עור פין יבש: טיפול בסיסי

עור פין יבש: טיפול בסיסי

מרץ 12, 2022 0 By admin

אף בחור לא רוצה להתפשט ולמצוא מצב לא אטרקטיבי של עור פין יבש, ואף אישה לא רוצה להיחשף לזה. בעוד שעור פין יבש הוא לעתים קרובות בדיוק זה – עור פין יבש – ולא דאגה גדולה לבריאות הפין בממדים רציניים, הוא נראה לא מושך ומרתיע. אז כשבחור מגלה שעור הפין שלו יבש מדי לתצוגה פומבית, הוא צריך לנקוט בצעדים כדי לטפל בו. למרבה המזל, טיפול בסיסי בעור פין יבש הוא הגיון בריא למדי.

למה כל כך יבש?

לפעמים, עור פין יבש נובע ממחלות עור נפוצות כמו אקזמה או פסוריאזיס, והטיפול בו עשוי לדרוש סיוע מסוים מרופא עור. עם זאת, לעתים קרובות מאוד עור פין יבש הוא תוצאה של מה שנהוג לכנות גורמים סביבתיים או אורח חיים (כמו גם, במקרים מסוימים, נטייה גנטית לעור יבש). כאשר הגורמים הללו אחראים, הגיוני לבצע שינויים באזורים מסוימים כדי לטפל בבעיית העור היבש.

בין הסיבות לגבר עשוי להיות עור פין יבש הן:

– האוויר פשוט יבש מדי. כאשר הלחות נמוכה מדי, האוויר יכול למשוך לחות מהעור, כולל הפין. זה יכול לקרות בכל עת של השנה. לדוגמה, בקיץ, חום עודף עשוי להיות אחראי לייבוש העור. בחורף, יחידות חימום, הסקה מרכזית, שריפות או מחממי חלל יכולים לסייע בהפחתת הלחות באוויר. כמו כן, אנשים רבים מבלים זמן רב כאשר מאוורר נושף ישירות עליהם, מה שעלול לייבש את העור. (אם ישנים בעירום, אל תכוון את המאוורר ישירות אל הפין!). שימוש במכשיר אדים כאשר האוויר יבש מדי יכול להועיל, אך הקפידו לנקות אותו באופן קבוע.

– המקלחות ארוכות מדי או חמות מדי. זה אולי נראה מנוגד לאינטואיציה, אבל מקלחת או רחצה במשך זמן רב מדי – או שימוש במים חמים מדי – יכולים למעשה לייבש את העור. למה בעצם הוספת מים לעור אמורה להפוך אותו ליובש יותר? פָּשׁוּט. כל המים (והסבון) האלה שוטפים את השמנים הטבעיים שהגוף מייצר. השמנים הללו הם למעשה מלחחים ומעניקים לחות לעור, ונועלים מים במקומם. רוב הבחורים נמנעים ממים חמים באמת על הפין שלהם (למרבה המזל), אבל הרבה בחורים אוהבים להתקלח ארוכות ונחמדות. וגם אם המים לא מתיזים ישירות על הפין, הם עדיין מטפטפים ומנקזים את השמנים שעור הפין צריך כדי להישאר אטרקטיבי עבור בני הזוג.

– חומר הניקוי שגוי. אף בחור לא אוהב להסתובב עם ריח של איבר מין, ולכן רוב הגברים נוטים לנהוג בהיגיינה נאותה ולשטוף את החברים שלהם על בסיס קבוע. לפעמים הם אפילו משתמשים בסבון או בתכשיר ניקוי עם ניחוח נוסף רק כדי לעזור להסוות כל ריחות דגים שעלולים להישאר באזור. אבל לעתים קרובות סבונים, במיוחד אלה עם ניחוחות וכימיקלים, יכולים להיות קשים מדי עבור העור העדין של הפין. זה לא רק יכול לייבש את העור אלא גם להשאיר פריחה. אז השימוש בסבון עדין יותר הוא בדרך כלל טוב יותר.

– גם חומר הניקוי לא בסדר. אותו סיפור חל על אבקת כביסה. שטיפת הלבנים הצמודים בדטרגנט שיש בו יותר מדי כימיקלים עלולה לגרום לכימיקלים להתחכך על הפין ולייבש את העור. מתון יותר עדיף.

כדי לטפל בעור הפין היבש, שמור על אוויר לח מספיק, הימנע ממקלחת ארוכות וחמות והשתמש בסבונים עדינים וחומרי ניקוי.

עצה חשובה נוספת לטיפול בעור איבר המין היבש: כל יום, יש למרוח שיעור גבוה קרם בריאות הפין (אנשי מקצוע בתחום הבריאות ממליצים על שמן Man1 Man1, שהוכח קלינית כקל ובטוח לעור) לפין. הקרמים הטובים ביותר יכילו שילוב לחות כפול, כגון חומר מרכך מתקדם (כמו חמאת שיאה) וחומר לחות טבעי (כגון ויטמין E). יחד הם יכולים ליצור מנעול לחות כדי לשמור על לחות העור היטב. הקרם הטוב ביותר יכלול גם ויטמין B5, הידוע גם בשם חומצה פנטותנית. ויטמין B5 הוא רכיב תזונתי חיוני הנדרש לחילוף החומרים בתאים ולשמירה על רקמה בריאה.Source by John Dugan