עצות בניקוי כתמי ביצה על השטיח

עצות בניקוי כתמי ביצה על השטיח

מרץ 2, 2022 0 By admin

במהלך החגים, אכילה ושתייה של מאכלי חג זה בוודאי משהו שכולם נהנים ממנו. תמיד כיף לאכול ולשתות את המאכלים שמכינים רק בתקופת החגים וקציצת ביצים היא בהחלט דוגמה טובה מאוד. ביצים הוא תמיד מועדף בקרב מסיבות חג בבית או בעבודה. זה באמת טעים אבל זה יכול להיות די מבולגן גם אם אתה שופך בטעות חלק ממנו על השטיח שלך.

נשפך ביצים יכול להיות מאוד בעייתי מכיוון שהוא יכול לגרום לכתם מכוער שיהרוס את איך שהשטיח שלך נראה. אם אתה רוצה להחזיר את היופי של השטיח שלך, לדעת את השלבים הנכונים חשוב מאוד. אם אתה רוצה לגלות איך אתה יכול להיפטר מכתמי הביצים על השטיח שלך בבית, הקפד לקרוא את הפוסט המועיל למטה.

• חילוץ גוש הביצים שנשפך הוא שלב מספר אחד במדריך זה. עליך לפעול במהירות ולהסיר את הנשפך במהירות כדי שלא יתפשט לאזור רחב יותר על השטיח שלך. ניתן להשתמש בספוג נקי או מטלית לבנה למטרה זו.

• השלב הבא הוא דילול כתם הביצים שנשאר על השטיח שלכם. אם תוסיפו כמה טיפות מים על החלק המוכתם של השטיח, תוכלו להקל על עצמכם הרבה. עשה זאת ולאחר מכן תמחק את האזור מספר פעמים כדי שיהיה לך קל יותר להסיר את הכתם מאוחר יותר.

• לאחר ביצוע השלב הקודם, הדבר הבא שעליך לעשות הוא ליצור חומר ניקוי עבור כתם הביצים על השטיח שלך. תערובת של חלק אחד חומץ לבן וארבעה חלקים מים חמימים היא פתרון ניקוי זול ופשוט מאוד, יעיל בהסרת כתמי ביצה. שים את התערובת בבקבוק ריק ולאחר מכן המשך לשלב הבא.

• שפכו כמות קטנה מתמיסת הניקוי על בסיס חומץ על האזור הפגוע של השטיח. השתמשו במטלית לבנה נקייה כדי לספוג את כתם הביצים שוב ושוב עד שכולו נעלם. אתה יכול להיתקל בכתמים שהם מאוד עקשניים, כך שתמיד חשוב להישאר סבלני. בקרוב מספיק כל הכתם ייעלם והשטיח שלך יהיה ממש כמו חדש.

ניקוי כתמי ביצה על השטיח הוא לא כל כך קשה כל עוד אתה יודע איך לעשות את זה בדרך הנכונה. בצע את העצות לעיל ובוודאי תראה את השטיח שלך נקי ונקי תוך זמן קצר.Source by John Sellaney