סיבות מדוע כדאי לך לדיס מחדש, בניגוד לרצף מחדש של חדר האמבטיה שלך

סיבות מדוע כדאי לך לדיס מחדש, בניגוד לרצף מחדש של חדר האמבטיה שלך

פברואר 17, 2022 0 By admin

לפני שאתם מחליטים להתחיל לקרוע את האריחים מקיר חדר האמבטיה שלכם, אולי כדאי לכם לחשוב על דיוס מחדש של האריחים הנוכחיים כדי להחזיר את חדר השירותים שלכם למצב מושלם!

כולם יודעים בדיוק למה אנחנו מתכוונים – ברגע שהדייס בין אריחי האמבטיה מתחיל להחשיך ולהריח. זה עלול להיות מכוער, להיות חריף ואפילו לגרום לחדירת מים משמעותית שתגרום לנזק ניכר ואף לגרום לך להיות הרבה יותר עניים. במהלך שמונה השנים שבהן אני עובד אריחים, דייס עבש וסיליקון חלש עשויים להיות גורם השורש העיקרי לנזילות גדולות ונזקי מים בדירות ממש מתחת.

ברגע שהדייס בתוך אזור המקלחת שלך או סביב האמבטיה שלך הופך לעובש וצבוע בצבע כהה, שברים יתפתחו ויתחילו להכניס מים ללוח הגבס שמאחורי, שיכולים לאחר מכן לספוג אותו כמו ספוג ויוצר עוד יותר נזק, וזה עלול להתחיל לעלות לך הרבה יותר מהמזומנים שהרווחתם קשה. זה עלול לא להתגלות במשך זמן רב אם אינך מודע לאותות וריחות מודיעים, עד אז זה כבר נעלם מדי והתקרה בקומה התחתונה קרסה! נתקלתי בזה כל כך הרבה ואני חושב שרוב האנשים A – לא יבינו כמה נזק עלול להיגרם ו-B – לא יבינו עד כמה זה פשוט לתקן. אלו הן שתי הסיבות שבגללן אני הולך להדגים את הדרך הנכונה לטפל בבעיה. זה לא יכול רק לעזור לך לחסוך כסף, אלא לשנות לחלוטין את חדר האמבטיה המלוכלך והמסריח שלך בחזרה למצב שהיה כל השנים לאחור.

אני חושב שאנשים רבים מבזבזים ערימה של מזומנים על ריצוף מלא מחדש של האזורים המעורבים. עם זאת, דיוס מחדש הוא לעתים קרובות פתרון עשה זאת בעצמך חסכוני כדי להתגבר על הבעיה מה שהופך את חדר האמבטיה שלך לקל יותר על העיניים והאף. ישנן סיבות שונות לכך שדיוס מחדש יכול להוות חלופה פופולרית לריצוף מחדש, כולל מחיר, מסגרות זמן, וגם מסגרת הזמן שהמקלחת תצא מכלל שימוש בזמן ביצוע העבודות.

הליך הדיוס מחדש הוא פשוט, לוקח כמה שעות, הופך אותו ל-100% עמיד בפני דליפות ועוזר לגרום לחדר האמבטיה שלך להיראות שוב חדש לגמרי, הכל תמורת פחות מ-100 פאונד. נשמע טוב? ובכן, בפוסט זה נבחן כיצד לבצע את הפרויקט הזה, כמו גם את היתרונות שהוא מציע יחד עם הסיבה לכך שהעסקת איש מקצוע מוסמך עשויה למעשה לעזור לך לחסוך כסף בטווח הארוך.

כלים נדרשים

הכל ניתן לרכוש דרך חנות העשה זאת בעצמך הקרובה שלך

 1. לצוף לדיס
 2. דיס נגד עובש עמיד למים למקלחות וחדרים רטובים
 3. אמבט ערבוב
 4. סכין ערבוב או חיבור ערבוב למקדחה
 5. חותך רב של בוש 180e עם חיבור חותך לדיס
 6. ספוג ריצוף
 7. סיליקון נגד עובש (אם איטום נראה שחור ועובש)
 8. חומר איטום בהתזה לדיס מחנות האריחים הטובה
 9. כפפות
 10. מסכת אבק
 11. משקפיים
 12. סיליקון (אנטי עובש)
 13. אקדח סיליקון
 14. נייר דבק

דיוס מחדש של עבודת הריצוף

היפטר מהישן והוסף קצת חדש!

לפני תחילת העבודה עליך ללבוש מסכת אבק, כפפות ומשקפי מגן. תרגול בטוח בעבודה חשוב!

