עוד על תחזוקת שקיות הקש

עוד על תחזוקת שקיות הקש

פברואר 10, 2022 0 By admin

1. מי שרוצה לנקות את תיקי הקש שלו יכול לערבב קצת שמפו לתינוק במים קרים כדי לטבול את שקיות הקש שלו. את הלכלוך המתמשך ניתן להסיר מתיקים אלו על ידי קרצוף עדין בעזרת מברשת שיניים ישנה. שפשוף או גרידה קשים עלולים לפגוע בסיבים של תיקי הקש.

2. להסרת השומן והשמן מתיקי הקש יש למרוח את חומר הניקוי ישירות על הקשיות בעזרת צמר גפן ולטפוח בו. חומר ניקוי לשטיפת כלים יעזור מאוד בהקשר זה. את עודפי המים או הסבון ניתן להסיר בשיטה הפשוטה של ​​טפטוף בכתמים או בשומן.

3. כדי להסיר את שאריות הסבון או לנגב את תיקי הקש, האנשים יכולים להשתמש במטלית לבנה נקייה כדי לנגב את פני התיקים. אם התיקים רטובים, בד זה יספוג את עודפי המים. אחרת, ניתן להפוך אותו לח כדי לנגב את הלכלוך מהתיקים הללו.

4. לאחר ניקוי שקיות הקש והבטנה שלהן, יש לתת להן להתייבש לחלוטין באוויר על מנת שניתן יהיה להסיר את עקבות הלחות מהשקיות הללו.

5. מי שיש לו את הארנקים עשויים מהקש יכול להדביק טלאי בד על הבטנה של ארנקי הקש הללו כדי לתפור חורים. אחרים יכולים גם להשתמש במלט המגע כדי ליישם סביב הקצוות של הצד הפגוע ואז למרוח עליו בד מאוחר יותר. זה צריך להישאר למשך הלילה לייבוש מלא.

6. מי שרוצה לצבוע את שקיות הקש שלו צריך לקבוע קודם אם הן עשויות מחציר, חיטה או נייר. זה יעזור למצוא את סוג הצבע המתאים לתיקים. אין להשתמש בצבעים על בסיס מים כדי לצבוע את שקיות הקש שלהם מכיוון שהם ידממו או יתמוססו כאשר הם באים במגע עם לחות. אחד מסוגי הצבעים הטובים ביותר לתיקי הקש הוא הצבעים האקריליים שכן הם קשים להסרה, וניתן להשתמש בהם בקלות על כמעט כל סוגי הקשיות מהם עשויים התיקים.

7. יש להשתמש תחילה בצבעים אלו על האזור הלא מורגש של הארנק כדי לבדוק את התוצאות. לאחר שביעות רצון, ניתן להשתמש בצבע על העיצובים בתיקים. תיקי קש מצוירים אלו יש לתת להתייבש מספר ימים כדי שלא יהיה לצבע שמץ של לחות שעלולה לגרום לקילוף של סדקים של הצבעים.Source by Gulraiz Khan