פתרונות ניקוי לחיות מחמד

פתרונות ניקוי לחיות מחמד

ינואר 24, 2022 0 By admin

בעלות על חיית מחמד יכולה להיות אחת ההנאות הגדולות בחיים, אבל שמירה על הבית נקי ונקי מריחות של חיות מחמד יכולה להיות אתגר לא פשוט לפעמים. למרבה המזל, יש הרבה שיטות ניקוי זולות ובטוחות שניתן להכין בבית בזול. מוצרים טבעיים לא רק טובים יותר לבריאות המשפחה וחיית המחמד שלך, הם בדרך כלל יעילים וזולים יותר מאשר עמיתיהם הרעילים. להלן פתרונות תשחץ לדילמות ניקוי חיית המחמד שלך.

רוב הסיכויים הם שכבר יש לך את רוב או כל החומרים שאתה צריך בבית שלך. פריטים ביתיים בסיסיים כמו חומץ, סודה לשתייה, סודה קלאב וסבון נוזלי יכולים לשמש לרבות מאותן משימות ניקוי והסרת ריח שעומדות בפני בעל הכלב או החתול על בסיס יומי.

לבקרת ריחות כללית, פזר סודה לשתייה על השטיחים שלך לפני שאיבת האבק. קופסה פתוחה של סודה לשתייה ליד קופסת החתולים עוזרת מאוד בניטרול ריחות. לעבודות ניקוי מהירות על משטחים קשים ערבבו כמה כפיות חומץ לתוך ליטר מים. החומץ מסייע בנטרול ריחות וניתן להשתמש בתמיסה זו בבקבוק תרסיס למריחה קלה. השתמש בו כדי להסיר טביעות כפות וטביעות אף על זכוכית או משטחים. לניקוי קשוח יותר על אריחים או לינוליאום, הכינו משחת קרצוף מסודה לשתייה וסבון נוזלי.

קלאב סודה מהווה חומר ניקוי טוב לשתן על שטיחים. יוצקים קלאב סודה ישירות על האזור הפגוע וודא שכל האזור מכוסה היטב. ספוג עם בד או נייר סופג ואז תן לו להתייבש. ייבוש זה עשוי לקחת מספר שעות אך שיטה זו יעילה מאוד להסרת הכתם ולנטרול הריחות. שיטה נוספת, במיוחד עבור שתן חתולים, כוללת שימוש בתערובת 50/50 של חומץ ומים לספיגת השתן, עם טיפול שלאחר מכן כולל פיזור של סודה לשתייה וקרצוף עם מי חמצן מעורבב 4:1 עם חומר ניקוי כביסה. הניחו לאזור המטופל להתייבש, ואז שאבו ביסודיות.

זה רעיון טוב שאיש מקצוע יעשה בדיקה תקופתית ניקוי שטיחים בבית שלך. ישנם מומחי שטיחים ידידותיים לחיות מחמד ובעלי אופקים ירוקים שמוכנים לעזור לך לשמור על מראה הבית שלך טוב ומריח רענן. למען הבריאות והרווחה של חיית המחמד שלך, צור קשר עם אחת מהחברות האמינות הרבות לניקוי שטיחים שיש בלונדון בשפע. בטוח שיהיה אחד בשכונה שלך.Source by Alfred Halfnight