1. כדי להתחיל, עליך להתחיל בקיבוע הלהב להסרת הדיס שלך לחותך רב-חותך 'בוש' או 'dremel' ולחתוך בהדרגה כל אחד מקווי הדיס הפגומים לפרוס את הדיס עד שתוכל לראות בקלות את ההתחלה צבע שוב, או אם תחליט שאתה יכול למעשה להסיר את כל הדיס המושפע בחזרה ללוח הגבס לפי חומרת הבעיה.

2. שטפו את כל האבק שמגיע מהחיתוך והבטח שתכניסו את הספוג ישירות לקווי הדיס וסרו את כל האבק והלכלוך מכיוון שהדייס לא יחזיק חזק אם יישאר.

3. ערבבו את הדיס בהתאם להמלצות היצרן. השתמש בסכין הערבוב שלך גרור מעט דייס על הקצה או הקצה של המצוף של הדיס והתחל לעבוד בתנועות אלכסוניות תוך לחיצה של הדיס ישירות לתוך הקווים המכסים כל קו מספר פעמים כדי לוודא שהוא טען את כל עומק הקו. אי מילוי כל העומק עלול לגרום לסדקים שלא לדבר על חדירת מים.

4. השאירו למשך 10-15 דקות לפי המלצות היצרן, לאחר מכן נגבו עם צד מחוספס של ספוג הדיס לחילופין ניתן להעביר אצבע לאורך הקווים כדי שיהיה חלק מאוד.

5. השאירו לייבוש למשך 24 שעות, רגע לפני סיום השימוש באיטום ספריי שקוף שיהפוך אותו לעמיד ב-100% מים למשך שנים רבות.

חידוש איטום הסיליקון שלך סביב אמבטיה או מקלחת

1. היפטר מכל הסיליקון הישן על ידי שימוש בלהב סטנלי כדי להסיר את הקווים הראשיים לאחר מכן להב בודד כדי לנקות את השאריות. לדעתי גיליתי שזו הדרך היעילה ביותר לפנות סיליקון ישן.

2. עבדו עם מסקינג טייפ כדי לכסות את החלק העליון והתחתון של המקום שבו הקווים הטריים צפויים ללכת.

3. חתוך תחילה את החלק העליון של צינור הסיליקון, הדבק את הזרבובית, קבע את העובי שהחרוז צריך להיות ופורסים זווית של 45 מעלות על הפייה.

4. אבטח את האקדח בזווית של 45 מעלות תוך לחיצה הדרגתית על ההדק והקצה לאורך הקווים לעצור את האקדח בכל עת בעת הצורך. זה לבדו מאתגר מאוד אולם המסקינג טייפ מונע מהחרוז לעבור לכל עבר.

5. הוציאו את המסקינג טייפ וללקק את האצבע. וודא שהוא רטוב לחלוטין, הפעל את האצבע שלך לאט ובהדרגה במורד קו הסיליקון, עצור וללקק מחדש אם סיליקון כלשהו יתחיל להידבק לאצבעך. זה ישאיר אטימה יפה ואלגנטית אטומה למים.

למה כדאי לקבל אינסטלטור מקצועי או רצף

קיימות סיבות רבות מדוע אתה צריך למצוא איש מקצוע שיטפל במשימה. מלכתחילה, ההוצאה מכיוון שבוודאי כבר יהיו להם את כל הכלים הדרושים לביצוע העבודה, מה שיכול לעזור לך לחסוך מעל 100 פאונד בקלות. שנית, אך ורק העובדה שהם, ככל הנראה, ביצעו את אותה עבודה 100 פעמים של פעמים, ובדרך כלל יבטיחו את העבודה שהם עושים, מה שמציע לך את הביטחון שאף שכן מלמטה לא ידפוק על מפתן ביתך ויצעק על התקרה שלו דולפת מים. כמו כן, המומחיות של איש המקצוע תשאיר את העבודה עם גימור איכותי ביותר. נוחות היא סיבה עיקרית נוספת. העסקת אינסטלטור או רצף מאפשרת לך לקחת את זה בקלות מכיוון שאין צורך להוסיף עוד משימה תובענית ללוח זמנים קדחתני ממילא, שכן האינסטלטור או הרצף יספקו לך תאריך יעד מדויק עד מתי סביר להניח שהעבודה תסתיים. . למרות שעבודה עם דייס נראית פשוטה למדי, בדרך כלל קשה לדעת מהו הזמן הטוב ביותר לנגב את הדיס לאחר הנחתו, אולי משאירה מאחורי הדיס לא רצוי על פני האריחים ללא הגבלת זמן.

עכשיו אתה יודע את היסודות לדיוס מחדש, אולי תרצה לבדוק את חדר האמבטיה שלך ולהבין אם אתה מאמין שיש לך את האמונה העצמית להתמודד עם המשימה. לחלופין, תהיו בטוחים שניתן לסיים אותו במחיר סביר על ידי קריאה לאינסטלטור או רצף מקצועי.Source by Jonny Horton