עצה בניקוי דגנים שנשפכו על השטיח

עצה בניקוי דגנים שנשפכו על השטיח

פברואר 16, 2022 0 By admin

התחלה בריאה של היום חשובה מאוד כדי שתהיה לכם מספיק אנרגיה למשימות שלפניכם. אכילת דגני בוקר היא ללא ספק אחת הארוחות הטובות ביותר שתוכלו להתחיל בהן את היום. זה ממש טעים ובריא ובהחלט ימלא אותך. הוא מכיל הרבה ויטמינים, מינרלים וסיבים אשר ימריצו את הגוף שלך.

אבל לפעמים יש מצבים שבהם אתה מגושם בזמן אכילת ארוחת הבוקר ושופך בטעות את הקערה המלאה בדגנים וחלב על השטיח היפה שלך. זה לא משהו שאתה רוצה לראות על השטיח שלך וזו הסיבה שכאשר זה קורה אתה צריך לנקות אותו מיד.

אם אתה מתמודד עם בעיה זו על השטיח שלך בבית, עיין בטיפים הפשוטים שלהלן כדי לטפל במצב זה כראוי.

• הדבר הראשון שאתה צריך להתמקד בו הוא לנקות את כל הדגנים והחלב שנשפכו על השטיח שלך. השתמש בכפית כדי לאסוף בזהירות את חלקיקי המזון המוצקים ולאחר מכן קבל ספוג נקי כדי לספוג את חלקיקי הנוזל. המשך לעשות זאת עד שתסיר כמה שיותר ממנו.

• לאחר שניקיתם את הדגנים והחלב שנשפכו על השטיח שלכם, הדבר הבא שאתם צריכים לעשות הוא להכין תמיסת ניקוי שתשתמשו באזור הפגוע של השטיח. תערובת של חלק אחד של חומץ לבן עם ארבעה חלקים של מים חמימים תעבוד מצוין בהסרת הכתם שנותר מאחור על השטיח שלך.

• קחו את תמיסת הניקוי שהכנתם ומרחו כמה טיפות ממנה על האזור המוכתם של השטיח. תן לזה להתייצב שם לכמה דקות ואז קבל מטלית לבנה נקייה והתחל לטשטש את האזור. אתה תראה שהכתם על השטיח שלך יהפוך לבהיר יותר ככל שתמשיך לספוח. אלו חדשות טובות שכן זה אומר שההליך עובד. המשך לעשות זאת עד שכל הכתם נעלם.

• הסרת הכתם לחלוטין לא תהיה הדבר האחרון שתצטרכו לעשות. אתה עדיין צריך להסיר כל שאריות אפשריות שעלולות להישאר מאחור על השטיח שלך. יוצקים כוס מים על האזור שבו נשפכו הדגנים והחלב ואז קבלו מגבת נקייה וייבשו הכל היטב.Source by John Sellaney