ציוד ניקיון ביתי חייב להיות בכל בית

ציוד ניקיון ביתי חייב להיות בכל בית

פברואר 14, 2022 0 By admin

חלפו הימים שבהם מטאטא, מגב ודלי היו כל מה שהיה לנו כדי לבצע מטלות. כיום, ציוד ניקיון ביתי, הכולל רשימה של מכשירי חשמל, מבקש להפוך את הניקיון הביתי לפשוט ויעיל יותר.

מכיוון שיש כיום כל כך הרבה סוגי ציוד, אילו חיוניים? לא ניתן לרכוש כל מיני סוגים ולכן צמצום הרשימה ליסודות והאמין ביותר הוא המפתח. להלן סיכום קצר של מה לקנות, כמו גם התכונות שיש לשים לב אליהן.

שואב אבק: כלי הניקוי המהותי, אתה צריך שואב אבק מעל הכל. לא רק שזה משתלם, אלא גם תמצא אחד שיתאים לצרכים שלך תוך שמירה על התקציב שלך. תכונות שיש לשים לב אליהן כוללות מתקן מפוח, קיבולת שקית גדולה יותר כך שלא תצטרך לרוקן אותו כל כמה דקות, מגוון ראשי חיבור לטיפול גם בפינות קשות, מסנן HEPA ואיכות בנייה טובה. ההיבט האחרון חשוב מכיוון שהשוק מוצף כעת בציוד זול שלא מחזיק מעמד אפילו שנה. קנה תמיד ממותגים אמינים.

שואב קיטור: אידיאלי לניקוי נקודתי של שטיחים וניקוי עמוק של משטחים אחרים, שואב קיטור הוא לא תמיד חלק מארסנל הניקיון של בעל הבית אבל הוא צריך להיות. זה המכשיר היחיד שמסיר אפילו את החיידקים העקשניים ביותר

כמו שואבי אבק, שואבי קיטור חייבים להיות בעלי מספר תכונות ללא קשר אם אתה קונה כף יד, מיכל או זקף. ראשי חיבור, מיכל מים גדול יותר, יכולת לחץ גבוהה יותר ובקרת טמפרטורה צריכים להיות אלמנטים שכדאי לשים אליהם לב. זכור שלא ניתן להשתמש במכונה לניקוי עמוק של שטיחים ולכן תצטרך ללכת עם הבא ברשימה.

שואב שטיחים: יקר יותר מאשר שואבי אבק וקיטור, שואב שטיחים הוא בכל זאת כלי רב עוצמה כדי לשמור על מראה חיפוי הרצפה ולהרגיש רענן. ניקוי מקצועי תקופתי מומלץ גם אם אתם מנקים שטיחים כל שבועיים אך מנקה שטיחים ביתי ימנע אחוז ניכר של חיידקים, לכלוך וכתמים.

מנקה לכל מטרה: זהו חומר ניקוי שניתן להשתמש בו כדי לשמור על ניקיון משטחי עץ, מתכת, זכוכית ופלסטיק. אם תרצו, תוכלו לבחור בחומרי ניקוי ספציפיים כמו חומרי ניקוי לזכוכית וחומרי ניקוי עצים, אך זו בחירה זולה יותר. זכור כי חומרים מסוימים כמו גרניט ושיש הזקוקים לטיפול מיוחד יש לנקות רק עם נוסחאות ספציפיות לחומרים.

אם חומרי ניקוי קונבנציונליים אינם עומדים בסטנדרטים הידידותיים לסביבה שלך, רכשו מוצרים ירוקים מוסמכים מחברות בעלות מוניטין. הם הרבה יותר בטוחים לשימוש, אינם שולפים VOC, ועדינים יותר לחומרים המנוקים. הבריאות שלך ושל ילדיך וחיות המחמד שלך גם תרוויח מהסביבה הנקייה והירוקה.

מברשת אסלה, מגבים, אבק וספוגים: כלי הניקוי הללו הם חלק מכל משק בית וצריכים להיכלל גם אצלכם. אל תחליף את השימוש בהם מכיוון שהחיידקים שהם קולטים לא אמורים להתפשט לאזורים שונים. לדוגמה, יש להשתמש במברשות אסלה רק לשירותים. מגבים המשמשים לרצפת חדר האמבטיה צריכים להיות מוגבלים ככאלה. אותו דבר עם ספוגים אם כי ניתן להשתמש באבקים בין החדרים.

לאחר שרכשתם את כל מה שברשימה, זכרו לשמור גם על כלי הניקוי נקיים. הם ישלימו את כל מה שקנית ויבטיחו שהבית שלך נקי ממזהמים.Source by Kieran Neal