פין מגרד: 5 סיבות שאינן STI שגבר עלול לסבול מגירוד בפין

פין מגרד: 5 סיבות שאינן STI שגבר עלול לסבול מגירוד בפין

מרץ 11, 2022 0 By admin

זה מתחיל בתור דגדוג ומשתולל במהירות לתוך חגיגת שריטות. עם זאת, גירוד בפין לא עוזר, ולמעשה, מחמיר את הפין המגרד. כדי לתת אדיוס גדול לגירוד, גבר צריך קודם כל לרדת לעומקו של מה שגורם לו. בואו נדבר על חמש סיבות שיכולות לגרום לפין מגרד וכיצד לטפל בהן.

איבר המין מגרד סיבה מס' 1: מגע דרמטיטיס

מה זה: מגע דרמטיטיס היא דרך מפוארת לומר שהעור לא אוהב משהו. פריחה סופר מגרדת, אדומה וגבשושית זו על הפין של גבר יכולה להיגרם ממגע עם אלרגן. לפעמים זה יכול גם לנזול נוזל צלול או צהבהב שנגרם על ידי הפרעה בעור.

איך זה נתפס: בקמפינג לאחרונה? משתמשים בשטיפת גוף או חומר ניקוי חדש? אפילו משהו פשוט כמו השגת מגבות חדשות או מיטה חדשה יכול לגרום לדלקת עור ממגע. ידוע שגם אלרגיות לקונדום לטקס גורמות לכך. אם גבר מתחיל לראות תגובה תוך מספר שעות או ימים לאחר שהוסיף משהו חדש לחייו, ייתכן שהפין המגרד שלו נובע מדלקת עור ממגע.

איך לטפל בזה: זהה את הטריגר והפסק להשתמש בו או נהל אותו בדרך אחרת. למרות שלעתים קרובות זה יעבור תוך זמן קצר, שמירה על האזור נקי ככל האפשר היא הדרך הטובה ביותר להרגיע את הגירוי. גם משחות הידרוקורטיזון OTC ואנטי-היסטמינים דרך הפה מועילים.

סיבה מס' 2 של פין מגרד: שפשוף

מה זה: החיכוך משבש את מחסום העור אשר לאחר מכן גורם לסדקים קטנים ולקרעים בעור אשר מתדלקים. העור נהיה אדום ומגורה אך יכול גם לקבל קשקשים. ציון אחד לבית Targaryen.

איך זה נתפס: כאשר העור מתחכך שוב ושוב, בדרך כלל באזור המפשעה, זה יצר חיכוך. זה יכול לגרום לפריחה דלקתית ולא נוחה במיוחד על הפין או בסמוך לו. נ.ב – רצים חווים את זה הרבה.

איך לטפל בזה: הטיפול הוא כפול: למנוע שפשוף נוסף ולהגן על העור המגורה. מומלץ להשתמש בקרם סמיך וטבעי מאוד. זה צריך להיות נקי מצבעים, בושם וכל דבר אחר שיכול לגרות עור שכבר מודלק. כמו כן, מומלץ גם "לשדר החוצה" במידת האפשר. כן, זה אומר למשוך דונלד דאק.

איבר המין מגרד סיבה מס' 3: זיהומים פטרייתיים

מה זה: זה יכול להיות אדום, מבריק ולח. אם זה זיהום שמרים, גבר יבחין בנוסף בהפרשות לבנות. גירוד ג'וק יהיה גם לח. עם זאת, כמה זיהומים פטרייתיים אחרים מופיעים יבשים ומתקלפים ומתחילים בדרך כלל על הירכיים.

איך זה נתפס: זה יכול להיגרם על ידי צמיחת יתר של שמרים, יותר מדי לחות בנקיק חשוך (המכונה הזבל), או במקרה של גירוד ג'וק, המועבר במגע עם אדם איתו או במגבות שלו וכו'.

איך לטפל בזה: קבל קרם אנטי פטרייתי אקטואלי וטפח אותו עד שהמפשעה תהיה אזור נטול פטריות. הקפידו לשמור על האזור יבש ואפשרי והשתמשו בתחתונים מנדפי כותנה או לחות.

גורם לפין מגרד מס' 4: אינטרטריגו

מה זה: אם הפריחה עמוקה, אדומה וגולמית, זה יכול להיות Intertrigo. זוהי תערובת קסומה (אפלה) של חיידקים ופטריות. התסמינים יכולים לכלול גם עקצוץ כמו גם גירוד בפין.

איך זה נתפס: במקומות שאוספים הכי הרבה זיעה, קפלי העור כמו המפשעה וצמיג רזרבי מתחת לקפלים, צמיחת יתר של חיידקים ופטריות.

איך לטפל בזה: משכבות קרמים. השתמש בחומר אנטיבקטריאלי כמו Neosporin ואנטי פטרייתי כמו Lotrimin כדי להביס את החיידקים והפטריות. שימוש בקרם אבץ, כמו משחת התחת של Destin או Boudreaux, מגן על העור מפני שפשוף נוסף.

גורם לפין מגרד מס' 5: כיני ערווה

מה זה: זה מצמרר ומזחל ולא מה שמישהו רוצה להביא הביתה מחופשת חוף. גירוד עז של הפין, גירוי וכתמים קטנטנים בצבע לבן-אפור או צהוב בשיער הערווה פירושם כיני ערווה והם אכן נראים כמו סרטנים מיקרוסקופיים שמסתובבים בקומה התחתונה של גבר.

איך זה נתפס: הם יכולים להיתפס במהלך התקדמות מאוהבת, שיתוף בגדי ים, או כל בגד אחר שהולך לפין לפין כמו מגבות או שמיכות.

איך לטפל בזה: פנה לרופא כדי לקבל שמפו או קרם תרופתי כדי לשטוף את הכינים האלה ישירות משיער הערווה הזה.

מחפשים להגן על עור הפין העדין ולהימנע מפריחה? דרך מצוינת לשמור על עור איברי המין צלול ורגוע היא להשתמש בקרם בריאות הפין (אנשי מקצוע בתחום הבריאות ממליצים שמן אדם 1 שהוכח קלינית בטוח ומתון לעור) על בסיס יומי. קרמים כאלה יכולים לחזק את העור תוך הגנה עליו מפני חיידקים וגירוי. זה גם חלק חשוב במיוחד בטיפול עצמי שגבר יכול לתת לעצמו לא רק הרגשה טובה אלא טוב עבורו.Source by John Dugan