לחיים. אפילו זה לא מובטח.

הערת סיום

בסך הכל, נא לטפל היטב בשטיח היקר שלך. אם יש לך חיות מחמד כלשהן, שמור עליהן שלא יעשה את צרכיהן או תשתן על שטיח עור הזברה שלך. היפטר תמיד מכתמים ברגע שהם מופיעים. ביצוע השלבים שלעיל יעזור לוותך להחזיק מעמד זמן רב.Source by Zebulani Banda