סקירת מערכת הלבנת שיניים EverBright Smile

סקירת מערכת הלבנת שיניים EverBright Smile

פברואר 3, 2022 0 By admin

ביליתי שנים בהתמודדות עם חברים ובני משפחה ושאלתי אותי מדוע אני ממעטת לחייך בתמונות. החלק הקשה ביותר בהסתכלות על התמונה הנדירה שבה באמת חייכתי היה להבין עד כמה החיוך שלי מלוכלך ומשעמם בהשוואה לכל השאר בתמונה. כמעשן לשעבר ושותה סודה כבד, השיניים שלי תמיד היו מאוד חסרות ברק במראה וכמעט תמיד הייתי נבוך לתת לאחרים לראות למה אני כל כך מתבייש בחיוך שלי.

חקרתי כמה אפשרויות להלבנת שיניים במהלך השנים, אבל שום דבר לא נראה בר ביצוע. רופא השיניים שלי הציע לעשות הליך במשרד שלא היה מכוסה בביטוח השיניים שלי כי זה נחשב קוסמטי. לרוע המזל, ללא סיוע בביטוח, העלות הייתה בהרבה מטווח המחירים שלי. ציפויי שיניים היו אופציה להחזיר חיוך פניני, אבל שוב, הם לא היו קרובים לרמת המחיר שלי. אני אפילו לא זוכר כמה מוצרי בית מרקחת ניסיתי, ללא הצלחה, להלבין את החיוך שלי. אינספור משחות שיניים, רצועות הלבנה ומוצרי "נס" אחרים נזרקו לעתים קרובות לאחר מספר שבועות כאשר לא נראו תוצאות אפילו במעט.

במהלך גלישה באינטרנט יום אחד, נתקלתי במודעה של מוצר בשם EverBright. תוצאות מהירות, קלות לשימוש ועוד טענות נפלאות היו רבות בביקורות הלקוחות המופיעות באתר. הם הציעו ניסיון חינם בבית של המוצר שלהם רק בעלות המשלוח והמסירה אז החלטתי לנסות.

כשהמערכת הגיעה, היא כללה מגש פה וג'ל על בסיס פרוקסיד שהיה אמור להיות מוכנס למגש הפה שאותו היה ללבוש במשך 15 דקות ואז להסיר ולשטוף. לא היה ריח חזק או טעם לא נעים שנתקלתי בהם בעבר במוצרים אחרים. תפסתי את המצלמה שלי וצילמתי את אחת מתמונות החיוך הפתוחות הנדירות של עצמי כדי להשתמש בהן כרפרנס בהמשך.

התחלתי להשתמש במערכת EverBright מדי לילה במשך הימים הבאים, ולאחר שבוע החלטתי לצלם תמונה נוספת רק כדי לראות אם זה באמת עשה את ההבדל. ממש בכיתי כשהחזקתי את התמונות זו לצד זו. השיניים שלי מעולם לא היו כל כך לבנות, החיוך שלי מעולם לא בהיר יותר. הודות ל-EverBright, היה לי את החיוך שתמיד חלמתי לקבל, ורק לפרוטוקול, אני מחייך בכל תמונה עכשיו.Source by Renata Nyleve