ציור גוף – 7 טיפים לניקוי בטוח וקל

ציור גוף – 7 טיפים לניקוי בטוח וקל

פברואר 21, 2022 0 By admin

אם אתה רק התחלת בציורי גוף או ציור פנים, דבר אחד שאולי לא שקלת הוא איך אתה הולך להוריד את כל הצבע הזה שוב!

אמנם הלקוח שלך אוהב להיות זומבי או נמר במסיבה, אבל אולי הוא לא ירצה ללכת לעבודה ונראה כמו אחד. בכל מקרה, הם ירצו להתנקות לפני שהם הולכים לישון או עושים כמעט כל דבר אחר, ויצפו מכם לדעת כיצד להסיר את הצבע ששמתם עליהם בבטחה וללא כאבים.

להלן 7 טיפים מהירים להסרת צבע גוף מהעור, וגם לשמירה על נקיון ומסודר בזמן העבודה.

1. בדוק את הצבעים והאריזה שלך.

השתמש תמיד בצבעים בטוחים שנעשו במיוחד עבור צביעת פנים וציורי גוף. הם צריכים להגיד במפורש בשביל זה הם נועדו. קרא את מה שהם אומרים, או על התווית, או באתר האינטרנט, על איך לנקות אותם. כמה צבעי גוף עשויים לניקוי במים; אחרים עשויים להשתמש בסוג מיוחד של מסיר שתצטרך לקנות. ודא שאתה מנקה אותם מהעור באמצעות השיטות שהאריזה אומרת להשתמש.

2. השתמש במים חמים, ספוגים ובדים.

אם ציוד לציורי הגוף או ציור הפנים שלך אומר להשתמש רק במים, או בסבון עדין ובמים, פעל לפי ההוראות האלה. השתמש במים חמים במידת האפשר כדי להפוך את הניקוי לנעים יותר עבור הלקוחות שלך, ולהסרת צבע קלה יותר. ספוגים (אותו הסוג שבו אתה משתמש כדי להחיל צבעי גוף) ומטליות רכות הם הכלים הטובים ביותר; אתה יכול להשתמש במגבות נייר, אבל למה לא לשמור קצת על הסביבה ולהשתמש במשהו שניתן להשתמש בו מחדש? ושימוש באותם סוגי ספוגים שבהם אתה משתמש כדי לשים צבע ייתן לך את סוגי הצורות הטובות ביותר להסרתו גם כן.

3. השתמשו בסבוני עור לא אלרגניים, טבעיים ובטוחים.

אם בחרתם נכון את צבעי הפנים והגוף שלכם, וידאתם שהם מיועדים לציור פנים ולצביעת גוף וכמעט מובטח שלא יגרמו לתגובה אלרגית. ודא שסבוני הניקוי שלך עומדים באותם סטנדרטים. בסיסים טבעיים כמו גליצרין וקסטיליה טובים; נסו להימנע מבשמים, צבעים מלאכותיים וכימיקלים. אם כתוב 'טבעי' או 'היפו-אלרגני' על התווית, אולי עדיין כדאי לבדוק את המרכיבים, הם עדיין עשויים לכלול ריחות או כמויות גבוהות של אלכוהול-סטארטים, שעלולים לגרום לעור רגיש להגיב.

4. היזהר סביב העיניים.

צפו בניקוי סביב העיניים במיוחד – כמובן בקשו מהלקוח שלכם לעצום עיניים, וללכת לאט. חלק מספקי האיפור (מהרון, למשל) נושאים חומרי ניקוי מיוחדים המיועדים במיוחד לניקוי סביב העיניים; אולי תרצה לנסות אחד מאלה. אתה יכול גם לחפש אצל ספקי איפור כלים קטנים יותר המיועדים לניקוי סביב העיניים. העור מסביב לעיניים (וכמובן העין עצמה) רגיש יותר משאר העור, כך שמה שעובד על שאר העור עשוי לא באותה מידה סביב העיניים.

טריק אחד טוב הוא לנקות את שאר האזורים לגמרי קודם, ולהשאיר את העיניים לסוף – כך לא תקבל יותר צבע ליד העיניים ברגע שהן נקיות, ותצטרך לנקות אותן רק פעם אחת. כך תוכלו להימנע מניקוי חוזר (וגירוי) של אזור העיניים – כמו גם עבודה נוספת מצידכם.

5. מגבונים לתינוק הם מעולים, אבל השתמשו בנכונים.

מגבונים לתינוקות נהדרים להחזיק בהישג יד, אבל זכרו שהם נוצרו לניגוב אזור שונה מאוד בגוף מאשר הפנים. זה אומר שהם כנראה לא נבדקו לבטיחות וגירוי בפנים. הייתי ממליץ לקנות מגבונים לתינוק שהם 'טבעיים', אבל שוב, בדוק את החומרים על הגב. אתה לא רוצה ריחות אם אפשר, וללא צבעים. לפעמים אתה יכול להשיג אותם במיוחד עבור 'עור רגיש', שוב, קרא את התוויות. לאחר מכן נסה אותם על הפנים שלך כדי לראות כיצד הם פועלים לפני השימוש בהם על אחרים.

6. הגנו על הבגדים בזמן הצביעה – והכביסה.

צבעים שנעשו לציור פנים וציורי גוף לעולם לא צריכים להכתים את הפנים, אבל אי אפשר לומר את אותו הדבר לגבי בגדים. אפילו צבעי גוף על בסיס מים עדיין יכולים להכתים בגדים. הרחיקו בגדים מהצבע בזמן שהוא מוחל, כמובן – אבל תרצו לצפות בו גם כשאתם מנקים. השריית צבעים במים ושטיפתם יכולה להיות תהליך מטפטף, ויש סיכוי גבוה יותר לעלות אז צבעים על הבגדים מאשר בעת הצביעה. שקול להשתמש במטליות כיסוי בזמן שאתה מנקה, גם אם לא עשית זאת בזמן הצביעה.

7. ואחרון חביב: לא לשפשף!

אל תשפשף את העור, גם אם הצבעים לא יורדים כמו שצריך. קרצוף יכול לגרום לתגובות רעות גם אם כל השאר בטוח לעור. אם הצבע שלך לא יורד מהר, התאזר בסבלנות, תן לו להיספג מעט ונסה שוב, בעדינות. נסה להשתמש במשהו אחר לניקוי כמו מגבונים לתינוקות או מטלית עם מעט סבון שהשפריץ ישירות עליה. אולי כדאי גם להציץ בהוראות של הצבע על ניקוי שוב – אולי פספסת משהו בניקוי. בכל מקרה, אל תתאכזבו ותשפשפו! הלקוח שלך יעריך את זה.

אז זהו – 7 הטיפים הטובים ביותר לניקוי בטוח וקל לאחר ציורי פנים או ציורי גוף. אולי תרצה להדפיס את אלה כגיליון תזכורת לכלול בציוד הצביעה שלך, כך אם יש לך בעיית ניקוי, תוכל להתייעץ איתם במהירות!Source by Jodina Meehan