ציוד חיוני לניקוי יעיל של התנור

ציוד חיוני לניקוי יעיל של התנור

ינואר 2, 2022 0 By admin

לא משנה אם אתם משתמשים בשירותיה של חברת ניקיון מקצועית או מבצעים את ניקוי התנור בעצמכם, בטח ירדתם למעבר עם חומרי ניקוי והתקלקלתם לבחור איזה מהם לבחור. המגוון הרחב של המוצרים נותן לך את ההזדמנות לנסות פתרונות ניקוי שונים עד שתמצא את זה המתאים ביותר לצרכים שלך.

עם זאת, מלבד חומרי ניקוי, אתה צריך גם חבורה של כלי ניקוי בתנור. בלעדיהם לא יהיה לך קל לנקות בכלל. להלן רשימה של הפריטים האמורים:

כפפות – חומרי הניקוי העוצמתיים מסוגלים להסיר שכבות עבות של לכלוך, מה שאומר שהם אינם בלתי מזיקים לחלוטין. לכן, עליך להימנע ממגע ישיר בין חומר הניקוי לעור שלך, אחרת אתה מסתכן בגירויים בעור. שים תמיד כפפות לפני שתתחיל בהליך ניקוי התנור.

מברשת רכה – ודאו שיש לכם מברשת רכה בהישג יד כדי שתוכלו לשפשף בעדינות את האזורים הבעייתיים מבלי לשרוט את פני השטח. אם אין לכם מברשת כזו, מברשת שיניים ישנה תעשה עבודה מצוינת.

מגבות נייר – לא משנה אם אתה משתמש בחומרי ניקוי ידידותיים לסביבה כגון משחת סודה לשתייה או שאתה מעדיף את המסחריות העוצמתיות, תצטרך לנגב את התנור מבפנים וחוץ. מגבות נייר בבית היא הדרך הטובה ביותר להחזיר את המצב המבריק של המכשיר שלך.

מטליות מיקרופייבר – בגדי מיקרופייבר יעזרו לכם להסיר שאריות שרופים, אך אל תשכחו לכבס אותם באופן קבוע. קבלת הסמרטוטים שלך נקיים ומחוטאים היטב מבטיחה את התוצאה המצוינת.

סכין קהה – אם דחיתם את ניקוי התנור כבר עידן ועידנים, קרוב לוודאי שתאלצו להתמודד עם שכבה עבה של לכלוך או שאריות מזון שרופים. כדי לשחזר את מצב אולם התצוגה של התנור, יש למרוח חומר ניקוי לניקוי. תן לזה להשפיע למשך 15 דקות ואז גרד בזהירות את הלכלוך וחלקיקי המזון המתרופפים עם סכין קהה או מרית.

מיכל למתלים – ניקוי המתלים הוא כנראה החלק המתיש ביותר בכל תהליך ניקוי התנור. עם זאת, אם תטפלו במתלים כבר בתחילת ההליך, יהיה הרבה יותר קל לעשות אותם מבריקים. לפני שאתם מורחים מעט חומר ניקוי על הפנים, הוציאו את המתלים והטבלו אותם למים חמים שבהם המסתם מעט נוזל כלים. השילוב של מים חמים ונוזל כלים ישחרר את השומן, כך שתוכלו להסיר אותו בעזרת ספוג ולנגב את המתלים במגבות נייר.

כפי שאתה יכול לראות, יש קצת יותר בניקוי תנור מאשר עצם היישום של מוצר. עליכם לחשוב אילו פריטים ופתרונות אתם צריכים לעבודה ולרכוש את כולם. רק אז אתה יכול לקוות לקבל את התוצאה הגונה שאתה מחפש.Source by Andrea E Johnson